Jump to content

Moto Zajednica

turbopedja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    469
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: turbopedja

  1. Ne znam da li si namerno ili slucajno izostavio legendarni sektaski motor ;D
  2. Nadam se da ces da ga nadjes u dobrom stanju. Taj motor mi je ostao u dobrom secanje kao prvi enduro na koji sam seo i secam se mog odusevljenja. Nadam se da ces nam dati po koji krug samo da se prisetimo mladosti.
  3. Moj Komsija :'( :'( :'( Da li se ovo stvarno desava ili sanjam ruzan san.
  4. Svaki put kad citam tvoje putopise ostanem bez teksta. Toliko zelja a tako malo vremena. Zahvaljujuci Kristini i tebi, sad i mi imamo deo istorije okacen o zid na pocasnom mestu. Veliko HVALA
  5. Ovo je garant Srbin na privremenom radu u Francuskoj ;D ;D ;D
  6. Dobrodosao i pozdrav za ekipa sa sehera
  7. Za sada imam 10 prijava za tablice: Daki 2 kom Loshmi 1 kom Tomerc 1 kom Severian 4 kom Kocha 2 kom Arakis 1 kom Dzambo 1 kom Djomla 1 kom Popsy 1 kom Caponord 1 kom
  8. Za sada imam 9 prijava za tablice: Daki 2 kom Loshmi 1 kom Tomerc 1 kom Severian 4 kom Kocha 2 kom Arakis 1 kom Dzambo 1 kom Djomla 1 kom Popsy 1 kom
  9. Za sada imam 7 prijava za tablice: Daki 2 kom Loshmi 1 kom Tomerc 1 kom Severian 4 kom Kocha 2 kom Arakis 1 kom Dzambo 1 kom Zahtev bi trebalo da se preda u Ponedeljak. Utorak najkasnije.
  10. Ja bih vas molio da ako ima jos neko da se prijavi da mi posalje na pp broj reg. tablice za oslobodjenje od placanja putarine. Ja uskoro treba da predajem zahtev. Kako sada stoje stoje stvari, ja 2. Aprila izlazim iz nocne (klasika kao i za svaku akciju) i moci cu da krenem, ako se u medjuvremenu nista ne promeni, mada u mojoj firmi se nikad ne zna. 1. KochaMatori 2. Loshmi Capo 3. Daki 4. Arakis 5. severian 6. tomerc 7. zika56 (prikljucuje se na teritoriji opst. Aleksinac) 8. Duki (prikljucuje se u Jagodini ili tu negde) 9. Popsy 10. Pit (prikljucuje se u Tesici) 11. Pablo 12. Dzambo 13. Caponord 14 Turbopedja ???
  11. ;D ;D ;D Bez komentara
  12. Pozdrav, ako si mislio na mene, nisam još našao alnaser za moju Yamahu . Ako je cena korektna uzmi taj alnaser, kolektori ti nisu problem mogu da se srede, uostalom od dva napakuješ jedan i miran si. Pozdrav i sretno sa alanaserom Kako nisi ???????? Pa sto ne cutis ;D A i ne treba ti kad si na vr`brda ;D Srecom ne zivis u Vojvodini ;D
  13. Sad na sajmu nadjem coveka sto nudi lepkove... Ali to nisu lepkovi.... To je cudo.... Lepi sve zivo ... I drvo i gumu i plastiku i zapusava rupe u metalu preko 2 mm u precniku. Neki remen je zalepio predamnom i nas dvojca nismo mogli da ga odlepimo. Dok nadjem vizitku pa cu ti poslati tel.
  14. Kao i obicno - odlican predlog. Kada se vratimo u Bg, ako budemo raspolozeni, mozemo na veceru (ko je rekao Trpeza, MML? ) A Sale, posto mora da pazi sta jede, da vrati pikape... . Sad nesto citam i razmisljam ( cuj Bosanac pa razmislja ;D ) postoji mogucnost, normalno ako ste zainteresovani,da umesto Trpeze idemo u Balansero. Sednemo lepo u domacoj atmosferi u Balansero, narucimo klopu iz Milana i uzivamo. U svakom slucaju ustedecemo min 500 kinti po glavi a picemo i jescemo bolje. Tu blizu ima i pranje kola. Ako bude lepo vreme mozemo i u basti.
  15. Meni licno je apsolutno svejedno kojom rutom idemo i kojim prevoznim sredstvom( mada preferiram Afriku ;D ) ali za svaki slucaj da ubacimo sva vozila u zahtev cisto ako zatreba. Nikad se ne zna sta sve moze da bude i za koju rutu cemo da se odlucimo. Nemam nista protiv i da svratimo do neke svetinje, ipak je Uskrs pardon Vaskrs.
  16. Uskrs, oprostite, Vaskrs ;D se blizi. Trebali bi polako da se organizujemo sto se tice oslobadjanja putarine( ko o cemu baba o ustipcima ;D ) Saljite mi na pp(zbog zastite privatnosti) vase tablice ko misli da ide. Takodje i oni koji nisu sigurni neka posalju jer kasnije ne mozemo da ih ubacimo a nije problem ako ne budu u konvoju. Ja cu staviti i moj motor i kola u slucaju da zatreba vise tovarnog prostora. Na poslu mi je haos ( drma SEKA) tako da se nadam da cu uspeti da uzmem slobodan dan.
  17. Samo da potvrdim... Tu sam
  18. Gospodo, Svima Hvala na pomoci. turbomateja ce uskoro da dodje do svoje prve kacige
  19. Jel ima nesto sto ti nemas ili nisi vozio ;D Tebe treba cuvati ko belog medveda ;D
  20. Ne mogu da verujem da niko nema neku malu kacigu koja mu ne treba...
  21. Pozdrav i tebi i celoj ekipi iz Trebinja
  22. Sledeci put u Cacak - autobusom ;D
  23. turbopedja

    POKLANJAM

    E Jbga ;D Kasnim... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=49039.0
  24. Kaciga, Decija, velicine S, moze i polovna ali u solidnom stanju. Po mogucnosti crvene boje. Svaka ponuda je dobrodosla. Ponude slati na pp , mob 063 877 51 53 ili turbopedja@yahoo.com
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja