Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Ne pokusavaj sa tim ni u ludilu, ja sam probao i zazalio
  2. Veliki pozdrav i jos vece HVALA majstoru Sebi, engine bar odradjen brzo, efikasno i tacno kako sam zamislio
  3. Mladom Pejovu, SRECAN RODJENDAN zele SuperPOPovici Da si nam ziv, zdrav i uzbrdo brz
  4. Mali zli coveculjak
  5. A ti mali kume od sad bandita gledas sa dva metra
  6. @ Djura nek svrati drugar slobodno Smoki je dezurni veceras .... A i tetka mi je kuci ....
  7. PRODATO
  8. PRODATO
  9. Zlobni chovechuljche ....
  10. Danas je scarabeo dobio novog vlasnika Osecanja su mi skroz pomesana .... ni ovo ne pomaze
  11. I tako danas se okoncala moja SCARABEO SAGA . Neverovatno kako mi se steglo nesto u grudima kad sam ga video u odlasku, prirastao mi je za srce Novom vlasniku zelim puno srecnih kilometara
  12. Eto danas voznjice niotkuda .... Predobri Alexa i moja malenkost omlatili 160 km i pozeleli Lakiju srecan put. Kako je lepo kad covek ne radi
  13. Kule, evo jedan extra primerak ako te interesuje.... Danas sam svratio i probao 2007g. 14000km, kupljen u Srbiji, prvi vlasnik, original gume, kais i rolne, sve za zamenu, cvt potrebno ocistiti i razraditi kvacilo jer je stajao cele prosle godine, ima BG tablicu, ali je ne registrovan Uz njega ide i kofer i tucanourbano suknjica - nova Sve je slatko osim cene, trazi 2700 sto je po mom skomnom misljenju uz sve potrebne intervencije malo mnogo
  14. Jedina mu mana sto se ne pravi u Japanu
  15. Niko da spomene da je moj skuter na prodaju .... OGLAS
  16. Druze moje skromno misljenje je .... Koliko vidim tebi treba potvrda od nekoga za povlacenje poteza koji realno imaju malo veze sa raciom, stoga , Kupuj prijatelju sta ti volja,pa da kasnije mozemo da se zezamo i pricamo: Jesmo ti lepo rekli ....
  17. Evo par slika sa otvaranja sezone .... Navijam za zvezdu,ali crno-belo je bila boja dana Ostale slike OVDE
  18. @satelis To sam nosio na scarabeu .... A sad
  19. Ljudi juče sam napravio kupovinu godine .... Ali moram da pitam starije, iskusnije kolege ... Da li je ljudski i politički korektno nositi BMW čizme na Suzukiju
  20. bravo Arso, a sad svadba od 500 dusha min (ja da te slikam ) i od skupljenih para da kupite novi motorin
  21. Jel to znaci da se vise ne druzis sa onim dobrim ribama ....
  22. Ziv je ljudi .... . ziv je
  23. pozdrav Sebo, interesuje me izrada engine guard -a za Suzuki bandit GSF 600s
  24. Hvala Draganche, lepo je sto si opet u sedlu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja