Ovu voznju ste odlicno organizovali kao dvodnevnu voznju, ali vidim da moj predlog nije docekan kako je zamisljen da se izbegne nervoza zbog raskoraka u vremenu koji imamo da provezemo rute koje su predvidjene za ovu zahtevnu voznju.
Ja prvi ne bi voleo da mi neko cupka pored mene i gleda na sat i reorganizuje nesto sto je planirano duze vreme.
Ja znam, a znate i vi sta je put od 600+ km magistralnim i lokalnim pravcima i koliko vremena treba da se odveze.
Mislim da bi to bio dokaz dobre organizacije unutar MSC-a da voznja bude primerena svim ucesnicima i njihovim mogucnostima
Imao sam burgmana i nije bas sladak, izuzetno dugacak, tezak za manevrisanje u mestu i malim brzinama, jos jedan minus za obuku mu je zavaljen polozaj vozaca.
Po meni glas ide za Beverly ili Atlantic Sprint
Pa ovako, ja planiram ako u 13.00 krenemo iz Studenice na meandrima smo oko 15.30h (100km), sat na meandrima ,pa u16.30h ibarska i pun gas kuci oko 21.00h bi trebalo da sam u krevetu
Ne samo to i svima u grupi da napunis rezervoar i organizatoru voznje proveris pritisak u gumama, to su surova pravila voznje u grupi ozloglasenog MAXI SCOOTER CLUBA
@matori
to je duh
mislim da do 2008 spidermax postoji samo u 3 boje silver, tamno siva i teget,cini mi se ovaj je farban ceo, ali sta to znaci, samo argument za obaranje cene
U zmigavcu vidis drugaciji odsjaj sijalice zbog ugla gledanja, oni su ok
@bily
Druze jesi li bio u nisu da vidis spidermax ....
Rekoh ti da je prodavac jako korektan, meni je organizovao sa jos jednim kolegom da foruma da se motor odveze u servis i urade sve sto treba da se bezbrige dovezem u bg.
Sve preporuke za Saleta
Zastita od kloniranja tablica .... nije to uopste bezveze
Sad ovi kolege sa plavim banditima stave moj broj na njihov motor i opljackaju banku i dok dokazem da
nisam ja, majke mi,
oni su vec na bahamima piju koktelchic i rade kojekakve bahanalije