Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2752
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Danas u Ralji , u kafani na krivini .. 1250 , crn , zlatne zicane felne ..bez ikakvih cevurina pozadi , bez ograde napred , ona diskretna lepa crna samo dole oko sisa ... Bez boca za ulje , vodu , sranja ... Kakav je lep , nevera ... Pokusavam da nadjem sliku negde na netu, na PA , ali nema takav... Ako je momak na forumu - samo da mu kazem - alal ti qrac za bajk... Nije motor kriv, vi vlasnici ste oboleli , sa tim kindjurenjem.. E taj bih kupio na 1
  2. Nego , nego sam danas video jedan koji mi se svidja.... Pa mi @m.milivojevic rece koji je. To je GS rodjaci ...
  3. GS pocinje od 1250 adv , sve ispod je kompromis
  4. Jel ima negde link gde bih sad pogledao trku, ili mora cekam motomundo da ubaci ? Sad udjoh u stan jebem ti obaveze mrtve
  5. Posle danasnje voznje ... Gume su sada na oko 18.500 km... Mislim da je to to od njih ... Mozda ima zivota u njima za jos 1000,2000 km , ali to je to . Ono sto bih naglasio , i danas vozim motor totalno identicno kao prvog dana kad sam ih stavio .. Ogromna preporuka za ove gume .. ( Uzeti u obzir motor na koji su vozene ! )
  6. Mozda za tu kategoriju, iako zestoko ne verujem u to ...ali ! Nadji mi sport turing kinešce ?
  7. Tako se to radi , a ne ko ja ...kao seljacka mlada , ocu - necu
  8. To se uopste ne dovodi u pitanje !!! Posle GS-a postoji samo - GS !!!!
  9. Ja u mladosti sa mz 251 isao na more , obisao pola srbije ... Sad za 750 kazete da mu fali agregata !? Samo ste besni !! ( Rece Dare i sede na 1400... ) Hahahah
  10. Sk , ne sl ...debil... Tako je , Slovacka... Sto i ne cudi, zar ne Ali, i dalje nije mnogo daleko
  11. Slovenije je ovo , ako dobro tumacim Motobiker (@motobiker.sk) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 5,374 likes, 157 comments - motobiker.sk on January 23, 2026: "Vlajková loď od značky Jawa JD...
  12. Pa 350e u dimenziji 160 pozadi nije neki popust ..vise marketing Mislim, toliko ima na fejsu , onaj momak iz Kraljeva .. Za mene daje za 360e , 190/50 -17 + prednju .. A ako on da na 360 , nabavi ih za ..
  13. za ostale ne znam , ali , odakle si porucivao za kawu , i jos bitnije , sta si porucivao ? jer , ja sa motoringom , trio motorsom imam totalno suprotno iskustvo... cule ih sije , a i kod njega tesko bilo sta ispod metar dana do dva ...za dve nedelje nisam cuo ikad ikad
  14. ima...i treba da ih se resim do sutra , treba mi gepek za instrumente
  15. Ali mi realno trebaju ovakvi komentari ...da mi puknu samar i vrate u realnost
  16. Ja sam veoma rad da cujem po tebi sta je posle gtr-a ? Na kraju, zato i otvorih temu...
  17. E sad , zamisli tek da vozis CF moto ...
  18. Dobar dan na insulinsku rezistenciju
  19. Da se podsetimo reci jednog pametnog co'eka : Motor mora biti iz Japana i mora imati minimum 4 cilindra u redu , sve ostalo je - KOMPROMIS ! :)
  20. A imam 2,5 puta po 18 Staros' je grozna ..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja