Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Krenulo me k'o Rossi-a po kisi!
  2. Danas sam se pocastio sa novim aparatom (Canon PowerShot SX210is), pa bi bilo lepo da mi ti ili neko drugi objasni kako se instaliara CHDK i da li mogu nesto da zeznem na aparatu pri samoj instalaciji i kasnijem koriscenju?
  3. Auuu jbt al se napuni spisak... Ulogovao bih se pre da sam znao da ce ovako da bude... Lista čekanja: 1. Dejan Neskovic (fzs600) 2. Milan Vidojevic (gsx-r 600) 3. Fireblader (CBR 900RR) 4. Vladimir Djokovic (MT-03) 5. Zeljkamp - Dragan Zeljic (FZ6)
  4. To si trebao pre 15ssss dana da uradis!!! pre 15sssss dana nisu pokazivali znake umora... Dusu si im izvadio i nisu imali snage da pokazu bilo sta!
  5. Ma mnogo si ti pametan. Moj cale ima 61 godinu, vozi od 18te i za volanom je, blago receno, profesionalac i ima mnogo bolje reflekse od vecine mladjih vozaca (barem sto se voznje tice). Bezbroj puta se desilo da je spasio zivote motociklista njegovom brzom i pravilnom reakcijom u slucajevima kad 'iskusni' bajkeri ulecu u makazice i glume da su u moto GP-u. A bilo je i mnogo drugih situacija osim 'makazica', gde je on video motocikliste, a oni njega nisu... da nije pravilno reagovao u takvim situacijama, ti vozaci dvotockasa bi njemu morali da kazu 'izvini, nisam te vid'o'... Tako da slobodno mozes da batalis to pametovanje i kako bi ti zabranio ljudima starijim od 55 godina, jer je to cista glupost
  6. Da si nekada vozio Dajca sve bi ti bilo jasno. Probaj da vozis ostro i da menjas brzine na nize sa medju gasom, pa onda probaj bez medju gasa. Odmah ces uociti razliku i nece ti trebati bolje objasnjenje.
  7. Sanse su 100%!
  8. Koje gume si kupio i koja je cena bila?
  9. To je u mom kraju. Prosao sam biciklom i video ta 2 momka. Oba su dobro a motor malo izgreban na desnoj strani. Nista strasno.
  10. Dooobra! Jel opet BMW?
  11. Mislim da je Viminacium. KLIK!
  12. Hoce li biti happy end?
  13. Zeljkamp

    aprilija

    Lepa!
  14. Welcome!
  15. @ Mina A ja se cudim i pitam gde su fotke?!
  16. Ja sam stavio sajlu od R6 i preporodio se!
  17. Skidam kapu za Lorenza i Dovi-a. Perdosa je dokazao da nikada nece vaziti kao kandidat za titulu. Cal i Bautista takodje odlicni. Rossi i Ducati standardni, ali se vidi napredak na bolje. Stoner je odlican vozac i danas je pokazao gde mu je mesto.
  18. Napeto ce da bude ekipi iz Ducati tima! oni se najvise napinju...
  19. Ako je Nidza sinoc u kasno doba prosao kroz Grcica Milenka, onda sam ga video dok sam parkirao moj motor.
  20. Jel znas kakva je vremenska prognoza za 'iljadarke?
  21. Jel pada kisa i kakve su prognoze? Da li smem da promenim glasanje pre trke?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja