-
Broj tema i poruka
2747 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Rezervisi . Samo da okrenem jedan broj
-
-
ma ok, to nam je svakako poslednji dan , tj povratak kuci...a bude lose , AP i gasurina ... posle grosa,dolomita,stelvia ne ocekujem da vozim nesto wwwoooow , a da nije znano ... nego ono , aj se prodjiramo negde 4,5 dana... korzika je bio prvi plan , nego operacija , hocu moci da vozim , necu moci , ajde ovako ajde onako i jebes ga , ode....
-
Ja mislim da sam sklopio ... E sad , bacite pogled , pa neke sitne prepravke su moguce... tipa -ne spavanjetu , bolje je ovde -kad ste vec tu svartite ovde -na 20km odavde imate ovo itd itd Jadranska magistrala - Google My Maps WWW.GOOGLE.COM Jadranska magistrala definitivno !!! Hvala @Tedybear , hvala @mick @ProMaster - baci pogled jebem li ti koskice i nek kaze vase visocanstvo ok li je ovo ? (nemojmslucajnoseposvetismalo...... ijavolimdrzimzenuzasisedokdrugirade)
-
ne ne , apsolutno nema veze sa "losim razlogom"..
-
Ajmo jos jedna tema o Jadranskoj , jer izgleda svi imamo neke razlicite prohteve i zelje... Ja sam stigao do ovde i malo sam izgubio ideje , a imam jos dva dana puta.... Pa , ako je neko vozio nesto posle te Jadranske , dajte sta bi i gde bi mogli... Ruta nam je za sada ovakva... Dakle : 1.dan Beograd - Makarska 2.dan Makarska - Senj 3.dan Senj - Klagenfurt AUS ... i imamo jos dva dana ... Jezera u Madjarskoj ? Passovi u Austriji ? izgubio sam se... Pre nekih predloga , molim pogledajte mapu ...dolazimo iz pravca Boveca , Tarvisia , pa ne predlazite Vrsic pass, Socu , Mangartsko sedlo , jer smo sve to vozili vec... Nije mi ni nesto interesantno da iz Klagenfurta cepam na Grossglockner , jer smo i njega vozili , pogotovo ako ima lepih passova koje nismo prosli... Hvala unapred svima
-
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
@Nole Bg Srba (@_srba) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 8,059 likes, 72 comments - _srba on May 21, 2026: "Nikad više #fyp #motorcycle #viral #srba". -
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Sve jasno...imam ih u drustvu... Podrzavam -
Koliko je ovaj motor zapravo lep bez bocnih kofera - nevera.... U stvari, svaki motor je lepsi bez bocnih
-
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Ne ne , jasno mi je to, to je ok .. Samo ono sto sam ja njega pitao , a nema u tvojoj matematici je jos : Senj - Tolmin Vilach - Ptuj -
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Ja koristim tom tom , i prezadovoljan sam .. Pogotovo ovako kad planiram nesto za neki naredni period...isplaniram na kompu , i odmah mi je na navigaciji na motoru.. Google ne moze zimi da planira voznju preko pass-ova , moras mnogo da gledas da te ne odvede na brzi put , jer je kategorizacija bolja , pa propustis neku deonicu zbog toga ..itd itd , ima mnogo mana , mrzi me da kucam... Navigacija je navigacija , samo , 99% ljudi sa kojima govorim ili kojima ne odgovara skapiram da nisu dovoljno upoznali uredjaj, da je to neko basic koriscenje , i onda pljuvacina... I sam sam bio od tih , nervirajuci se sto me nekad odvuce gde necu , a onda samo skapiram da ona zapravo radi ono sto sam joj ja rekao da radi ( glupi primer , vozi me u zajecar , medjutacka paracin... Iako ja ne moram i ne zelim da svratim u paracin, ona ce me odvesti do centra paracina. Pljuvao sam dok nisam otkrio opciju koja mi daje da preskocim sledecu medjutacku ) .. I tako... Gomila prednosti mi je na strani navigacije , kisa , sunce , baterija itd itd , i najbitnija , sto mi tom tom plan radi bolje i to dosta od google -
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Pa ako metnem auto , racunace i vise :). Jebes mu sandalu -
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Hm .. pa sta je onda fora sa mojom navi ? Gde gresim ? Izbacuje mi skoro 7h voznje... -
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
sad nesto gledam , sklapam , mozgam , jer mi za manje od mesec dana planiramo posle jadranske da se otisnemo za ITA , SLO , AUS , negde gore ...pa gledam ovo....nije li ti ovaj treci dan malo povise kilometara ? secas li se , kad ste posli , kad ste uvece dosli , jel bilo naporno bas ili....? konkretno ovaj dan me zanima -
Cekaj, dosli ste do ovde ..sta dalje ?
-
Jadranska magistrala - Hrvatska
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Ili... Jesi li toliki mazohista da volis ds vozis 400,500,600 km dnevno i slusas sto jaci auspuh sve vreme ?! ( mozda sam samo ja omatorio, nije nuzno da sam u pravu sto ne volim dranje dok putujem ..) -
Pa jel ti rekao @ProMaster da ima... I njegov klinac voli smoki !!! 20e u dzep , i posle svake rege kod njega na gasenje ..
-
Cudo se @ProMaster ne pohvali s novu lampicu na tabli
