Evo šta ja mislim .... Voleo bi da ti i članovi osnujete МСК kako ste zamislili i da ga ogradite od ovog MSC-a.Postavite pravila vožnje, pisanja, komuniciranja, oblačenja, obeležavanja koja se vama čine prikladna i na taj način da prekinemo sva razmimoilaženja na ovim stranicama.
Siguran sam da ljudi koji smatraju da tako treba postace PRAVI članovi, placace članarinu i mirna Bačka
Meni lično ni pod ovim krilom BJB-a ništa ne fali