-
Broj tema i poruka
2752 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Aj da potrazim tu radnju, jer od vozikanja do Valjeva sam trenutno jako daleko... Izmedju mene i Valjeva , tacnije , motora , stoji moje bolno , oteceno levo jaje ( mozda nisi ispratio da sam kilav , pa sam se resio kile pre neki dan ) ..ali , svakako si mi pomogao u kom pravcu da trazim PS - pretece me Ranko hahahahahahah
-
Tako je , ovo je istina... I onda, u nedostatku potrosenosti muskih hormona , i u nedostatku novca , ce isti ti da mi projure dole Marickom sa 150,160kmh , jer se nema za stazu .. I nije to neki problem ...sem sto me iznervira njihov akrapovic otvoreni, jer su me probudili u 2 nocu , i jos 10 druge male dece , ajde , prebolecu... Rizikuju da mi udare dete. E , tu onda imamo problem... Tacnije , oni... Rizikuju da ih vezem i vucem autom kroz Rakovicu , pobijem sve do petog kolena unazad, i posvetim svoj zivot da im se zatre prezime ... Sad, mozda je 15k i ok ...ne znam
-
pa da... ja mislim da meni treba one malo deblje , ne umem da ti objasnim , niti sad da se setim gde ih ima
-
Pa necu ja da obavijam ceo kofer ...ovako kako je sada... Mada mi se javlja da ne mislimo na iste folije
-
ja i sve Francusko i Kinesko smo na Vi... smece mrtvo , i usta plagijatorska
-
Ne znam gde ima ovo da se kupi , pa ako znate , bacite neki pin,kontakt, naziv radnje, link .... Na mom motoru su kao zastita bocnih kofera , tako sam kupio motor , i vidim da su bas imale svrhu , ima na njima gomila oziljaka od patika ... Voleo bih da nadjem ovo i zamenim ove izguljene za nove... Verovatno bi posluzile i da zamenim foliju na tomtom navigaciji ... Neko bi stavio na ekran telefona koji koristi kao navigaciju... Providne su... Evo slike ..
-
ma to sam skontao , ovo me buni... ili samo ja lose dozivljavam Istru...
-
ukljucih se u temu , jer cu nesto slicno ,ako ne isto da teram ove god... nego mi upade u oci... kazes vozio si istim putem , a naziv teme tvoje je "istra je nasa" , a ovaj momak ne dodiruje istru ...wtf ?!?
-
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
Haha, kakva sam plavusa.... Cek da vi'm -
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
Na ovu li mislis ? http://www.polovniautomobili.com/motori/28123367/ducati-multistrada-v4-s -
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
-
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
gledam... Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM gledam , ali nije redna 4 Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM zena ce mi jebati mater kad sedne nazad , ali ce joj se svideti , znam.. Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM odlican motor , ali moja kawa je lepsa puta devet Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM mooooozda bih terao ovo smece , ne znam iz kog kurcevog razloga ne postoji neki agregat koji bi ubacili ovde umesto ovog smeca Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM ovo cu voziti nekad, skoro sigurno , ali mozda ipak jos ne sada sa 44 god , kad idem svaki dan na posao i dalje , kao maleni rumun Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM i to su motori kad ukucam filtere sport , sport turing , 2018 god + i 10.000e + eto i, sta koju pm -
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
ah...goldwing je sport kolko i moja baba sto je skijasica -
Ljubitelji masina iz 90-ih , slike i komentari
Darko Mihajlovic je odgovorio članu markez123 u Sport
Veciti takmac sa mojim bivsim... '97 god [/url ] -
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
To je stariji motor bre...on ja mislim od 2010 pa do 2015 se proizvodio. Na oglasu ima samo jedan 2012... Nije fora da samo promenim motor za kikiriki , nego i da podmladin malo. Gledam 2019,2020 god + -
svaka cast , sta drugo da kazem
-
ma nije mi ortak , samo znam snimak... niti opravdavam niti bilo sta, ali ne bih da bude - vozio je ovako pa , ko ga jebe... da se pita moj komsija retard - svi koji voze motor a ne auto treba da poginu...mani me tih "svetac" moralnih fora...nikad nisi malo poterao? ajde jbg
-
ako mislimo na isti snimak , a verovatno mislimo - zestoko si preterao. kad neko cita ovo ispada da je covek kamikaza bio. makazice nisam video , a preticanje preko pune , jurcanje s ortacima i 160kmh na magistrali - ako neko ovde s foruma nije vozio taj laze. a ako ne laze omasio je forum
- 191 odgovora
-
- 15
-
-
-
Sport‑touring motocikli sa 4‑cilindričnim agregatom
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Touring
stali smo,a ? -
Video video ... Mani me u pm..
-
odlicne su ovo gume , a mozda da ti zakomplikujem zivot jos malo , i ubacim u jednacinu i onaj roadtec 01 , kazu da je i on bruka i da traje dosta , i oni imaju model za teskase HWM . ali , kako si spomenuo kisu - ja ne bih razmsljao puno. road6
- 2091 odgovora
-
- 2
-
-
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Po svim mogucim testovima , to mozes da proveris , a verovatno zbog ovog bas velikog "negativnog profila" , vrv pojede dosta vode ... Ja sam imao 3 ozbiljne voznje , jedna je bila od Šida do Ljubljane , po , ne pljusku , nego po potopu... Vidi, nista. Kao na sinama. Sledece godine smo ja i zena obukli kisna odela u stanu i izasli i seli na motor. Kisa je stala pred zagreb. Isto , nista. I prosle god , sa gumom koja je imala oko 17.000 km , na ovim dolomitima sto smo vozili , svaki dan je popodne bila kisa , isto skroz ok, sasvim sigurna voznja . Ovu tvoju nisam vozio pa ne znam da uporedim
- 2091 odgovora
-
- 2
-
-
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Pomesaj Salu na stranu , to je sve individualno .. Verovatno je nekom bitno da duze traju, nekom da bolje drze , pa je svako pronasao sta mu odgovara .. Ako si zadovoljan s brudgestone - zasto razmisljas o promeni ?!
- 2091 odgovora
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Da da...i ovaj kofer zadnji je bio za zamenu bio kod ovog... Istina
-
Ne mogu sad da vidim dje je bio oglasen...samo po kolor semi mi je slican ... Nego se poklopilo , ti si kupio , a ovaj se obrisao sa oglasa
