Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2766
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Vratih se sa mini-odmora...od sutra opet "u sluzbi" - Košutnjak ! see you
  2. Da da ...od CBR nema koji nisam imao .. Ovaj agregat iz T-cata je mnooogo kvalitetan agregat , mislim da je isao dugo i u r6 ... Zeka , standardni problemi sa iskakanjem iz druge , to sam resio kupovinom drugog snopa za drugu i cetvrtu .. Ostalo sve klasika. Po koji regler na hondi
  3. Dobro , s njom i nemam lepe uspomene Zapravo, da je hiss , sve bi bilo ok.. problem je sto nije bila hiss
  4. Iz tog nekog doba .... Moj zekan
  5. Udjoh u folder "motori" ... Neki stariji moji motori .. Neki fale... Kasnije sam poceo da kupujem neke mladjanije... Ali ovih se setim , lepe uspomene...
  6. Da da .. mislim da generalno svim japanjerosima pise sae 90
  7. Mislim da cak i u uputstvu stoji sae 90... Ali i ovo sto radi bajker71 je top .. Svakako , sve je to bolje od mrtvog spreja .. Ako se ikada vratim na lanac , prvo sto cu uraditi na motoru je scott , a ako nema opciju - ulje
  8. Pa u pravu si...lakse def jeste, al je bolje ulje ..mozes i da produzis interval malo... E, ima jos bolja stvar...kardan
  9. Zato sto "lepi" svo sranje na lanac. Ulje spira i podmazuje. U manualima za motor stoji da se lanac podmazuje uljem. Na motorima koji imaju scottoiler lanac traje drasticno duze jer scott ulje spere sve sa lanca i podmaze lanac
  10. Sprej za lanac je najvece smece koje moze neko metnuti na lanac...vise steti nego sto koristi
  11. Pa da...onaj senzor ugla , prilikom pada ...nalazi se negde ispod satova .. Vadjenjem kljuca ste ga resetovali vrv
  12. Darko Mihajlovic

    MZ Caffe

    Omasih link... Eto videa
  13. Darko Mihajlovic

    MZ Caffe

    @Žaksi https://vimeo.com/1076735951 Saljem ti par na viber
  14. Darko Mihajlovic

    MZ Caffe

    Hahaha , znao sam da ce neko traziti ! Snimio sam. Cek da vidim gde da uploadujem pa saljem
  15. Darko Mihajlovic

    MZ Caffe

    Juce registrovan Imam jos par stvari da resim koje sad isplivavaju .. Sajlu kvacila moram da promenim , ova je prektratka i nemam vise opcije da je otpustim Negde mi u glavnom kocionom gore curi i vlazi dot 4 , dal je gumica ili sta vec... I tako , jos po koja sitnica , ali sve u svemu , bice topic
  16. Samo malo da "pritegnem" ...
  17. Sinoc na kosutnjaku , stojimo nas trojica , cetvorica , pricamo o gumama... Ja im pokazem zadnju gumu i pitam , sta mislite koliko je presla .. Odgovori : 3.000 km , 5000 km ...treci je skontao da pitam zbog fore pa je rekao 8.000 km... Kad sam im rekao da ima skoro 16.000 km niko mi nije verovao... Pokazivao u app kad sam promenio.. GTR 300 kg , ja , zena i 3 kofera
  18. Na dupe bih sad progovorio , al necu...
  19. Ma da, nisam ni mislio da testiram...vise pitam informativno jesi video, jer nisam nikad video da neko koristi bele , niti da ih neko ima na stanju..
  20. Jel isto crvene si uzeo ? Videh na sajtu njihovom da ima i neke bele , koje su kao wow wow
  21. Stigle i za drugi disk... Jos par dana i pozadi , i "pocrveneo" sam ceo
  22. Hahahahaha...zajebavas da je 100e ?! Pa 120e placa jedan poznanik za onog nekog kineza sto lici na ktm 390 ? Dal bese voge, kove , ne znam... Vrhunski
  23. Tek mi se danas upalila lampica i sabrao 2 i 2 ... Juce me zovu iz MTS , pitaju na kom sam operateru, ja rekoh SBB... I snajka mi da neki ultra mega giga popust ... Danas citam , gomila ljudi isla da raskida ugovor , izbacili N1 i novu iz MTS-a Slepine
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja