Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. videcemo . .smrdi nesto tu, samo ne znam sta
  2. nemoj da zaboravis kafu, a Tamara sprema palacinke
  3. daj Boze da ti pomognu, ali se to tesko nalazi i radi
  4. Dogovoricemo se uz kafu
  5. jeli bre hoces da ti napravim pumpu za vodu od tvog motora, ima da radi kao sat , najbolja pumpa na svetu
  6. 200e neces naci, to je najskuplji deo koji moze da ti treba. Za te pare, mozes naci celu masinu,to mu je mana, ali alanser neces. Sta god da uradis, nece da radi lepo, svi imaju problem sa tim. Ja sam stavio od neke Honde, ali nije to to
  7. ja nemogu.ali bi ja dosao da gledam
  8. i treba, kaciga je zivot, i bez nje niko ne treba da vozi motor,
  9. bokilic

    Strujni udar!

  10. bitno da je novo ulje i da odgovara motoru. Neka ulja nekom odgovaraju, nekom ne
  11. malo po malo gume u komp,ulje,bla bla radi se polako, cekam delove
  12. i u kolima se oseti bocni vetar, pogotovu ako je neki kombi
  13. bokilic

    TDM Srbija

  14. bokilic

    Strujni udar!

    dobra stvar, vec postoje, imaju dobre rezultate, samo-benzin je benzin
  15. uh,pazi,nema zajebancije, mozes i da padnes, moze da te odnese na drugu stranu puta
  16. ko zna sta ce da urade da li nama lose ili bolje oni hoce pare i samo ih to zanima
  17. za karb,imam.
  18. bokilic

    Strujni udar!

    struja je u modi
  19. ima da vozimo samo 50cm3
  20. videcemo kako ce biti
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja