Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. triumph..sredjeeennn..karbovi bili ubi boze,neko iskasapio kutiju filtera za vazduh,morao da radi silikon..sredjen naravno,redak ne japanski motor koji bas bas ideeeeeee scuteric rasparcan,pa videcemo,mora generalka..polako bez zurbe harlejka dobila servisic, ma sve moze.. za pegasa napravljena probna tura zupcanika za fraj lauf 61 rokfel,kontrolisana cementacija,videcemo kako ce se okazati..6000din....pa polako kuciste isto tolko.isto kontrolisano cementiranje,...
  2. pa mehanika je napredovala..15 do 20ks...nista sad da padnes u nesvest,..a matorci jos biju krugove..stare masine pune obtnog momenta i snage,nove traze gas...idu ali sam pod gasom...ovde rol radilica,teska...ima se rezerve snage...ajnspric....radi ko testera.ne ko novi ...pumpa dizna tps,to mu vise kao potenciometar dodje i sikaj gorivo...ide breeeee
  3. gpz.. na opravci,to jest sitnice pa ceka original prednju masku... radi bre,kida i novije motore,samo to..nekima nemos objasniti...zatupili s nekim novim kanticama sto stoje u mestu,a bez starca nema udarca jes da netraje dugo ali...ide bre starkelja..kida u startu ..mnogo novije motore...ali bas bas kida..
  4. na prodaju rd 07..94to,alarm,sva tri kofera, djivi led migavci i stop, prekidac za sva 4,alarm,uticnica 12v,povisen vizir,i fabricki vizir ide uz nju, kres barovi,nov aku,nove zadnje plocice, rezervni kljucevi,rezervni alarm, rezervni kljucevi od kofera takodje..skidaju se na kljuc naravno......nije na neki sistem odvijanja itd.ima tu jos gsitnica doradjenih.....motor je prosle godine uvezen iz svajcarske,registrovana do iduce godine, 61999km.sedi i vozi,motor je bez nekih ulaganja vecih.ne dimi ne duva,ne lupa,ne cuka,nije kriv raspadnut itd....slike sve govore,mozda bi mogla neka realna zamena ja bi najradije kes..2700e.. pa da vidimo dokle izguramo 063697094
  5. lmam ja odlicnu cbr ku 500....
  6. ma..kod njega..je to malko nezgodno,treba ustelovati tu..gomilu sitnica..bolje ja da dodjem.....jes skuplje ali jebiga.ili ga doteras.... mogu ti karbove odratiti ali stelovanje..mislim..moz da probamo 063697094 pa ujutro od 8 zovnes kad oces
  7. ako mislis na crnu cbr..nema pare da je pokupi.pa moram da mu doplatim,da je kupim pa prodam da izvucem moje..to jest nase
  8. kolko skapirah..zensko.... znas,moze i karbovi da se posalju aks,om.ali..razna stelovanja itd.nemogu bez motora,no dobro,te rupe zatvoris,pucao je u usisnoj grani i izbacio te cepove za vakumetre, treba svecice zameniti,proveriti lulice,kablove,nastelovati nivo smesu,po nekad je i meni sto to radim svaki dan tesko ponekad nije...
  9. p.s. nehvalim se..samo ..kazem .... uskoro novi projekti za moju dusu
  10. a sa cx.om...posebne muke,,kad skines rekgler to jest otkacis ga,motor radi,,nije do struje instalacije..sam da poludis,da bi doso do alternatora ceo motor mora u delice..bas zabavno ma resicemo i to..valjda
  11. kaze niko nece da mu zavari auspluh tamo amo,sa jednog na drugi,,ma dajte ljudi ..auspluh bar...nije problem.. jamaha je dobila spakovan agregat,caskom
  12. hondi smo cas sredili biksnu u zadnjem tocku, doduse vec je bila biksna..od mekanog materijala,sad smo to malo nadam se ucvrstili, videcemo fercera
  13. opet da ponpvim,karburatori...ps.jel imas filter za vazduh...
  14. pa ako nije udario u kraj,i ako nije pretegnut moze klestima, ako ne ....co2 pa polako,moze i na jos xxx nacina ali ova dva su najednostavnija .
  15. karburatori..mada..ako je pakovan motor,ako su vadjeni klipovi sa karikama iz hilzni...tu je problem takodje
  16. bokilic

    Gsx-f 600

    imam i to
  17. isto ko i bez k^n... fabricki
  18. Немам со2, имам само апарат за варање са електродама ako znas da zavaris moze,ja koristim co2 zato sam ga i naveo :takoje:a moze i sa klasicnim elektrolucnimaparatom,skini klemu naravno
  19. to sve,tu i tamo..uzmes co2 zavaris na ostatak srafa maticu,i odvijes....em ga ugrejes ,em ga zavaris i odvijes,ja bar tako,jos ako nece kljestima smrt kljestima ili papagajkama kao sto mnogi probaju nemoj preterivati,jer ces ga otanjiti pa neostane mesa da zavaris maticu,bar je to najsigurnije ako nece smrt kljestima...ako hoce jos bolje..
  20. taman dodjes do kraja i iskoce jos dve slike...nemam pojma kako i zasto
  21. afrika je dobila ciste karbove ventile svecice..cekamo igle sibera pa da to bude jos bolje,tdm dobio sredjenu glavu motora
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja