U.... Gde sam ja otis`o ;D u Dom Zdravlja ;D
Hvala i izvanjavam se jos jednom
2 Vuja
"Peđa, čujemo se mi telefonom. Oko piva teško pada dogovor ali za rakiju uvek."
Simbolicno se kaze pivo a misli se nа "радџу", ostalo je jos malo kruske, oko litar ali mislim da ce biti dovoljno da isprobamo krasnopis.
Nadam se da ce Vule da nam pomogne ;D