Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Od prve Tasićeve izmene imena grupe na viberu do sad ovoga. Lepo skinite rukavice i manite se ove pederske retorike i iznesite plan . Stavili ste šapu na pogršno mesto. Ako sam dobro razumeo da vaši kilometri vrede, a Djurini, Goksijevi, Alexini i moji na kraju ne vrede. Eto i ja sad polažem pravo da sve ostane ovako i šta ćemo sad....
  2. Evo šta ja mislim .... Voleo bi da ti i članovi osnujete МСК kako ste zamislili i da ga ogradite od ovog MSC-a.Postavite pravila vožnje, pisanja, komuniciranja, oblačenja, obeležavanja koja se vama čine prikladna i na taj način da prekinemo sva razmimoilaženja na ovim stranicama. Siguran sam da ljudi koji smatraju da tako treba postace PRAVI članovi, placace članarinu i mirna Bačka Meni lično ni pod ovim krilom BJB-a ništa ne fali
  3. Potreban savet advokata ... teska povreda deteta u igraonici

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. AIeksandar

      AIeksandar

      pitah ortaka pa ako da zeleno svetlo dajem ti njegov broj....

    3. Gile

      Gile

      Nadji nekog ko radi na procenat od dobijene love, oni ne ulaze u pricu ako nisu sigurni da ce dobiti slucaj.

    4. SuperPOP

      SuperPOP

      Hvala drugari

  4. Ideja je odlična, daj da vidimo ideje za statut koji si sa članovima, verujem vec pripremio, kao i organizacionu strukturu buduceg МСК-a Србија Voleo bi da imamo nešto konkretno oko čega bi raspravljali
  5. Pa na kojoj si ti lep
  6. Kakav gej momenat ... Zamislite garavog vatrogasca kako nežno gleda mladog Đurišića, a njemu kiša skriva suze radosnice
  7. Po meni taj poklopac bi valjalo staviti na tokarski stroj i zavrteti ga i eventualno balansirati ... Varenje ume da deformiše materijal, pa se plašim da ne bude vibracija
  8. Čisto sumnjam da tmurna prognoza vremena za subotu nema veze za prijavljivanjem zlog čovečuljka.... Zašto, o zašto i ovog puta nisi ostao kući da masiraš ženi stopala ili nešto slično
  9. Pošto više ne izlazi nema smisla ni da se oblači
  10. Bože budale .... Deder mali reci ti nama jel te to promaja opičila u garaži ili ti onako brljaviš ...
  11. Izuzetno zadovoljstvo mi je bilo sresti se i voziti sa dobrim ljudima Sve pohvale organizaciji i veliki pozdrav do skorog vidjenja
  12. Naravno da ima MSC pojačanja ... SuperPop
  13. Dushmani Ne obaziri se ti kolega na ove provokacije .... To ti je cista ljubomora
  14. 01. alexanto, varijanta A 3 kom 02. Carlito, varijanta A 2 kom 03. Alexa, varijanta A 3 kom 04. Šipi, varijanta A 2 kom 05. SuperPOP, varijanta A 1kom
  15. Čestitke na kupovini, Vladujko Zima je pred nama i samo polako rešavaš jednu pojednu stavku i na proleće svi drumovi su naši. p.s očekujem fotke u scarabeo temi
  16. Baš bi voleo da vidim šta bi se desilo da na vožnju i gulaš ne dodju 7 od tih 20 ljudi. Totalno nebulozna rasprava oko ničega, jebote ljudi idete u kafanu ne na livadu , ima valjda još nešto tamo da se klopa. Kao stari član moram reći da se mnogo palamudi, a to uopšte ne koristi teško stečenom ugledu msc-a unutar ovog našeg foruma.
  17. A sa kojim grbom ?
  18. Lepo izgeda, ali najvise me brine Milion motors, ako su oni uvoznici, hmmm treba otvoriti cetvero oci
  19. 100 % ne treba. ja ga imam i koristim
  20. Boze, kakav dan za nama .... Na cajgeru 650km okruglo, ali vece od toga je samo moje srce Veliki pozdrav jednodnevnevnima Marku (mrxfon) i Braci (nadam se da je preziveo noc ), drugari sa vama bilo kad i bilo gde
  21. Ako si sreo ove sumnjive tipove .... Braca, Marko i Pop na Markova Ravan - felling wonderfull To smo mi, izvidjaci
  22. Uvac pao, Uvac pao .... Recite desetaru da ne brine
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja