-
Broj tema i poruka
2747 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Evo ja danas cetvrti put registrovao motor , i nije se palila nikad , a isto sam bio u tripu da ce da poblentavi , jer isto imam kontrolu proklizavanja i dual abs
-
Spremio stvarcice za servis ...
-
A sta si konkretno radio na autu ?
-
Zovi ga kako 'oces - to je ograda ! Gelender ! U duhu...
-
Znao sam da ove ograde na motoru imaju neku bitniju funkciju : Jel Seba daje i dascicu po meri ili se to naknadno dokupljuje ?
-
Italija... Moja malenkos - GTR 1400 @ProMaster - Yamaha Tracer 900
-
Prosao si danas neko doba pored VMA ? Na primer , izmedju 12 - 14h mozda
-
Verujes li da mu je pobegao ? Mogao da ga obori lagano, nego vrv video klinac pa ovo ono
-
Da je GS pa da razumem...on proizvodi plocice , ostali trose
-
Ma nisam mislio na tebe konkretno .. Tesko da iko moze da brisne panduru ... Voze ti momci - ubijaju... Treniraju non stop + Njemu se svi sklanjaju , tebi niko + On ako padne s motora , dodje sutra na posao i uzme drugi i piste mu oba jaja , ti ako padnes , instant si napravio stete kolko oces , a da ne govorim da on dok je na bolovanju prima celu platu, a ti ne Teska prica to bezanje i to
-
Panduru na motoru ne mozes da pobegnes , sta god da teras.... Vidi, garantujem
-
Haha , i to sam naucio na tezi nacin... Nije bas "razradjuje" , vise se misli da se skine taj prvi "film" ,"premaz" ili kako vec da ga krstim ,sa nje , pa budi malo pazljiviji... Uglavnom , veci ugao kad se penjes na ivicnjak , i polako sa obaranje dok ne prodjes par desetina kilometara
- 2091 odgovora
-
- 4
-
-
-
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Javljaj bas za utiske oko gume kad ih namontiras ...bas me zanima sta ces reci
- 2091 odgovora
-
- 1
-
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Kalina u Motoristi Na Drumu
ja prosle godine bio na letovanju u Tursku , Sarim sakli , ayvalik itd itd... kad sam birao ova osiguranja , bukvalno na dosta njih pise Turska , ali sitnim slovima (evropski deo turske)... jedino atlas je davao za celu tursku... gomila zackoljica...gomila -
Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Kalina u Motoristi Na Drumu
ako pricamo o automobilima - atlas... nego kazem generalno , ljudi ne citaju precizno i kad zatreba - kara banana isto kao i atlas za motor... npr , zabodes zadnju felnu na motoru iskrivis , pocepas gumu... zadnji dan odmora...necu na korziki da placam felnu soma evra ,ako moze Mile iz lestane da mi je ispravi ovde za 20e a atlas ti pokaze srednji prst jer - nisi imao udes nego kvar -
Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Kalina u Motoristi Na Drumu
ja idem od najbanalnije stvari. udarim o kamen i probusim karter. ne slepaju jer nije bila saobracajna nesreca , slepaju do servisa... necu da dam u CH 900e za karter , ako ga imam u BG za 100e... i tako... gomila sitnica ..ali gomila -
Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Kalina u Motoristi Na Drumu
Ah , da da...ja sam mislio "izbacio" u smislu dodao... Bzv im fora -
Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Kalina u Motoristi Na Drumu
Ne , i dalje... To je ono sto se ljudi zeznu .. "U slucaju saobracajne nezhode".... Tad mi svakako treba , ali sta kad je kvar ? Kurcic ceo [/u rl] -
Idemo tugedrrrrrrr
-
Pre par godina vozili Istru , a po svemu sudeci , ove godine ce biti od Dubrovika , do Rijeke , cela Jadranka
-
Zli peder.... Sad kad je probio led , sledece delove ces cekati par meseci ..
-
Od ranije je ova , zbog ovog aviJona Vozikao samo tu po kraju malo ..bio da namontiram gume i to .. Jebucka malo druskanje :). Jos malo. Mislim da sam juna u sedlu opet
-
-
Dabe... Ako martin ili bezeki uzmu titulu ove godine, nije to sto su bili dobri, no sto markeza nije bilo
