Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Pozz svima. Prodajem komunikaciju Interphone model Car Kit tj.F4. Model je namenjen auto skoli - kominikacija izmedju auta i motora na rastojanju od oko 500m. Eliminisao sam zvucnik i dodao set slusalica pa se komunikacija moze koristiti izmedju dva motora ili vozac-suvozac. Uz "paket" dajem 4 para slusalica-ko ima vise kaciga instalira slusalice u svaku a po potrebi "seta" uredjaj sa jedne na drugu Sve je novo,nikad korisceno,baterije tek treba da se formiraju. Uz set ide i punjac koji se napaja sa 220V . Ako nekog interesuje (uz dogovor) mogu dati jos jedan punjac pa umesto prikljucnice za 220V prepravi na uticnicu USB pa na 12V/5V. Sve je novo ali kutiju/fabricko pakovanje nemam. http://www.interphone.com/documents/10244/72115/ISTRCARKIT.pdf/4defaa79-1d28-4a43-bbaa-99ca5f3ec91b Evo i detaljnijih info. Cena 170 evra.
  2. Pre par meseci sam postavio slicnu temu - u pitanju je bio BMW K1200S. ABS pumpa je radila non stop (zujala)-mislili smo da je modul, mikro prekidac,trte-mrte,menjali ulje,ozracili sistem.....ali nista. Odgovarajuca baterija(akumulator) i reset su zavrsili posao-Bembara filca samo tako.
  3. Uff,jbt,"pred nosom" mi je a ja nisam tu.....
  4. uff,jbt.... pocivaj u miru-saucesce porodici
  5. Da li je regularan i kako se moze doci do odgovarajuce saobracajne? cena za ram i saobracajnu?
  6. Jako kvalitetne cizme. Moze i mali popust:10-15E mi "ne menjaju zivot".
  7. Bio sam 3 puta do sada-najverovatnije cu i ove godine ali autom. Kao sto je vec neko gore napisao ,petak,subota,nedelja su "udarni" dani. Put koji kruzi oko jezera se pretvara u jednosmernu ulicu(vozi se samo u jednom pravcu) i to 99% su motori(pretezno HD). Ima i auta koji kruze ali uz odgovarajucu dozvolu. Postoji i bus prevoz (na svakih 10-15 min. prolazi) i voznja je kostala 1E nezavisno koliko se stanica vozis (svaki ulazak nova karta). Kod kampa gde se postavlja centralna bina je najveca guzva ali ni ostala dva nisu za potcenjivanje. Kod tog istog kampa nalazi se benzinska pumpa A1 i ja sam uvek tu postavljao sator-free-(moze se uvek naci prostor).Zasto tu?-pa iz prostog razloga sto se u blizini nalaze hem. toaleti,cesme i mozes parkirati motor van puta. Uvek sam ostavljao kompletnu opremu u satoru-nikada mi nista nije zafalilo. Spremite vrece za spavanje jer noci znaju biti veoma hladne. Mnogi kupuju pice na pumpi jer je dosta jeftinije od prodajne cene ispod "satri". Flasa Jack Daniels ispod satora zna da kosta i 70E. Ko ode autom postoje "livade-parking" nedaleko od kampova i cena je bila oko 10-tak evra za dan. Za mene vredi svaki evro potrosen i svaki km predjen.
  8. opss, cena 150E - od sutra pa narednih 2-3 dana bicu svakodnevno u Beogradu pa ako neko zeli da ih pogleda,proba ...... jedno "poliranje" i bice kao nove
  9. Pozz narode. Cizme su koriscene,na slikama se vidi sve,ostalih,sakrivenih ,mana nemaju - ocena 4,5/5. Broj je 44,isti taj broj nosim i ja ,ali posle par sati provedenih u njima postaju tesne (to je i jedini razlog prodaje)-vise su provele u garazi nego na nogama. Mislim da bi za one koji nose 43 ili 42,5 bile "ono pravo". Imam i rezervne "zupcaste kopce" (ili kako se vec zovu). kontakt (poziv, viber, whatsapp, sms) +381638943349 +393405176203 balkanlover70@yahoo. it
  10. Imam prednju od GS,skinuta pocetkom godine,mislim da ima oko 3 mm saru,Michelin Anakee2 dot 1609,pa ako odgovara-javi... 110/80-19 ...... pogledaj ovde http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/108490-anakee-2-150-17-110-19/
  11. nova cena 3000 rsd
  12. Postoji kljuc brava koja se koristi za podizanje rampe u slucaju kvara ili recimo nestanka struje.
  13. betonska povrsina sa ankerima,struja i jos 20 daljinaca-a rampu mozes skratiti. daljince mozes da "dupliras" u svim malo bolje snabdevenim radnjama koje se bave prodajom takvih uredjaja(a mozda cak i na buvljaku)
  14. imam ja zvucnike od interphona,nove,pa ako ....javi se na pp
  15. ...a od kuminikacije mozes kupiti interphone (ima ih u raznim modelima i naravno cene-zavisi od toga za koju vrstu komunikacije ti treba). interphone ima i odgovarajuce slusalice za shoei i schuberth kacige. za detaljnije info mozes me kontaktirati na pp
  16. ...i procisti onu malu rupicu u kocionoj posudi - iglom od sprica,zavrtis par kruga dok ne prodje .pazi da ne ostetis gumicu .
  17. Dobrodosao. Ocigledno cemo nas dvojica uskoro da se druzimo.
  18. Fbeat prodat. Ostao je BTeasycom
  19. Vidjao sam ,pre par meseci,pri kraju Kneza na strani do Kalemegdana,jednog cicu,60-tak godina,prodavao je Ronsone starijie generacije,ali ga u poslednje vreme nema. Iz razgovora sa njim saznao sam i da ih servisira ali nisam uzeo broj . Ako ga neko od Vas kojim slucajem vidi,molim Vas zatrazite da Vam ostavi broj mobilnog.Obicno je sedeo na desnoj strani kada se ide ka parku,10-15m pre pesacog prelaza. Hvala.
  20. Pozz drustvo. Potrebna mi je mala pomoc. Evo o cemu se radi - vlasnik sam 3-4 Ronson upaljaca,meni veoma dragi pokloni/uspomene. Sto od koriscenja,sto od stajanja,pojavili su se mali problemi u vezi istih-dizne vise ne drze dobro,jedan ne "okida" lepo....itd. Ima li nekog ili mozda poznaje nekog ko se bavi servisiranjem istih? Unapred zahvalan, Nesa
  21. Inace,radi se o ovom mono uredjaju
  22. @Djuxy Bas tako druze-jedna slusalica po kacigi. Ko zeli da se poigra lemilicom u istu cenu mogu dati i jedan set stereo slusalica od F4 - uz pomoc otpornika nakaci jos po jednu slusalicu (nece biti stereo) ali ce cuti zvuk/glas na oba uva.
  23. Pozz drustvo. Danas sam preuzeo motor iz servisa. Sa zadnjim tockom je sve ok. Sto se ABS tice-resetovali centralinu i modulator je proradio i sve to za samo 30 evra + garancija na rad!!! Mislim da bolje od ovog nije moglo. Nisam siguran da li bi i kod nas tako postupili u smislu da ne prodaju pricu znas ovo ono,pa treba to i to i cifra bude vanzemaljska. U svakom slucaju motor sada koci ,modulator se necuje a i pojedine lampice na tabli su pogasene-i sve to za sitne pare. Jos jednom hvala svima a mom drugu zelim mnogo sigurnih km.
  24. Pozz. Prodajem novu Interphone Fbeat komunikaciju za dve kacige,baterija tek treba da se formira. Komunikacija izmedju uredjaja do 10m rastojanja (znaci vozac-suvozac) + navigacija + telefon Cena 110 evra set za dve kacige. P.S.Imam i mono BT komunikaciju za dve kacige sa istim karakteristikama - 80 evra.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja