-
Broj tema i poruka
508 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vladmoll
-
Moj favorit je gore onaj Zundap sa prikolicom. Kazu da pise da je napravljen za rat i da je presao sve frontove!!! Eeee sto ti je nemacka....nije mi jasno kako su izgubili rat kad prave nakva kola i motore....?
-
-
-
-
-
E, dodjosmo do muzeja. Nalazi se jedno 80 km od Beca u selu Sigmundsherberg. Napravio ga je tip koji sada ima 100 godina al je u svoje vreme bio pravi frajer i drao po ulicama evrope i trkackim pistama koje kude. Iskreno pojma nemam ko je, al je veliki zaljubljenik u motore.
-
-
-
-
-
Ipak, puno turista, i svakojaka desavanja. Najjace je kad me je Mocart startovao da kupim kartu za mali nocni koncert u filharmoniji. A Mocart je iz Pristine!!!
-
-
Vlasnica kampa Radka glavom i bradom prica hrvatski. Velim joj ja ma ne, ti pricas srpski. Ona opet meni ne, ne ja sam studirala hrvatski. A ja njoj a to sto nas ima vise.... a ona kaze da, ali mi je decko bio hrvat sa Raba. E tu se ja ljubazno izvinem i kazem aaahhhaaa zato tako dobro pricas hrvatski, ona pogleda levo desno gde joj je decko sadasnji pa mi onako slatko rece ma ne, nismo mi mnogo pricali!!!!
-
Po obilasku grada vratih se do jezera i kampa radka koji je pod nagibom od 10% tako da sam se cele noci penjao po satoru!!
-
-
-
-
-
-
-
Mislim najezio sam se od brzina 125cc. A kad je doslo do najvece klase i grmljavine....nemam komentar!!
-
Najjeftiniji ulaz je bio 50e. Nisam shvatio zasto da platim kad sam stajao 10m od piste i sve video isto kao i drugi!!!
-
-
-
