Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2747
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Vrlo sam srecan kad mi drugari umetnu patku , dok sam u problemu Neka vas malo, ako
  2. Nasao novu niplu. Probao ... Vlazi i dalje
  3. Kabal sam resio. Napravio sam bas po meri koja mi treba ... Toe ok.. Sisica sa odsracivanje postoji u zemunu , ali se sa slepinom natezem celo jutro ima ili nema , da bi mi sada rekao da ima , pola sata pred zatvaranje .... A folije - cao... Toe spansko selo... Skinem i s drugog kofera i drzim zeni pistolj na celo svaki put kad se penje na motor , sta da radim drugo
  4. Zvao ga. Znam ga odnekad... Ima samo 10 sa korakom 1..
  5. Ne ne . Ciscenje stare. Novu mora da narucujem od nekud , nema je nigde
  6. Ma odustao ... Ne vredi... Danas za sta god da sam probao da resim - ne ide .. Treba mi sisica za vazduh - nema.. Treba mi mrtvi kabal 6,35 na 6,35 musko zenski - ne postoji.. Treba mi lenjir , pored dva klinca u kuci - ne postoji . Da zalepim ovo , sansa - ne postoji .. Juce da skinem da preverim farbu na mrtvom brembu ( jebo me ranko ) z pretegnem sraf na nosacu klesta , oblajzne.... Jednostvano , ne ide ...
  7. Ma nece... Zapravo , pre ce biti da ne umem... Ne znam .. [/u rl]
  8. Ovo su samolepljive ...mislim da ne ide sa vodom ili sapunicom
  9. Naravno... Djokica cu da zalepim nove folije.. numem... Velike su povrsine , ostane vazduh , kad hocu da je upeglam, da izadje vazduh , onda od masnoce prstiju na lepku ostane svasta i postane musava i bude bulja ... Nema , prolazim kroz neki teski period , imam par ozbiljnih problemcica , i za sta se uhvatim userem... Ne vredi... Ovo je vec druga treca stvar koja ide na silu ...a sve samo da skrenem misli...
  10. Stigose neke folije ... Elem , kad sam skinuo stare folije , koje su poprilicno zastitile motor , jer su pune ogrebotine od patika, eureka !! Farba na delu gde su bile folije - nova nova nova nova .. nevera .. Kapiram da totalno vredi ispolirati auto i u foliju... Posle sto god je nov .. Vidi farbu na koferima iz 2017 !! No-va , nova , nova ... Ne verujem da ce slika da prenese realno . . . .
  11. Ma vlazi opet... Jebem li mu krv
  12. Skinuo niplu.. navoj je cist , konus evo , vidite , ja bih rekao da je ovo manje vise ok... U otvor gurnuo stapic za usi , ocistio , za slucaj da unutra ima nekih sranjca. Nije izasao nesto prljav , normalno rekao bih... Ocistio opet sve , osusio , ozracio sistem i namontirao. Pa cu otici za oko sat vremena da vidim sta se desava.. PS - ova nipla kao da je napravljena od ikre tajvanskog djavola !! Ne postoji. Okrenuo sam 30 telefona , svratio u 20 radnje - jok. Ima neki baja na KP iz Nista. On mi je poslednja nada da ima . . . .
  13. Streljati ... Na trgu !! Za primer
  14. Evo slika od jutros... Ne znam mozete li da vidite , jako je malo...ali vlazi definitivno...
  15. Vec probao , skinuo sisku , obrisao krpom , navoj ocistio vodom, doduse nisam onaj konus nesto puno drljao... Vratio ( al nisam ozracio posle vracanja siske ) ... Nije vise curelo , ali sam dobio dobar free play na rucici... Posle toga ozracio, rucica opet tvrda i normalna , ali vlazenje se vratilo ... ( Verovatno zbog pritiska )
  16. Ajde ajde , lep je...zicane felnice ovo ono, top.. Ja bi' skin'o tu ogradu , al to sam ja.. I nemoj bas 3 para maglenki.. Boxer , sta ces jbg, ajde mora nesto da bude najslabija karika... Sa srecom, i puno bezbednih kilometara !! U zdravlju se vozio
  17. Pusti to, objasni nam, jesi spoznao drugu dimenziju ? Kako je tamo ?
  18. Zapravo je shiping skuplji od dela , sto i nije neki problem... Ostaje pitanje , ima li smisla da se ovo pojebe ili moze problem da bude i negde drugde ? Sta kaze struka ? @abarth_maniac @Satelis @djunta
  19. I za moj je 11 dolara , ali ne znam moze li se naruci odavle ?
  20. Evo prvog , da kazem , problemcica , sa kawom , posle 4 god kod mene. Juce ujutru primetim da mi vlazi sisica za ispustanje vazduha na kvacilu... To je bukvalno mikro curenje , ali vlazi . Pitanjce moje je , s obzirom da sam proverio i sraf je stegnut kako treba , dakle nije labav. Da li su te sisice univerzalne , ili idu bas za model i motor ? Da probam odatle , da stavim novu sisicu pa da vidim sta ce biti
  21. Sve vrhunski pass-ovi ...i skoro smo na svim bili . Vidim da se cesto spominej passo sella, njega smo preskocili iz gluposti , a izgleda da je dojajan... Nisam kucao na YT da vidim o cemu se radi, da se ne iznerviram sto ga propustismo
  22. A da ti se ne greje tu nesto pa od toplote bubri farbu ?!
  23. Ne znam ja kakav ti je to brembo bajo moi , kod mene posle godinu i po dana - kao kad sam ih stavio .. Kad kupujes kineski brembo
  24. Okrenuo sam zenu. Rekla je moze
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja