Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. 2016 koliko sam video na slikama Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  2. Evo ako nekome trebaju gume, mislim da je ovo dobra kombinacija. Da napomenem da nemam nikakve veze ni sa prodavcem ni sa oglasom. Čisto sam naleteo pa da pomognem nekome ako traži. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  3. Pa sad sa te strane nisam imao problem, nazvao sam bio kada mi je nestao punjač al on je to nešto ljubazno iskulirao u stilu "pogledaću". Ovom drugaru što mu je dao 16 hiljada umesto 28 koje mu je odapio isto nije rekao ništa. Ja nemam problem te vrste sa njim, kažem svoje mišljenje samo. Štaviše kada mi je on radio motor dobro je sve ispalo, radio je i mojim drugarima, i kažem, kada on radi, to bude urađeno, al kad se šegrti dohvate posla, tu nastane haos. Zato mene taj servis više videti neće. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  4. Evo i ja da kažem svoje na temu Zvonka. Smatram da je Zvonko dobar majstor (pod tim smatram kad ima volju želju i ozbiljnost da radi) Sa njim treba na sledeći način: Dobar dan, treba da mi se uradi to i to, aha ok to i to vreme važi vidimo se tada, ja ću da kupim delove. Kupiš delove, odeš tamo, i budeš tamo da gledaš da on radi motor. Radio sam par puta motor kod njega. Oni njegovi momci tamo su mi ukrali original punjač za telefon koji sam tada još platio 25eur. Moj najbolji drug je oterao motor kod njega i imao taj problem da mu je pre popravke rekao jednu cenu, tipa 16 hiljada, a kada se vratio po motor ovaj mu rekao 28 hiljada uz obrazloženje da je stavio skuplje i bolje delove. Naravno drugar izvadi 16 soma i ćao zdravo. Naravno kašnjenje sa radom standardna priča. To je problem sa majstorima koji ne umeju da idu u korak sa povećanjem obima posla. Žao im da propadne po koja dobra kombinacija za popravku, koju on ne može da stigne da odradi od posla koji već radi, i onda zaposli nekog neiskusnog koga ne uspeva dovoljno da iskontroliše. I dešava se to što mu se dešava sada. Svi mi volimo pare, ali treba ići u korak sa poslom, a ne varati ljude i trpati pare u džep. Navešću klasične primere Majstora Doktora Bokilića, koji sam radi svoj posao, i majstora Radeta Kocke sa Zvezdare. Ljudi lepo kažu nemam kad da ti radim motor prebukiran sam zovi sledeće nedelje, kraj, hvala lepo, pošteno. I ljudi su cenjeni i poštovani. A ne na svaki novi poziv gledati kao na ovcu za šišanje, "dođi ti samo, završićemo". Lično dajem veliki minus za ovaj servis iz navedenih razloga. Zbog nepouzdanih šegrta ljudi su u opasnosti od nestajanja ličnih stvari, pa i delova sa motora. A Zvonko ko Zvonko, da radi samostalno, druga bi to priča bila. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  5. Dobrodošao! Bitno je da ti imaš srce. Sa porastom godina, i cena tvojih igračaka će da raste [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  6. Ja sam uzeo gpr 300. Skroz solidna guma za ok cenu. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  7. Ja vala tražim bočne kofere za mene već poprilično dugo. Ispostavilo se da su vredni kao suvo zlato. Na kraju najisplatljivija varijanta za nosače bude kod Sebe, čovek zna posao. Treba malo i umeća za te nosače nije to samo iskrivi pa zavari, mora dobro da se pogodi simetrija, što sam ja saznao na teži način nažalost, pa me košalo više nego da sam radio kod čoveka. (Osim ako ne nabodeš lutriju da neko izbaci jeftin oglas za prodaju) A što se tiče kofera, ima jako jeftinih bočnih u motoland-u. Givi 22l cena za par je 16.000. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  8. [emoji55][emoji14] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  9. Je li neko čitao ovo. http://www.kragujevacke.rs/DRUSTVO/NEDACE-KARAGUJEVACKOG-BAJKERA/ Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  10. Problem je bio jer struja nije dolazila do pumpe goriva. A nastao je tako jer sam menjao migavce, i dok sam zavlačio ruke da ubodem migavac sa prednje desne strane iščupao sam žicu nesvesno iz releja koji je tu pored reglera i prekinuo struju do pumpe. Ali u svakom slučaju sam morao prvo rasturiti sve, krenuti od pumpe, pa dok sam ispratio srtuju među one žice ufff... Ali srećno lice na kraju... [emoji38][emoji38][emoji38] Hvala svima na savetima [emoji106]
  11. Isto se dešava i kad je otvoren i kad je zatvoren rezervoar inače. Ne znam da li je pumpa možda riknula ili se nešto začepilo. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  12. Kolege, problem. Naime nisam siguran zbog čega, da li što mi je nestalo goriva, jer je jako malo bilo u rezervoaru, ili što mi je ostao sauh podignut a ja to nisam video. LM krenem ja od kuće i na nekih 300m od kuće motor krene da štuca i ugasi se. Probam da upalim-neće. Rekoh sigurno je gorivo. Srolam ga ja tu na ler do pumpe jer je bukvalno sve nizbrdo. Napunim pun, zaverglam, on radio mar minuta, gušenje, puffff, ugasi se. Krenem da verglam - ni da čuje. Tu provalim da mi je ostao sauh podignut, slučajno sam ga podigao kad sam nešto čačkao a nisam ni video. Opet probam da verglam - ništa. Tu se od silnog verglanja već ispraznio akumulator, dođe drug u pomoć, kablovi, opet ništa. Zovem ja brata Bocu, kaže on, probaj nagni na levu, pa na desnu stranu, da malo nalije karbove, ako se setim još nečeg zovem te. Probao ja da naginjem al ništa. Zove Boca opet, kaže istražio sam malo moraćeš da nađeš neko crevo, i rukama da zatvoriš otvor na rezervoaru i tako da probaš da napraviš pritisak da uđe gorivo u pumpu, trebalo bi da upali. Probam ja, upali motor kao mina. Ja sav srecan daj piće sve lepo, samo što sam se opustio, kreće opet štucanje, puffff... Ja verglam, opet ni da čuje. Opet naduvam pritisak on opet upali. Opet tako malo radi i krene da štuca i ugasi se. I tako svaki put. Ja malo naduvam, on malo radi, ja ga na kraju tako doteram do burazerove garaže i tu ga ostavim. Osigurače sam proverio, ok su. Ne znam šta bi moglo da pravi problem, je li neko imao slično iskustvo? Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  13. [emoji38][emoji23][emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  14. Hahaha [emoji28] Onako je nalik smoli. Ipak nije nogavica [emoji5] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  15. Prva levo. Leštane [emoji6] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  16. Prob'o sam da pipnem [emoji4][emoji38] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  17. Jedan jedini, neponovljivi!@Astral [emoji4] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  18. Da li neko slučajno zna šta bi moglo da mi curi sa ovog sastava na auspuhu? [emoji52] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  19. Ja sam lokalac isto, nije mi poznat motor. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  20. Nemam informacije o kolegi niti u kakvom je stanju, nažalost. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  21. Motor je bmw. Ovo je kod uključenja na autoput u Bubanj Potoku smer iz pravca Leštana. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  22. Nadam se da je kolega dobro. [emoji52] Brza deonoca puta inače, jako puno nepredvidivih uključenja. Kamion je izlazio sa odmarališta za šlepere. Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  23. Aktuelno i dalje... Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  24. Ulje je Motul 10 w50, generalno ga svi pljuju [emoji38]. Hvala na odgovorima i savetima@bdada, sad mi je mirna glava [emoji4] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
  25. Koliko je normalno da mi na 5 hiljada pocepa litar ulja? Moram da kažem da sam ga poslednjih par hiljada prilično cepao, sa devojkom pozadi i koferima [emoji50] Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja