Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2752
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Aj da potrazim tu radnju, jer od vozikanja do Valjeva sam trenutno jako daleko... Izmedju mene i Valjeva , tacnije , motora , stoji moje bolno , oteceno levo jaje ( mozda nisi ispratio da sam kilav , pa sam se resio kile pre neki dan ) ..ali , svakako si mi pomogao u kom pravcu da trazim PS - pretece me Ranko hahahahahahah
  2. Tako je , ovo je istina... I onda, u nedostatku potrosenosti muskih hormona , i u nedostatku novca , ce isti ti da mi projure dole Marickom sa 150,160kmh , jer se nema za stazu .. I nije to neki problem ...sem sto me iznervira njihov akrapovic otvoreni, jer su me probudili u 2 nocu , i jos 10 druge male dece , ajde , prebolecu... Rizikuju da mi udare dete. E , tu onda imamo problem... Tacnije , oni... Rizikuju da ih vezem i vucem autom kroz Rakovicu , pobijem sve do petog kolena unazad, i posvetim svoj zivot da im se zatre prezime ... Sad, mozda je 15k i ok ...ne znam
  3. pa da... ja mislim da meni treba one malo deblje , ne umem da ti objasnim , niti sad da se setim gde ih ima
  4. Pa necu ja da obavijam ceo kofer ...ovako kako je sada... Mada mi se javlja da ne mislimo na iste folije
  5. ja i sve Francusko i Kinesko smo na Vi... smece mrtvo , i usta plagijatorska
  6. Ne znam gde ima ovo da se kupi , pa ako znate , bacite neki pin,kontakt, naziv radnje, link .... Na mom motoru su kao zastita bocnih kofera , tako sam kupio motor , i vidim da su bas imale svrhu , ima na njima gomila oziljaka od patika ... Voleo bih da nadjem ovo i zamenim ove izguljene za nove... Verovatno bi posluzile i da zamenim foliju na tomtom navigaciji ... Neko bi stavio na ekran telefona koji koristi kao navigaciju... Providne su... Evo slike ..
  7. ma to sam skontao , ovo me buni... ili samo ja lose dozivljavam Istru...
  8. ukljucih se u temu , jer cu nesto slicno ,ako ne isto da teram ove god... nego mi upade u oci... kazes vozio si istim putem , a naziv teme tvoje je "istra je nasa" , a ovaj momak ne dodiruje istru ...wtf ?!?
  9. Na ovu li mislis ? http://www.polovniautomobili.com/motori/28123367/ducati-multistrada-v4-s
  10. gledam... Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM gledam , ali nije redna 4 Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM zena ce mi jebati mater kad sedne nazad , ali ce joj se svideti , znam.. Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM odlican motor , ali moja kawa je lepsa puta devet Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM mooooozda bih terao ovo smece , ne znam iz kog kurcevog razloga ne postoji neki agregat koji bi ubacili ovde umesto ovog smeca Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM ovo cu voziti nekad, skoro sigurno , ali mozda ipak jos ne sada sa 44 god , kad idem svaki dan na posao i dalje , kao maleni rumun Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM i to su motori kad ukucam filtere sport , sport turing , 2018 god + i 10.000e + eto i, sta koju pm
  11. ah...goldwing je sport kolko i moja baba sto je skijasica
  12. Veciti takmac sa mojim bivsim... '97 god [/url ]
  13. To je stariji motor bre...on ja mislim od 2010 pa do 2015 se proizvodio. Na oglasu ima samo jedan 2012... Nije fora da samo promenim motor za kikiriki , nego i da podmladin malo. Gledam 2019,2020 god +
  14. svaka cast , sta drugo da kazem
  15. ma nije mi ortak , samo znam snimak... niti opravdavam niti bilo sta, ali ne bih da bude - vozio je ovako pa , ko ga jebe... da se pita moj komsija retard - svi koji voze motor a ne auto treba da poginu...mani me tih "svetac" moralnih fora...nikad nisi malo poterao? ajde jbg
  16. ako mislimo na isti snimak , a verovatno mislimo - zestoko si preterao. kad neko cita ovo ispada da je covek kamikaza bio. makazice nisam video , a preticanje preko pune , jurcanje s ortacima i 160kmh na magistrali - ako neko ovde s foruma nije vozio taj laze. a ako ne laze omasio je forum
  17. Video video ... Mani me u pm..
  18. odlicne su ovo gume , a mozda da ti zakomplikujem zivot jos malo , i ubacim u jednacinu i onaj roadtec 01 , kazu da je i on bruka i da traje dosta , i oni imaju model za teskase HWM . ali , kako si spomenuo kisu - ja ne bih razmsljao puno. road6
  19. Po svim mogucim testovima , to mozes da proveris , a verovatno zbog ovog bas velikog "negativnog profila" , vrv pojede dosta vode ... Ja sam imao 3 ozbiljne voznje , jedna je bila od Šida do Ljubljane , po , ne pljusku , nego po potopu... Vidi, nista. Kao na sinama. Sledece godine smo ja i zena obukli kisna odela u stanu i izasli i seli na motor. Kisa je stala pred zagreb. Isto , nista. I prosle god , sa gumom koja je imala oko 17.000 km , na ovim dolomitima sto smo vozili , svaki dan je popodne bila kisa , isto skroz ok, sasvim sigurna voznja . Ovu tvoju nisam vozio pa ne znam da uporedim
  20. Pomesaj Salu na stranu , to je sve individualno .. Verovatno je nekom bitno da duze traju, nekom da bolje drze , pa je svako pronasao sta mu odgovara .. Ako si zadovoljan s brudgestone - zasto razmisljas o promeni ?!
  21. Da da...i ovaj kofer zadnji je bio za zamenu bio kod ovog... Istina
  22. Ne mogu sad da vidim dje je bio oglasen...samo po kolor semi mi je slican ... Nego se poklopilo , ti si kupio , a ovaj se obrisao sa oglasa
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja