Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2752
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Cekaj bre , @Nole Bg , zar ti nisam ja slao oglas sa GS-om sto je uzeo Bane ?! Ja bih rekao da je to taj ! @BaneZ - cestitke
  2. Nemacka - 310e Hrvatska - 360e Srbija - 500e U sloveniji zavisi od radnje do radnje , 340e
  3. Deda mraz i kod mene .. Doduse , ne sa severnog pola , no iz Slovenije , ali isto sam mu se obradovao , ako ne i vise Veliko hvala dobrom coveku, Bog mu zdravlje dao : @mick !!!
  4. Neee , ne , ne. Nema zle krvi, kakvi . . Si lud ? Razgovaramo se.... Mozda sam ja preterao sa opisom hodanja u kombinezonu, a mozda sam i nervozan , jer sam pre koji dan operisao kilu , pa me bolucka levo jaje i stvara mi nervozu... Prastaj , ulazem izvinjotinu i dugujem pice !!!
  5. Klasicno...balkanski .. Brate, pomešao si stvari. Kombinezon je za stazu, ne za odlazak do prodavnice. Kao što ne ideš u kopačkama po gradu jer igraš fudbal. Postoji cela kategorija gradske opreme – jakne sa protektorima, kevlar farmerke, rukavice, patike za vožnju… To nosi 90% ljudi koji voze normalno po gradu. Niko ti ne traži da budeš u MotoGP fazonu, ali majica i šorc nisu ‘sloboda’, nego odsustvo minimuma zaštite. Ima sredina, samo je ti ignorišeš !! Na kraju, poslao sam mu sliku moto-pantalona koje ce da mu rese problem, a ne sliku u majici i šorcu...
  6. Ako ne ulazis u kafic - boli te djokara
  7. A ne osecas se kao Markez ? Eeee ...nista onda...
  8. Ja isto ne volim... Em se ne osecam prijatno, em na pauzi kad udjem u kafic da popijem kafu ne zelim da izgledam kao robokap i hodam kao da me jebo ceo fudbalski tim... Zato sam srecu pronasao u moto-bike-u ... Osecas se u njima kao u obicnim farmerkama, imaju protektore na kolenima koji se vade i ojacanja na kukovima....i cena nije 100 dukata...
  9. Imam dve gume da ponudim Continental premium contact 175 65 14 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Dve gume u odlicnom stanju. Jedna je zaradila eksercic , otuda fleka , ali evo slike kako je...
  10. Jbt, vrhunske gume , niko ne zove , stae fora ?!
  11. Znam. I od danas do sutra .. Znam znam , debil sam. Resicu , cim prohodam .
  12. Meni se desilo na spustu sa Stelvia.. propala mi zadnja skroz. Kako sam se spustio dole , sve normalno... Eto, prvi put da mi se to desi u zivotu , ne znam. A kocio sam na dole zadnjom i to bas dosta...tezak motor, i tako mi prijalo da zadnjom kocim , em koci brembo ubija , em sam lepo mogao da kontrolisem motor ...i malo po malo , prvo prodje malo, pa jos malo i na jednom kocenju - cao. Vrv sam pregrejao dot , nemam neko drugo objasnjenje.
  13. ok, upravo me terate da isto uradim
  14. Pa kako ides na posao svaki dan leti ?
  15. Aj pogledaj imas li filter vazduha za kawu gtr , 2017 .
  16. Ne poznajem ni ja , nego mi bi odlican zakljucak "imam cizme , aj da pravim prekrsaj , to je u redu :)" Nego, zasto ne vozis u gradu?!? Pa tu je najveci benefit motora... Vidis li sta je sa saobracajem zadnjih godina ? Pakao lagani. Sto ne bi vozio motor u grad ???
  17. Ja sam shvatio da i ne moram da imam moto cizme ako ne obilazim kolonu
  18. Koliko su ti bile plocice na motoru ? Imam i ja ovaj crveni brembo ,neko mi rece da se ova farba zguli i zavrsi u klipovima , pa me drma paranoja ! Ovo je demant , izgleda
  19. Nisam nista. Niti znam kad cu jer sam nesposoban jos ko zna koliko za voznju...ali nadjoh sliku koja golica mastu... Kratki čunak ..
  20. Nisam kupac , samo me zanima , kakav se razlog desi da neko kupi novi bajk , predje 10k km i odluci da ga proda sledece godine . Ako je previse intimno pitanje - nema veze , ne moram ja sve da znam
  21. Nisi ti, al taj voge u tvom potpisu...
  22. @andrej. Spavas li mirno ?
  23. nisam li rekao vec : 4 metra betona ...na celu Kinu..pa sve iz pocetka... usta ih mala plagijatorska ... to su slepine mrtve
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja