Jump to content

Moto Zajednica

Skols

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    1272
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skols

  1. Ne znam jel sme da se kaze ovde (ako ne nek` brisu),uzeo sam je u firmo "Kompp" u Batajnici,a mislim da imaju i radnju negde na NBG. Evo jedne slike,doduse sa mobilnog,pa je losiji kvalitet..
  2. Eto,konacno i ja da kupim jaknu Ponovio sam se sa Bolder jaknom.. U pitanju je ovaj modela,samo sa sivom sharom..Ima protektore na laktovima,ramenima i ledjima,ima postavu koja se skida,dosta dzepova,zatezanju u struku,na rukavima.. Cena,po meni smesna..9k dinara... Jedna slika sa neta,uskoro i na meni kako izgleda
  3. Klub MzM (motoristi za motoriste) iz Slovenije uplačuje 500€. Pozdrav Boletu Svaka Vam cast ljudine!
  4. ahahahaa
  5. evo ja da se prijavim..a blackbite ce za koji minut...nas jedva isterase odande...nama dvojici na zverima od 50cc,trebalo je dobrih 2 sata uz manje pauze do kuce...utisci..sve super...sem vetra!
  6. U Pazovi za sada nema kise,ima jaceg vetra (sto nama skuterasima i ne prija)..oko pola 9 nas krecemo ka Zemunu...
  7. Sad mi se javio Blackbite..nas dvojica krecemo sutra oko pola 9 iz Pazove...
  8. ako mi se neko od komsija ne javi,dolazim onda sam iz pazove tu oko pola 10..uzimam broj od nekog od vas pa vam javljam ukoliko se nesto iskomplikuje!
  9. jel ides sutra?
  10. prosli vikend sam se malo vozao po okolini...
  11. Svaka Vam dala!
  12. markone,dabogda ti taj tvoj prerastao u nekog xtx-a 600 hepi brzdejjj...
  13. Nece biti tebi NICE Nosim gedore da ti skinem izduv ;D ;D ;D ;D ;D
  14. Mozes sacekati nas,ekipu iz BG i okoline..svejedno tuda negde prolazimo? PS:Jel moze tvoj matrix da izvuce 70kmh?Moj max 66-67 i to reeetko
  15. eee..kad bih ja krenuo precicom..vazdusnim putem nema ni 20km..a ovako moram bar 50-60
  16. Glogonj,here i come!
  17. Jbg,meni se bas i ne putuje po kisi toliko daleko.. ja bih da se odlozio ako ce biti kise.. Ako se ne odlozi,dolazim
  18. Ja jedini iz SP, mada sam prilicno nepouzdan, sve pare spicio na popravljanje motora (ne sto je velika steta, nego sto su bile slabe zalihe), pa sve zavisi sta budem smislio do nedelje. Ako budem isao bilo bi dobro da se zajedno izorganizujemo kad smo vec blizu. Kazi mi koliko je brz tvoj skuter, ako mogu da te stignem mozda bih i ja skuterom jer za motorom nemam potrebe ako nam je mala putna brzina, a i zgodniji je za po gradu. E, da posalji mi broj na PP pa cu te obavestiti kakva bude situacija. Brz..sa mojim 109kg.. :) ako nema vetra mogu i 60-65...danas sa vetrom..jedva 50kmh
  19. Imacemo zakacene male Kineske zastavice
  20. @Black jel` idete vi iz StP ?
  21. Po mojoj slobodnoj proceni..BGD-Glogonj..oko 30-40 km..
  22. Alo Sremci,pa `di ste vi na skup?
  23. Onda cemo ti i ja posle jutrarnjeg sexa krenuti da se nadjemo sa RS-om? Ja sam mislio da ce biti i on,pa da se tusiramo svi zajedno? roflmao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja