neki skuteri napali..trtio sam se sa saugom i karbom ceo dan,pa jos jedan..kad ja tamo a ono medjutim setice se pojedini doticnog grafita
njemu dihtung glave kaput...pusti vodu kad se ohladi pa bude ceskanje sto i zasto nece da pali..rasturili,cekamo delove
v entili na licu mesta..pa sam da crknes na izduvnima da ih nastelujes..usisni lako..
i steneri stigla druga korpa,ali sto su joj filteri cisti..iz fradovog sam istresao..pa bar za dve kafice onog lepog braon taloga..rezervoar malo oproo kolko se moglo...
a i komsijin scut smo caskom resili,oprali onu desetogodisnju prljavstinu,zamenili klip cilindar usisnu gumu,jos vakum slavinu da sredim i ima da tera
slike su malko bez reda...ja se slabo snalazim sa compom...niti me nesto sad zanima i da znam to bas najbolje..bolje mi ide sa gvozdjem i srafovima
slike mu dodju malo razbacane ko sastanak bez dnevnog reda