Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Ovu voznju ste odlicno organizovali kao dvodnevnu voznju, ali vidim da moj predlog nije docekan kako je zamisljen da se izbegne nervoza zbog raskoraka u vremenu koji imamo da provezemo rute koje su predvidjene za ovu zahtevnu voznju. Ja prvi ne bi voleo da mi neko cupka pored mene i gleda na sat i reorganizuje nesto sto je planirano duze vreme. Ja znam, a znate i vi sta je put od 600+ km magistralnim i lokalnim pravcima i koliko vremena treba da se odveze. Mislim da bi to bio dokaz dobre organizacije unutar MSC-a da voznja bude primerena svim ucesnicima i njihovim mogucnostima
  2. Gospodo, predlazem posto je grupa velika da se podelimo u jednodnevne i dvodnevne, sastanak ujutro na ak, pa da razmotrimo opcije.
  3. Ukratko o SW-u .... Dva cilindra su cudo
  4. Imao sam burgmana i nije bas sladak, izuzetno dugacak, tezak za manevrisanje u mestu i malim brzinama, jos jedan minus za obuku mu je zavaljen polozaj vozaca. Po meni glas ide za Beverly ili Atlantic Sprint
  5. Hvala vam dobri moji
  6. Posto je .... samo ralica?
  7. Secam ga se iz oglasa , od tada bi voleo i ja da imam taki sa ralicom
  8. Gospodo trebam info o stanju puta Ivanjica-Arilje-Pozega.

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. mv.obrenovic

      mv.obrenovic

      Oba puta su ok, bolji preko zlatibora.....

       

    3. Rale-Ča

      Rale-Ča

      Obavezno preko Zlatibora

    4. sashac

      sashac

      Super put,prosao pre neki dan...I prilike su extra...

  9. Onda posle Studenice nalevo krug i kuci, ali meni su meandri stara moto zelja
  10. Pa ovako, ja planiram ako u 13.00 krenemo iz Studenice na meandrima smo oko 15.30h (100km), sat na meandrima ,pa u16.30h ibarska i pun gas kuci oko 21.00h bi trebalo da sam u krevetu
  11. kako trenutno stvari stoje i Pop vozi subotu
  12. Cenjene kolege, urednici su spajali neke teme, pa je usled toga doslo do zajeba linka ... Poliranje vizira novi link
  13. Ne samo to i svima u grupi da napunis rezervoar i organizatoru voznje proveris pritisak u gumama, to su surova pravila voznje u grupi ozloglasenog MAXI SCOOTER CLUBA @matori to je duh
  14. Koji si ti kralj .... :)
  15. Banda za vikend u garazi, nikon u ormaru, a ja prepravljam uradjeno u Ljuboviji ..... A vi u dolini jorgovana .... nepravda
  16. mislim da do 2008 spidermax postoji samo u 3 boje silver, tamno siva i teget,cini mi se ovaj je farban ceo, ali sta to znaci, samo argument za obaranje cene U zmigavcu vidis drugaciji odsjaj sijalice zbog ugla gledanja, oni su ok
  17. Moj predobri scarabeo je u oglasima, ali sad reg celu godinu, ko pazari nece pogresiti SCARABEO 500 GT
  18. PRODATO
  19. aktuelno
  20. aktuelno, moze i pojedinacno po 15e
  21. @bily Druze jesi li bio u nisu da vidis spidermax .... Rekoh ti da je prodavac jako korektan, meni je organizovao sa jos jednim kolegom da foruma da se motor odveze u servis i urade sve sto treba da se bezbrige dovezem u bg. Sve preporuke za Saleta
  22. Zastita od kloniranja tablica .... nije to uopste bezveze Sad ovi kolege sa plavim banditima stave moj broj na njihov motor i opljackaju banku i dok dokazem da nisam ja, majke mi, oni su vec na bahamima piju koktelchic i rade kojekakve bahanalije
  23. Spreman za nove poduhvate .... Hvala kolegi Boqy- ju
  24. Da se pohvalim dok me zena ne ostavi ili u gorem slucaju odrobija ....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja