Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2747
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Rezervisi . Samo da okrenem jedan broj
  2. a ovo mi nije rutovao jer mi je upaljeno izbegavanje auto puta ...ovako imamo malo auto puta, zar ne ?
  3. Ovo je kao i sto kazes , u tom tom ...ne znam zasto mi google slepacki promenio... svakako vozim sa tom tom , ovo sam u google maps pravio da pokazem stefanu 15.06. krecemo iz Bg... nedelja ,ako se ne varam , pa do cetvrtka
  4. ma ok, to nam je svakako poslednji dan , tj povratak kuci...a bude lose , AP i gasurina ... posle grosa,dolomita,stelvia ne ocekujem da vozim nesto wwwoooow , a da nije znano ... nego ono , aj se prodjiramo negde 4,5 dana... korzika je bio prvi plan , nego operacija , hocu moci da vozim , necu moci , ajde ovako ajde onako i jebes ga , ode....
  5. Ja mislim da sam sklopio ... E sad , bacite pogled , pa neke sitne prepravke su moguce... tipa -ne spavanjetu , bolje je ovde -kad ste vec tu svartite ovde -na 20km odavde imate ovo itd itd Jadranska magistrala - Google My Maps WWW.GOOGLE.COM Jadranska magistrala definitivno !!! Hvala @Tedybear , hvala @mick @ProMaster - baci pogled jebem li ti koskice i nek kaze vase visocanstvo ok li je ovo ? (nemojmslucajnoseposvetismalo...... ijavolimdrzimzenuzasisedokdrugirade)
  6. ne ne , apsolutno nema veze sa "losim razlogom"..
  7. Bas malopre gledam taj Ljubelj pass... Sutra cu da bas istrazim ovo sto rece... Imaj u vidu da treba da budemo na putu ka kuci
  8. Brate moj... Mi smo u Klagenfurtu , u Austriji , i ne znamo gde dalje .... Koja Jablanica , koje Blidinje
  9. Ajmo jos jedna tema o Jadranskoj , jer izgleda svi imamo neke razlicite prohteve i zelje... Ja sam stigao do ovde i malo sam izgubio ideje , a imam jos dva dana puta.... Pa , ako je neko vozio nesto posle te Jadranske , dajte sta bi i gde bi mogli... Ruta nam je za sada ovakva... Dakle : 1.dan Beograd - Makarska 2.dan Makarska - Senj 3.dan Senj - Klagenfurt AUS ... i imamo jos dva dana ... Jezera u Madjarskoj ? Passovi u Austriji ? izgubio sam se... Pre nekih predloga , molim pogledajte mapu ...dolazimo iz pravca Boveca , Tarvisia , pa ne predlazite Vrsic pass, Socu , Mangartsko sedlo , jer smo sve to vozili vec... Nije mi ni nesto interesantno da iz Klagenfurta cepam na Grossglockner , jer smo i njega vozili , pogotovo ako ima lepih passova koje nismo prosli... Hvala unapred svima
  10. @Nole Bg Srba (@_srba) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 8,059 likes, 72 comments - _srba on May 21, 2026: "Nikad više #fyp #motorcycle #viral #srba".
  11. Sve jasno...imam ih u drustvu... Podrzavam
  12. Koliko je ovaj motor zapravo lep bez bocnih kofera - nevera.... U stvari, svaki motor je lepsi bez bocnih
  13. Ne ne , jasno mi je to, to je ok .. Samo ono sto sam ja njega pitao , a nema u tvojoj matematici je jos : Senj - Tolmin Vilach - Ptuj
  14. Ja koristim tom tom , i prezadovoljan sam .. Pogotovo ovako kad planiram nesto za neki naredni period...isplaniram na kompu , i odmah mi je na navigaciji na motoru.. Google ne moze zimi da planira voznju preko pass-ova , moras mnogo da gledas da te ne odvede na brzi put , jer je kategorizacija bolja , pa propustis neku deonicu zbog toga ..itd itd , ima mnogo mana , mrzi me da kucam... Navigacija je navigacija , samo , 99% ljudi sa kojima govorim ili kojima ne odgovara skapiram da nisu dovoljno upoznali uredjaj, da je to neko basic koriscenje , i onda pljuvacina... I sam sam bio od tih , nervirajuci se sto me nekad odvuce gde necu , a onda samo skapiram da ona zapravo radi ono sto sam joj ja rekao da radi ( glupi primer , vozi me u zajecar , medjutacka paracin... Iako ja ne moram i ne zelim da svratim u paracin, ona ce me odvesti do centra paracina. Pljuvao sam dok nisam otkrio opciju koja mi daje da preskocim sledecu medjutacku ) .. I tako... Gomila prednosti mi je na strani navigacije , kisa , sunce , baterija itd itd , i najbitnija , sto mi tom tom plan radi bolje i to dosta od google
  15. Pa ako metnem auto , racunace i vise :). Jebes mu sandalu
  16. Hm .. pa sta je onda fora sa mojom navi ? Gde gresim ? Izbacuje mi skoro 7h voznje...
  17. sad nesto gledam , sklapam , mozgam , jer mi za manje od mesec dana planiramo posle jadranske da se otisnemo za ITA , SLO , AUS , negde gore ...pa gledam ovo....nije li ti ovaj treci dan malo povise kilometara ? secas li se , kad ste posli , kad ste uvece dosli , jel bilo naporno bas ili....? konkretno ovaj dan me zanima
  18. Cekaj, dosli ste do ovde ..sta dalje ?
  19. Ili... Jesi li toliki mazohista da volis ds vozis 400,500,600 km dnevno i slusas sto jaci auspuh sve vreme ?! ( mozda sam samo ja omatorio, nije nuzno da sam u pravu sto ne volim dranje dok putujem ..)
  20. Pa jel ti rekao @ProMaster da ima... I njegov klinac voli smoki !!! 20e u dzep , i posle svake rege kod njega na gasenje ..
  21. Cudo se @ProMaster ne pohvali s novu lampicu na tabli
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja