Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. O vašoj avanturi na Grossu smo čuli od Slobe i Margite. Noćili smo kod tih divnih ljudi na povratku iz Češke, ali ovako uz ove fotke doživljaj je potpun. Svaka čast!
  2. Pozdrav.... Jel stigao jack up kit? Imam u planu poigrati se podizanjem repa,ali rado bi saslušao tvoja iskustva
  3. Letnji set premontiran na alufelne kod dobrog Peđe uz čašicu razgovora i kajsije ...
  4. Odlične Felne odgovaraju za dosta modela sa datim rasporedom rupa. Originalno su sa citroena, ali zbog malog ET-a mogu se montirati na dosta modela peža, forda, mazde, volvoa. Prodaju se u kompletu 4komada bez guma. Cena 80€ Moj tel 065/332-93-94 Pop
  5. Odlično druže .... Keep up the good work
  6. Jaooj krakonja kad dođeš do supermenovih akcijaških slikica ....
  7. @Vlada Dabome .... Justissimo u mom vlasništvu od 2012.godine. Prezadovoljan
  8. Ništa tu druže ne pišti, jako udobna, tiha, izbalansirana. Danas sam provezao mali krug i poterao do 160km/h i kao što kolega Branko iznad reče, ne nađoh joj manu
  9. Redovna cena za skwal je 29900, prođe sezona, pa i cene idu dole.
  10. Ako neko razmišlja da pazari, preporučujem Scorpion exo 910 gt. Odlična prilika je u Maxmomentu za kupovinu jer joj je cena snižena sa 30000 na 23000 i gratis pinlock, što je odlična cena za kvalitet koji donosi.
  11. Za kolege koji razmišljaju o novoj kacigi moram preporučiti Barel u SC, Shark S900c snižen je na 19900, a još bolji model Shark SKWAL daje čovek za 25000, što je stvarno povoljno za takvu kacigu. Ja sam se ponovio u Maxmomentu sa exo 910 gt .... To je bila ponuda koju nisam mogao odbiti .
  12. Ideja mi je bila da se prepodne vozamo i onda se negde, đuture, prepustimo navijačkim strastima
  13. Očekujem Sashu da izbaci neki dobar plan za nedelju .... :-)
  14. Još da 'oće da radi motore , ne bi mu svaki post počinjao sa : ....Skinem 4 stotine šrafova
  15. Takođe želim srećan put i uživajte! I ja ću na put kući :-)
  16. Aktuelno, može zamena za ženski kišnjak ili dobre ženske rukavice Cena 40€, novo,set za kacigu gratis
  17. Beogradska firma ima potrebu za novim ljudima koji bi bili angažovani na poslu postavljanja ventilacionih i klima sistema na reprezentativnim objektima u Budvi. Radni odnos bi bio zasnovan na određeno vreme 6-12 meseci. Prevoz, smeštaj, klopa + dnevnica. Više informacija možete dobiti usmeno na tel 065/332-93-94 Goran
      • 4
      • Podržavam
  18. Ili lepo doteraš Daretu, pa nek se on zabavlja ....
  19. E, alal ti Q..c majstore! Šta jedan nov?... Oću, bre, dva! Tako se to radi u MaliMokriLug
  20. E jes u Budvu nema da se iznajmi motor :-P Druže grofe spdaju li se to snama :-)
  21. Dodjite u Budvu .... imate gratis smeštaj
  22. SuperPOP

    Akrapovic

    kupljeno, mislim voleo bi da kupim
  23. Aktuelno .... komplet stanica, ispravna, ne korišćena 40€
  24. SuperPOP

    bandit 600

    Pre će biti ono drugo ;-)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja