Ovaj video se pojavio pre neke 3 godine, čini mi se. Tada koliko se sećam nije iskorišćen kao povod za raspravu o nameni sportskih motora, ali ionako se svakih godinu i po do dve pokrene slična tema, pa može i u tu svrhu da se iskoristi. I uglavnom se iste stvari dese, "sportski motori nisu za ulicu" ili "sportski motori su samo za stazu", "ne mogu da se porede uslovi na stazi sa ulicom", a onda krene "ne dirajte mi sportske motore" i u tom fazonu. Ne želim da vas prekinem u raspravi, volim uvek da je čitam, ali moram nešto da kažem: postoji poriv u ljudskoj psihi, religiozni bi rekli duši, da smatra da ima pravo da se drugome meša u ono šta on radi, a neretko šta on radi sa svojom imovinom, samo zato jer smatra da ima "najbolju nameru". Za sve ove godine na ulici, možda sam video dva-tri istinska ludaka na motoru koji voze kao da ih đavoli gone. Ostatak su normalni ljudi koji ponekad sebi daju oduška zavrnuvši malo jače gas, a igrom slučaja voze motor, ili vezano za ovu raspravu sportski motor. I jeste, zajebano je, opasno je i neki put se završi loše. Budite sigurni, svi oni znaju dobro sve što kažete, ali opet moraju malo noge da se protegnu sportskom mezimcu, tj sebi okove svakodnevice da skinu pa makar i na tih 10-15 minuta. Samo, ima jedna stvar tu: niko od njih ne dođe ovde da piše kako treba zavrtati gas i da druge ubeđuje da treba da se ponašaju kao oni. Šta bih da kažem, live and let live, to je pristup koji treba da prihvatimo u životu, pa i u ovoj temi.
P.S. Izvinite na čaršafu od posta.