Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Pozdrav adise
  2. ja bih ga rado posedova,jos kad bi ga dobio na poklon :)
  3. pozdrav i tebi,dobro nam dosao..
  4. pardon,nadjoh nesto na net u,,,engleski motori...
  5. uu dobri su,,,lici na neke stare amere,,,daj da ih vadimo napolje da ih popravljamo :D ;D ;D ;D fotke su odlicne...
  6. pozdrav i tebi,,,motor ti je do dzidze,,, :)
  7. pozdrav i tebi...
  8. aktuelno,,sve hitnije i hitnije...
  9. pozdrav i tebi dobro nam dosao,,p.s. i ja sam imao mantu gt,,, opak autic,,,
  10. pozdrav i tebi,dobro nam dosao :)
  11. Dobro namdosao :)
  12. bokilic

    MZ Caffe

    ma jok,,dobro je izbalansirana tako da to nije poblem uraditi,,da se javno zahvali NESI iz despotovca starom prikolicaru,koji mi je najvise pomogao i objasnio oko posla sa prikolicom.... a dizes za 1 sekundu,i deluje mi stabilnije tako voziti nego na 3 ......imam utisak da bih mogao 220 da ga vozim tako saltam obaram po krivinama kocim,itd,,,,objasnicuti prosto ko pasulj.... ;D naravno najbezbednije prvom drugom pa polako ;) uostalom sednes sa strane ako smes pa te ja vozim :P :P
  13. bokilic

    MZ Caffe

    mislis na teksturu....mesto farbe...
  14. bokilic

    MZ Caffe

    cak je i testirana na sve i svasta ;)
  15. bokilic

    MZ Caffe

    :)
  16. Pozdrav i tebi,,,turi sliku da vidimo jesili andjelce ili ne ;)
  17. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  18. svaka cast na lepoj makini,,da se slatko navozas.
  19. pozdrav i tebi,dobro nam dosao,,,procackaj po forumu mozda i nadjes nesto ;)
  20. pozdrav i tebi,dobro nam dosao pankercovece ;)
  21. bokilic

    MOTO POEZIJA

    ahahahahahahahahaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D joj sto je dobro....
  22. bokilic

    MZ Caffe

    uh prikolica okacena probana,mz prede,prikolica sam ljuska ;D ;D ;D okacena na 4 tacke,3 pravca stelovanja prikolice,naravno u 6 pravaca,i tako.... jos da munem sediste,i da razmislim o kocnici,kod mz a ide hidro kocnica,a probacu ujutro da ubacim na paknove,,i jos par sitnica i mz gotov za siroke drumove ;D ;D ;D
  23. bokilic

    MZ Caffe

    kolko je preso mz? ;D ;D 0000000km ;D ;D ;D
  24. Pozdrav :)
  25. Pozdrav :)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja