Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Bravo omladinci , BRAVO !
  2. Kako je tebi dobroooo.
  3. Sve slike sa paintball-a pogledajte OVDE U restoranu cela svita ozbiljna ... a sad neozbiljna Ozbiljno uredništvo Čast da slikaju u restoranu su imale mlade nade BJB fotografije tako da momci lopta je u vašem dvorištu VELIKI pozdrav organizatoru i svim ljudima koji su uveličali ovaj skup i naravno vidimo se uskoro
  4. Prijatelji evo malog doprinosa od vašeg nezvaničnog fotografa i zvaničnog druga Popa The best of paintball The band of bad MSC motherfu..er
  5. Divne vesti iz Osijeka.
  6. Drugovi i kolege kupio bi ovaj deo. Radi se o plastici koja pokriva akumulator, a takođe služi i kao pregrada za dokumenta. Nalazi se ispod sedišta i izgleda ovako Takođe mi javite ako znate da neko ima Bandu u delovima. Veliki poz od Popa moj tel 065/332-93-94
  7. Bravo majstorčine
  8. O kakvoj propasti pišeš? Šta je propalo ? Sem pokušaja da uzjaše Murta
  9. Ne budali .... Ako ti fali neko da te maltretira, zamoli lepo Naleta, shvatiće ona. Patiš od blažeg oblika stokholmskog sindroma.... proćiće to
  10. Gospodo bikeri potrebna mi je pomoć spasavanja podataka sa externog hdd-a. Molio bi da mi se neko javi ko razume problematiku ili poznaje nekog za preporuku.Hvala

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. gucci

      gucci

      NEPO SYSTEM, Batajnicki drum, juce isao da povratim svoje podatke. Moj je imao mnogo ozbiljniji udes i nisam uspeo. Nisu skupi, a ako ne rese problem, ne naplacuju. Malo duze im treba vremena jer su prenatrpani poslom.

    3. Сплинтер

      Сплинтер

      Hubic.com је фирма која продаје OVH и Kimsufi dedicated servere, кренули су озбиљно у Cloud причу за чланове и у промо периоду који је ограничен добићете 25GB бесплатног простора ако се региструјете преко реферал линка од неког ко је већ регистрован код њих, укупно можете добити невероватних 2.5TB бесплатно

      Реферал код је:

      MYDQDO

    4. mad_max0204

      mad_max0204

      Hubic i referali. Mani se tih gluposti. Na google drive imas 15GB besplatno i za male pare mnogo vise. Radi sync sa svim OS i platformama.

       

      Sto se tice problema sa diskom ukoliko nemas kriticno bitne podatke baci ga i kupi novi jer je izvlacenje podataka jako skupo.

  11. služimo narodu
  12. Poz Džoni, po priči sa SpiderMax bloga koji sam apsolvirao kada mi je SM bio u žiži interesovanja saznao sam da je nemoguca misija naci gume u original dimenziji. Da bi se spasao agonije i da ti ostane nešto keša u džepu razmisli o opciji 110/80r16 prednja i 140/70r16 zadnja. Te gume su samo 1cm uže od tvojih originala, a kupovao sam ih za moj bivši Scarabeo 500 gt koji je isto mrcina (mislim na težinski indeks gume) od skutera. Po mom skromnom mišljenju neceš osetiti razliku.
  13. Opcije su ti bezgranične.... Ustvari ograničene su samo parama koje si spreman da izdvojiš. Ja koristim dve pmr stanice, ali tebi u principu treba ti interkom i dva seta za kacige. Prednost interkoma je što na njega može da se priključi još što šta , muzika, navigacija, tel, itd. Eto to je ukratko, a na forumu su ljudi apsolvirali tu temu pa pročešljaj malo ....Poz
  14. Kako te zeza brava? Ako ti ključ zapinje prilikom okretanja dovoljno će biti da ga gurneš prema napred kad želiš da daš kontakt ili da ga otključaš. Ovo ti govorim iz ličnog iskustva jer sam i ja hteo da menjam bravu dok mi neki pametni ljudi ne rekoše kako ona funkcioniše na suzukijevim modelima.
  15. Ništa bez SuperPopovića tj. SuperPOP-a & SuperMice
  16. Ljudi ..... Živ je !!! Bankar je živ :-)
  17. Predpostavljam da nema naš atest ili možda ima ?
  18. Moj san je da izgledam ko ti mili Đuro :)
  19. Joj drž'o bi se ja, al' ne mogu da se odlučim .... za koju da se pri'vatim
  20. mah, mah iz reda za klanje ... uspešno primljen u bolnicu isčekujem strašnu sudbinu
  21. Ja ću da bidnem ranjenik
  22. ;)Sve najbolje kolega STM
  23. Sjajno je videti neka imena kojih davno nije bilo. Raduje me što iako zbog poslovnih, roditeljskih i raznoraznih obaveza ljudi ne voze, ali su ipak tu i da im je stalo do ove priče koja nas povezuje. Poslovi će krenuti svojim tokom, deca će porasti tako da se nadam i radujem skorom učestalijem druženju
  24. Gde je sad Lazarević da okači rezultat ? Rekoh ranije da pipate gde ne treba... Ova koncepcija omogućava duševnu relaksaciju od porodičnih, poslovnih i kakvih sve ne obaveza iz tog razloga nemojte više da neko reorganizuje ovo utočište. Ovde ko dođe je dobrodošao, a kome se ne dopada široki mu drumovi. I pozdrav iz kanjona morače
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja