Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Kolega Floyd, slobodno svratite na pivo i povedi kuma da proba i pogleda auto bez ikakvih obaveza. Da je u pitanju neka kršina ne bi se kompromitovao i oglašavao je ovde.
  2. Slike kao što sam obećao, a može još na viber ili mail.
  3. Kolege imam na prodaju gore pomenuti automobil. Stanje automobila je jako solidno kako spolja tako i iznutra. Motor i menjač rade perfektno. Kilometraža je originalna i iznosi 188000 km. Papirologija je završena, dadžbine su plaćene tako da kupcu ostaje samo registracija. Slike postavljam naknadno.Cena za drugove forumaše je 2050€. Dodatne informacije na 065/332-93-94 Goran
  4. Reci mi pls, kako je naoružana baterijom/ama. Hvala
  5. Oteraš kod Bokilića i zajedno gledate.... Šalim se, Bokilić je bog karburatora i najmudrije je da on to pogleda. Iz iskustva znam da je taj sklop veoma lako upropastiti tako da ... Razmisli
  6. Odlično, novo, sveže, extra Video poslastica za dolazeće zimske dane
  7. Možda c e biti problem ako nemaš fotke sa lica mesta, ja sam imao slučaj u cg gde mi je udaren parkiran motor, na predlog policije popunjen je izveštaj, ali nije bilo njenog vozila jer ga je sklonila sa lica mesta i vratila se peške. Naravno da je njeno osiguranje izbeglo obavezu jer dotična gdja nije ni posle više upucenih poziva nije našla za shodno da skoči iz BD u PG časom 60km da gospoda agenti slikaju oštecenje na njenom vozilu uzmu od nje pare i nadoknade meni štetu. Odšteni zahtev je odbačen zbog nemogucnosti pribavljanja materijalnih dokaza. Savet ti je, detaljno slikaj vozilo koje je skrivilo udes, da se detaljno vide oštecenja i registarske oznake. Ništa te ne košta da probaš, možda ti se posreci
  8. Primerak za svaku preporuku. I uz lepu cenu... Srećna prodaja
  9. Bravo Marko, baš lepo putovanje i odlično štivo
  10. Ja nosim wintex od 2007 god. Jaknu i rukavice. Kupio sam ih zato što je to tada bila jedina jakna kojoj mi rukavi nisu bili kratki i mogu ti reći da sam jaako zadovoljan. Wintex je austriska firma koja u ponudi ima od kako kažu entry level - do goretex high end opreme. Za svačiji džep
  11. Još jedna preporuka za motor Zaista fantastična
  12. A k t u e l n o Cena 130€
  13. Odličan video Jovane Potvrđujem iz prve ruke i dodajem da je u obližnjoj kafani pastrmka preukusna, a roštilj bogat. Takođe za one koji ne mogu da odole šarmu ovog mesta, prenocište je 1500 kinti
  14. Oću i ja u enduraše !!!! Kol'ko je vama dooobro
  15. Predlog za jednodnevnu vožnju, cca 500km, bar iz okoline Beograda. Put 582 Resita-Brebu Nou-Slatina Timis. Vožnja sa mnogobrojnim opcijama za dalje, ali ja sam se odlučio sa je odvezem u oba pravca i nisam pogrešio. Krenuli smo u 8.30, a u 18.30 sam bio u kadi sa tamnim Argusom u rukama. Sve u svemu neverovatan dan.
  16. E BRAVO! Kao višnjica na tortu. ;-)
  17. Nosim je uporno, al ne vredi. Ponovo je oglašavam NOVA CENA 130e
  18. Ići ću ja za neki dan .... Al' kolima. Ne obratih pažnju na temu u kojoj je pitanje
  19. Oprosti mi al' ne vidim logiku ići detur - okolo naokolo kad je preko bosne preče, lepše i z.karton košta mnogo manje od putarina u hr. Na gužve ne smem ni da pomislim.
  20. Ili preko Rumunije, pa na Đerdap. Savršena vožnja
  21. Ovaj nesrećni događaj me podsetio na jednu zamalo fatalnu situaciju. Naime dva fara jedan pored drugog mene su prevarila da se radi o automobilu, a ustvari su bila dva motora. Iskrivljena percepcija me navela na osećaj da imam tih nekoliko sekundi da bezbedno skrenem, ali tada nije bio naš trenutak i sve se završilo mojom kamenom facom i zvukom dve mašine u daljini. Sinoćnji događaj je Velika nesreća za obe porodice.
  22. Ako uzmeš Inpro Zastava prikolicu domaćeg proizvođača od poncinkovanog lima, registrovanu to ne znači da ćeš moći da produžiš regu normalno kako bi trebalo da bude. Govorim to iz sopstvenog iskustva jer sam vlasnik jedne takve.
  23. Evo .... Snimka https://youtu.be/ZL9_Peq1YtQ Nije neki, al je naš
  24. Eto uskoro prilike da ispraviš tu nepravdu Biće prinova u MSC u kako čujem.
  25. Sve za našeg dobrog Alexanta. Uskoro fotkice i mali video
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja