Jump to content

Moto Zajednica

turbopedja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    469
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: turbopedja

  1. Upravo stigao kuci sa zurke. Turbomateja mora ujutru u skolu pa smo napustili kad je bilo najlepse. Ali zato je turbotalija ostala da brani cast i ugled Prostor odlican, organizacija odlicna, ekipa odlicna, DJ Vlajko nadmasio sam sebe. Ovo bi trebali da napravimo kao tradiciju makar mesecno jedared. Drago mi je da sam video drage ljude koje dugo nisam video zbog samoizolacije u nedodji planine Cemernik. Svaka cast.
  2. Vec vidim da ste me pretekli u objavljivanju vesti ;D Pripreme su uveliko u toku a nadamo se pravoj bajkerskoj zurci. S`obzirom da je ovo druga moto zurka u organizaciji MK Devils iz Vlasotinca, Paji i ostalima iz kluba zelim im puno srece ... U svakom slucaju ja cu biti prisutan, ostali su dobrodosli a ja placam pivo ;D
  3. Braco i Sestre, Hvala Vam svima na predivnim trenucima druzenja i svemu sto ide uz to. Jest da smo pali s`nogu da bi organizacija bila dobra ali nije nam bilo tesko i opet bih da treba zbog ovakvog drustva koje to zasluzuje. Nadam se da ste makar malo docarali lepote i kvalitete koje Vlasina a i ceo taj kraj imaju ali 1 dan je malo cak i premalo da bi se sve obislo. Ja sam trenutno u Beogradu na 2 dana i opet se vracam u Raj.
  4. Ako nema dovoljno ljudi za jagu mozemo i kotlic da raspalimo... Neki suljpa, gulas ili slicno... Balansero tradicija ;D Samo mi javite ranije telefonom posto tamo nemam net.
  5. Drago mi je da cemo se videti, ja sam vec 10 dana na jezeru. Vodite racuna pri grupnoj voznji o sledecem: Na pojedinim krivinama voda je nanela tanak sloj sljunka i peska i deluje vrlo klizavo pogotovu sto su u pitanju ostre krivine. Ima dosta odrona koje putari ne stignu da uklone. Pojedinci dosta brzo voze misleci da poznaju put pa seku krivine i preticu tamo gde to i nije bas pametno. Drzite vece rastojanje nego obicno jer se nikad ne zna sta vas ceka iza naredne krivine. Ako ste raspolozeni, mozemo u subotu da organizuje okretanje neke zivotinje. Cena je oko 240 din zivog jagnjeta na farmi koja je poznata po ukusnim krznenim zivotinjama. Mozemo to da organizujemo i kod mene u dvoristu koje je nekih 10-15 km od jezera. Ako vam nesto treba oko organizacije javite mi se na mob posto u Crnoj Travi nemam net. 063 877 51 53 Pozdrav i Srecan put
  6. Sto se tice usputnih restorana u Vlasotincu je poznata Rujna Zora po odlicnim kobasicama, Borina Cesma komplet dobra ali skuplja, a malo dalje prema Svodju restoran " Kod Cirimidziju" za najbolje pastrmke u tom kraju. Kafana kod Laleta u Brodu ne radi vise sem za Sabor. Na samom jezeru nije neka odlicna ponuda restorana sto se tice cena ali kvalitet nije los. Tu su Hotel Vlasina i restoran pansion Narcis ali su cene kao u Beogradu ako ne i jace.
  7. Uskoro cu da ovu temu obogatim slikama, snimcima i ostalim dodacima koji mogu priblizno da predstave ovaj raj. Dotle Vas molim da ukoliko neko ima neka iskustva sa ovim lokalitetom, da to objavi ili napise svoje misljenje.
  8. Postoje dva prilazna puta i to : Prvi: Iskljucenje sa auto-puta prema Skoplju kod Vlasotinca, Vlasotince, Svodje, Crna Trava,(350Km) Vlasina(365Km) Drugi: Iskljucenje sa auto-puta prema Skoplju kod Vladicinog Hana, Vladicin Han, Surdulica, Promaja ;D , Vlasina Ova druga ruta ima oko 400 Km od Beograda. I jedna i druga prilazna ruta je novi asfalt i fenomenalne krivine za uzivanje u voznji i uglavnom put vodi kroz bukovu, brezovu i crnogoricnu sumu.
  9. Momentalno sam na ovoj lokaciji i voleo bih da ovu lepotu, kako ja zovem RAJ, podelim sa Vama. http://www.vlasinskojezero.com/php/show.php?id=o_jezeru Ovo je jedan od mnogih linkova ali ni jedan ne moze da docara raj dok se ne oseti uzivo. Mnogo stvari koje su ovde interesantne ne mogu da se virtuelno prenesu. Na primer miris, vazduh, enrgija koja izbija i leci i smiruje, voda koja je po meni najbolja na svetu, osecaj nirvane i mnogo slicnih i pozitivnih stvari. Nema zagadzivaca ni aero ni vodenih a ni energetskih sto zavisnicima od mobilnih,interneta, televizije, radija vrlo tesko pada. Ovo je samo uvertira za neko vece predstavljanje ovog divnog lokaliteta. Danas je na jezeru bila zavrsnica tradicionalne dzipijade kojoj su se prikljucili i bajkeri tipa Kepo i ostali koje vole off-road.
  10. A da nije ova pa je tako jeftino ;D
  11. S`obzirom da lokacija jos nije odabrana... Pored mene ima jos pecarosa tako da bih ja licno voleo da ima neka voda pored gde mozemo da zabacimo ali cu se povinovati vecini. Ova lokacija sto je zmajcek predlozio mi deluje sasvim pristojno.
  12. Ideja... Odlicna... Ja prilazem bebu kotlic(15 litara) ili tatu kotao(60litara) i kuvam pasulj ili sta se dogovorimo. U svakom slucaju morao bih kolima da podjem da bih mogao sve da ponesem.
  13. Ako budem dolazio u utorak,ako moze bar da se opipa/prelista cisto da vidim kako to BLAGO izgleda!! - Moze, pod uslovom da ne jedes mastan burek dok citas i ne cepas slike iz knjige ;D ;D ;D Videcu sa Matijakom ako hoce da stavi na prodaju u Moto-Krcmi Balansero. Inace vec imamo tamo jednu bajkersku knjigu na prodaju pa samo da prosirimo asortiman.
  14. Odlicno. Bravo majstore. Samo , molim te, potrudi se da bude odma spremno za stampanje na po jednoj stranici u nizu u portretu. Ovo je mnogo korisno imati kad se krene na put. Placam pice ;D
  15. To se zove nesalomivi duh. Sa takvim motorom na put. Bravo.
  16. Ja dobio od autora licno sa posvetom ;D Knjiga je vrh. Bravo majstore.
  17. Ajde molim Vas ko ima zivaca, znanja, vremena, strpljenja i volje da ovu listu dopuni i redovno update-uje. Ovako, vrlo je tesko naci neki podatak kada je potreban. Hvala.
  18. Uopste nije problem da se nadjemo negde usput. Nas dvojca se skupljamo na Ibarskoj kod OMV pumpe. Mi cemo polako tako da nas garant stizes ( nije zbog motora da Tenerasi ne komentarisu ;D nego ne zurimo)
  19. Ok, Hvala, znaci to je to. Hiperion (Mica) i ja krecemo oko 11 iz Beograda. Idemo do Ljiga , pa na Struganik i Ravnu Goru, pa negde na klopu pa kad stignemo. S`obzirom da Mica nije bas iskusan , ici cemo polako bez zurbe. Ako neko zeli da nam se pridruzi, dobrodosao je.
  20. Jel moze neko da mi odgovori na predhodno postavljeno pitanje posto vidim da se Kepo izgubio ;D
  21. Ako sam dobro skontao, to je put Valjevo - Kosjeric pa skretanje za Mionicu? Jel to to ?
  22. Kepo, jel su ovo ti Skakavci gde idu skakavci:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja