Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pa potrosnja ulja se meri na 100km,,ali ok,,da ti nije jaka smesa za gorivo
  2. Taj tko ti je to rekao nema pojma - kod XTa se sigurno ne gleda nivo ulja dok radi u leru. meni u manualu od xt yamahe pise da mogu gledati i dok radi na leru,,a moze ikad je ugasis ali odmah jer se posle ulje slegne.
  3. pa samo mozes da dobijes a da izgubis nikako,bolje ce usisavati smesu,,ias u sarajevskoj radionicu za obradu glava,,oni ce ti to odraditi ekstra dobro,,,inace oni rade i trkacima glave,,
  4. a kolka ti je to normalna potrosnja ulja?????
  5. PRI znaci primarno napajanje gorivom,,a mi ga u srbiji krstili sa prirodno sto i jeste u sustini tako,,gorivo na pri ce teci i kad je motor ugasen,,a sluzi za punjenje karburatora posle dugog stojanja ispiranja itd,,,a i kad crkne vakum pumpa prebacis na pri i vozis normalno,
  6. lepo opisano,,covek je bas ok,,,
  7. ja sam vozio nsu a sa tomosovim paljenjem 12volti sa platinama,palio na pola kurble,,,nego svecica oce da crkava ako ti trosi ulje,a inace mozes i da stavis bosnu100 provereno je dobra za nsu a,inace mislim da bi trebalo i bombinu da proveris,,,,
  8. ma kupi ti nove
  9. i sto da ne budite prvi,,,neko treba da posluzi za primer,to je ono sto nam fali,,podstrek pa ce valjda i ostali da krenu vasim stopama,,,ili vam se negube pare od ulaznica?
  10. pa ako imas seriski broj na zupcaniku lako ces resiti problem,ili skini negde manual pa pogledaj
  11. slazem se,,neko mora da probije led,
  12. bokilic

    honda VFR1000

    objasni mi to v5??to jos nisam video a ni cuo????kolko sam video na sajtu motor je v4,,,
  13. a a a ma izbacite naplatu karti???auuu pa eto nesto korisno pravi primer,,,,,,verovatno cete i po neko pice deliti za dz,,,
  14. ej pozdrav i tebi ,,i ja sam vozao nekada nsu a,,,jos cuvam ponesto od njega po garazi,,,,puno pozdrava i dobro nam dosao
  15. duki brate,paljenje od apn a,,,onaj klinac ga stavio valjda,stavi 12 volti od novijeg tomosa,nebitan je smer okretanja magneta kod tomosovog paljenja provereno,i to ce da ima i lepa svetla,a ako nebude imao vozi ga danju he he,,,salim se,ovo novije paljenje je jace,ako nebudes mogao da se snadjes svraticu da ti uklopim paljenje.
  16. e pa to je ok pozdrav
  17. bese neko pominjao drzavne pare kao za sport ono ovo ,,,pa to znaci da ce i mas da mazne neku lovicu???pa daj svi da osnujemo po jedan vam mas bas prs prc cvrc i ostala udruzenja pa da svi maznemo neku lovicu,,
  18. bokilic

    Kratke voznje

    lepo si se ti navozao bogami,
  19. pozdrav i tebi nedo
  20. ja nisam ni znao za Isle of man ,,,jbg,,najzli stvarno si informisan.
  21. stvarno je kod vas sve lepo organizovano......jos i mi da se tako organizujemo
  22. lepo lepo,, motorce ,da se puno vozis,
  23. bokilic

    Airoh warrior 2

    e imam je je i nekosta nista,,zajebo sam se sto sam je uzeo,,,pisti duva na sve strane,,novu sam je uzeo vozio dve sezone i sad moram da je menjam,,naravno opet cu uzeti neku novu ali jeftiniju jer sam za ovu dzaba dao pare a pazio sam je ko dete,,,,
  24. bokilic

    MZ Caffe

    hvala vujo,,ma stao je ko iz pi,,,samo smo ga malko rasturili u parcice,,,ma sredice njega duki ko panta pitu,ima da radi ki singerica...
  25. pa jos da vidimo kako izgleda posle farbanja...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja