Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. 89to,3600cm..ispravan,
  2. ako nekom treba proajem moj,meni visak JAGUAR soverigne,pali radi ide,motor i menjac nepoderivi, potrebno farbanje i malo srediti unutra,nasi papiri naravno, 800e..
  3. da'prodjose godine'zaboravlja se' ako je vec kirnovano.....pa probaj sa lepkovima'mada ja nesto to ..nemirisem'imam neke listice'koji su kirnovani'sluze za nesto drugo'ali!!!!!! uspesno sluze i za te stvari'gvozdje je gvozdje!a lepak lepak!nazovi me dacu ti par komada pa probaj'resa uaju i na 250 cm problem!
  4. kirner..sigurnije je...naravno ne ko zidar da lupas,nego zilion sitnih kirni svud u krug ,oba lezaja ista da budu,,,nj po mogucstvu lakse se vrte..i imaju granicu gde treba... mogu i 62 ali......
  5. jeste..cak i na auto putu... i oglasima za polovne delove... sto jes jes,nema steneri mnogo u delovima..a kod nekih na otpadima nadje se paprika..na kilo
  6. a moze da bude i do ventila vodjica.jos ako je malko malko prezubio i stigo ventil,...ali dok ne otvoris nemozes znati...bolje da su ti crkle karike nego glava.... hoce i vodjica kod nekih vazdusara da se pomeri i ventil da lepo ne naleze pa se javi slican simptom...mada..dok ne rasturis neznas nista...tad ces tek znati,to ti je prost agregat ko pasulj
  7. jeste..cak i na auto putu...
  8. Nemoj ti njemu livada, blato, suma... lepo je napisao da su u garazi. pa naravno..gde bi drugo mogo da ih parkiras.. jedino..hm..pa sad ja znam da paprikanci to vole da drze u spavacoj sobo..neee..mi stenerasi nismo bas tolko....opsednuti uglavno kad god pitas paprkanca de mu je motor kaze parkiran kod mehanicara,ili u spavacoj sobi da ne nazebe
  9. ziva istina
  10. joj bre al ti gresis covece...evo ja 3 stenere u garazi..dve moje.prodo papriku...nemam upalu bubrega pa da mi treba nesto da me drma i trese..a nisam ni penzioner... ccccc..... da si se zajebo..pa znas i sam,jednu papriku furas drugu koristis za delove...to svi mi znamo..
  11. nije ti to afrika pa da kuva svaki cas :-P to dok upali ventilator.....imas da se nacekas!
  12. neki skuteri napali..trtio sam se sa saugom i karbom ceo dan,pa jos jedan..kad ja tamo a ono medjutim setice se pojedini doticnog grafita njemu dihtung glave kaput...pusti vodu kad se ohladi pa bude ceskanje sto i zasto nece da pali..rasturili,cekamo delove v entili na licu mesta..pa sam da crknes na izduvnima da ih nastelujes..usisni lako.. i steneri stigla druga korpa,ali sto su joj filteri cisti..iz fradovog sam istresao..pa bar za dve kafice onog lepog braon taloga..rezervoar malo oproo kolko se moglo... a i komsijin scut smo caskom resili,oprali onu desetogodisnju prljavstinu,zamenili klip cilindar usisnu gumu,jos vakum slavinu da sredim i ima da tera slike su malko bez reda...ja se slabo snalazim sa compom...niti me nesto sad zanima i da znam to bas najbolje..bolje mi ide sa gvozdjem i srafovima slike mu dodju malo razbacane ko sastanak bez dnevnog reda
  13. kaze sta mu je...pa sad kad je okrenuo lezaj nije mu nista malo je prolupao caskom brat limeni doneo drugi agregat radilicu itd,prepakovasmo za par sati kawu,eno je samo strika po putu stenera je caskom dobila nov lezaj volana sad klizi po krivinama jednoj steneri smo cas detektovali kvar,korpa kaput..mora druga sreca nasli smo
  14. jok..do 10h sam kuci naidzi elem.honda zavrsena, lezajevi volana caskom zamenjeni, bogami..bilo gusto naci ih u danu,ali...sreca u comp coo imali na stanju odma pegaso i dihtung glave zavrseni,hm...kolko je nov lanac krai od starog a nesto se manje i uvija a bogami lakse i zupci kad je nov lanac,oznake legnu tacno gde treba a i...otklonismo ono svajcarsko zupcenje sa 15tak ks manje
  15. znam...nece niko da odvija zavija,a nije dzabe
  16. pa..pa provozaj se na kafucaj
  17. pa kad nisi jos 100 jevreja hteo da dobacis nego bre pazi na te izjave,vis da ovi afrikanci jedva cekaju staro gvozdje da se pomene..to ti bre sve povezano,com pomenes gvozdje avluminijum ono ovo
  18. pa sto nebi moglo
  19. kako bre olaksan
  20. jes ono ima i olaksan tci..
  21. AL ZATO IMA JOS UVEK IZVANREDAN AGREGAT ITD..a jes ono je pogrebana svud po ..po mnogo
  22. imas pp...
  23. fraj lauf..kle 500..ma caskom smo ga resili..ono..skoro pa nemas de da ga nadjes..sreca nadjoh..ah... a pegaso i dihtung glave..bar smo ga rasparcali a za sklapanje ce da vidimo a na tdm,u caskom lezaj volana zamenjen,caskom semerinzi viljuske ulje..ma to brzinski
  24. radilo se..jamahahaaa staro dobro gvozdje sredjena,karbovi ventilici..a dok sam ispro diferencijal...znaci 5x sipaj peri prazni....aaahhhhh a filter za ulje ko u d....sreca pa nemora auspluh da se skida..malo je falilo da ga smaknem... no dobro sreca sve je caskom brzo islo
  25. kolko ja znam to svakodnevno radite
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja