Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Aktuelno.
  2. imam nov (oko 500-1000km predjenih) od FZS1000-proveri da li odgovara pa da trgujemo.
  3. Pozz. Da li neko od kolega izdaje smestaj oko Plitvickih jezera? Jedno nocenje,dve odrasle osobe i dvogodisnji bebac-smatram,bolje dati novac nekom od kolega nego preko booking-a....
  4. Podrudicu se da pronadjem kuciste/usmerivac.Od njega mozemo napraviti xy kopija od poliestera/vetrorezine pa cemo imati svi-za ventilator je lakse-upase sta ko ima.
  5. Da li je ko razmisljao da ugradi ventilator iza hladnjaka ulja? Italijanski policijski motori (RT modeli) to imaju-pripomaze hladjenju kada rade u mestu,kada su u koloni..... Sigurno se moze podesiti aut.ukljucivanje putem nekog termodavaca ili pak mehanicki,neki preekidac -kad zatreba ukljucis,kada si u voznji iskljucis i to je to.
  6. balkanlover70

    Kupujem auto

    Imas PP
  7. balkanlover70

    Kupujem auto

    A da pogledas mog Sharana?
  8. Radio sam u Italiji,mozda bi kod Bobana ispalo lepse - meni je bilo bitno da sluzi nameni.
  9. Kilometraza 35800. Od zadnjeg servisa do sada prosla oko 3000km. Registracija istice krajem maja. Nova cena 2700 - uz motor idu bocni koferi.
  10. Naravno druze. 063/8943349 je broj mob,neka pozove sutra
  11. Ako ti odgovara -skinuta sa GS,polovna,imas u oglasima
  12. Dobrodosao - ako nista drugo upoznacemo se i pice popiti.
  13. Prodajem nove rukavice,letnje,kozne,u L i XL velicini krace,bele 4800rsd duze,crne 5400rsd Kontakt : balkanlover70@yahoo. it 063/8943349 +393405176203(viber, whatsapp) Nesa
  14. Aktuelno. Oprema se nalazi u okolini Pozarevca .
  15. Zadnja ili prednja? Nasao sam ja u garazi novu nemontiranu Pirelli Scorpion MT90 120/90-17
  16. Pokusaj,ako ne uspes, mozes se uvek meni obratiti za F5MC
  17. Pa sve ovo jos postavili i na fejs,najverovatnije da se pohvale ....a tek ovi sto su lajk-ovali da im se svidja...ccc,ma bre...
  18. Interphone F5MC mozes da uparis sa ostalim brendovima,F5S mozes upariti sa uredjajima iz "iste kuce"....e sad',mozda i postoji neki nacin...
  19. Bio sam kod Lacky Valdano-a i video da on ima tegiće za fz6. Mislim da su 10 evrića. Probaj tamo ako ti i dalje trebaju. Poklonio sam mu ja
  20. Ako ne "odradis" to sa majstorom,proveri da li ti odgovaraju kociona klesta od fazer 600 2005.god-imam oba (a presla su oko 5000km predjenih) a i cena ce biti jeftinija "nego u Italiji"
  21. Krajem maja istice registracija,znaci - moguc dogovor.
  22. Anakee 2 - skinute s' Bembare - mislim da odgovaraju i za druge motore. jedna je 2009 jedna 2008,gledao sam -nisu cepovane. gume su oko 50-60% izuzetno mekane cena 4000rsd
  23. Imao sam FZS 600 2002.god- 5100 je bio moj izbor.
  24. Pomoc,pomoc,pomoc!!!potreban mi je link ka driver-u za KRAUN KR.6N wireless adapteru-skinuo sam xx komada ali nijedan ne filca.

    1. Carli Sheenov Cale B-)

      Carli Sheenov Cale B-)

      Probaj da skines drugu verziju,google cini cuda

    2. balkanlover70
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja