Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2747
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Evo ja danas cetvrti put registrovao motor , i nije se palila nikad , a isto sam bio u tripu da ce da poblentavi , jer isto imam kontrolu proklizavanja i dual abs
  2. Spremio stvarcice za servis ...
  3. A sta si konkretno radio na autu ?
  4. Zovi ga kako 'oces - to je ograda ! Gelender ! U duhu...
  5. Znao sam da ove ograde na motoru imaju neku bitniju funkciju : Jel Seba daje i dascicu po meri ili se to naknadno dokupljuje ?
  6. Italija... Moja malenkos - GTR 1400 @ProMaster - Yamaha Tracer 900
  7. Prosao si danas neko doba pored VMA ? Na primer , izmedju 12 - 14h mozda
  8. Verujes li da mu je pobegao ? Mogao da ga obori lagano, nego vrv video klinac pa ovo ono
  9. Da je GS pa da razumem...on proizvodi plocice , ostali trose
  10. Ma nisam mislio na tebe konkretno .. Tesko da iko moze da brisne panduru ... Voze ti momci - ubijaju... Treniraju non stop + Njemu se svi sklanjaju , tebi niko + On ako padne s motora , dodje sutra na posao i uzme drugi i piste mu oba jaja , ti ako padnes , instant si napravio stete kolko oces , a da ne govorim da on dok je na bolovanju prima celu platu, a ti ne Teska prica to bezanje i to
  11. Panduru na motoru ne mozes da pobegnes , sta god da teras.... Vidi, garantujem
  12. Haha , i to sam naucio na tezi nacin... Nije bas "razradjuje" , vise se misli da se skine taj prvi "film" ,"premaz" ili kako vec da ga krstim ,sa nje , pa budi malo pazljiviji... Uglavnom , veci ugao kad se penjes na ivicnjak , i polako sa obaranje dok ne prodjes par desetina kilometara
  13. Javljaj bas za utiske oko gume kad ih namontiras ...bas me zanima sta ces reci
  14. ja prosle godine bio na letovanju u Tursku , Sarim sakli , ayvalik itd itd... kad sam birao ova osiguranja , bukvalno na dosta njih pise Turska , ali sitnim slovima (evropski deo turske)... jedino atlas je davao za celu tursku... gomila zackoljica...gomila
  15. ako pricamo o automobilima - atlas... nego kazem generalno , ljudi ne citaju precizno i kad zatreba - kara banana isto kao i atlas za motor... npr , zabodes zadnju felnu na motoru iskrivis , pocepas gumu... zadnji dan odmora...necu na korziki da placam felnu soma evra ,ako moze Mile iz lestane da mi je ispravi ovde za 20e a atlas ti pokaze srednji prst jer - nisi imao udes nego kvar
  16. ja idem od najbanalnije stvari. udarim o kamen i probusim karter. ne slepaju jer nije bila saobracajna nesreca , slepaju do servisa... necu da dam u CH 900e za karter , ako ga imam u BG za 100e... i tako... gomila sitnica ..ali gomila
  17. Ah , da da...ja sam mislio "izbacio" u smislu dodao... Bzv im fora
  18. Ne , i dalje... To je ono sto se ljudi zeznu .. "U slucaju saobracajne nezhode".... Tad mi svakako treba , ali sta kad je kvar ? Kurcic ceo [/u rl]
  19. Idemo tugedrrrrrrr
  20. Pre par godina vozili Istru , a po svemu sudeci , ove godine ce biti od Dubrovika , do Rijeke , cela Jadranka
  21. Zli peder.... Sad kad je probio led , sledece delove ces cekati par meseci ..
  22. Od ranije je ova , zbog ovog aviJona Vozikao samo tu po kraju malo ..bio da namontiram gume i to .. Jebucka malo druskanje :). Jos malo. Mislim da sam juna u sedlu opet
  23. Dabe... Ako martin ili bezeki uzmu titulu ove godine, nije to sto su bili dobri, no sto markeza nije bilo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja