Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Nisam rekao da je Nemačka Markezova, već da je ubeležena u njegov kalendar kao trka koju planira za pobedu (a istorijski ima uspeha). Pričao je onoliko o tome, kako pravi strategiju, itd.. Poenta je, 99 je bio kilav na sledeće dve trke. Ako sada uzme podijum ili više, nešto se ozbiljno iza brega valja...
  2. Sada idu Asen i Saksonring, trke na kojima je 99 bio i na Ducatiju prošle i poslednje godine na Jamahi očajan. Nemačka je, usput, jedna od Markezovih "ubeleženih" trka.. Rekao bih da će sledeće dve trke da pokažu mnogo oko novonastalih mogućnosti uređenog para (99,Dukati)
  3. To je direktno izjavio na konferenciji za štampu. Kada čovek gleda i video (i Lorencovu intonaciju i izraz lica dok to priča), utisak je da je iskren 100%, a utisak br2, da je Dukati odigrao glupo, je još izraženiji.
  4. Haha, original tako deluje...
  5. Trek za male motore, od Devojačkog bunara do Devojačkog bunara, lutanje kroz peščaru i probijanje novih staza, oko 80km. Trek: Log2018-06-17 Karlo, Sev.GPX Od fotki, evo kako ponekad izgleda endurisanje, da ne kažem izviđanje terena : Hvala bogu na pesku, jer da nije njega u ovo šugavo i kišno vreme, teško bi se navozali
  6. Mislim da znam kako će da bidne, al neČu da ti kažem
  7. Jok, ti si za izgleda zadužen za etikete, a ja advokatisem pro bono, iz hobija...
  8. Kakva patetika jbt, upravo si proglasio kolegu za fašistu. Tako vučićevski argument, dirljivo... (da ne bude zabune, ni ja se na slažem sa kolegom, ič). Sad kao admin sankcionisi sebe kao forumasa...
  9. Mislim da jeste, i to u prvom posrtanju Desni, spolja.. Videlo se. Doduše, nebitno
  10. Spaljen slajder na desnoj nozi... 99 nastavlja da piša po fukatiju... Španski inat Edit: al je dovi kiseo, bože, bože, pa zašto? Prvi startni red
  11. Gledate li vi ovog 93 na fp4??
  12. Rešio 99 da điđi dobije otkaz!
  13. Ima i onih koji su prešli na 50% jači motor, a vreme još 2sec sporije.
  14. Nije zakazao KZŠ da bi rekao da još ništa ne zna. Bila je od ranije zakazana, pa mu je bilo neprijatno zbog velikog odziva i pažnje, jer nije još imao bilo šta da kaže.
  15. severian

    GPS?

    Mit jeste, a slabo se i prenosi, budući da svi brzo dožive buđenje
  16. severian

    GPS?

    Moje skromno mišljenje je da puno nezadovoljstva sa G gps uređajima potiče od činjenice da ljudi očekuju kada nešto jako skupo plate, da to i radi savršeno. Očekivanje je koliko normalno i opravdano, toliko i naivno. Kao i svaki alat i G ima svoje jake i slabe strane. Ko se obavesti pre kupovina i zna šta kupuje, ne pizduka posle mesecima i godinama (a jedino napornije od Garminovih gluposti je pizdukanje o Garminovim glupostima ). Kada su očekivanja visoka, svaka glupost razbesni čoveka. Kada su očekivanja niska (narodske var, kako ih nazva Čeh :), bubice se praštaju, a zadovoljni smo što se posao uglavnom dobro odradi, za sitne ili nikakve pare. edit: opravdanost kupovine Garmina je jedan od velikih rašomona moto sveta (poput kupovine novog motora, upotrebe ABS-a, tehnike vožnje itd ). Drugim rečima, nema univerzalnog odgovora, zavisi isključivo od cipela iz kojih se odgovor traži i situacije za koju se traži
  17. Nije baš tako bilo. Kada su ga pitali, neposredno pošto je HRC objavila da ne računa na njega, šta će i kako će dalje, on je izjavio da će pre Katalunje znati više. Zato su juče svi došli na KZŠ i očekivali, prvenstveno, objavu o penziji. Očigledno da mu se u međuvremenu nešto otvorilo, da to nije definitivno i da još ni on sam ne zna šta će i kako će. Bilo mu je vidljivo neprijatno juče.
  18. Ali ne demantuje da je i peMzija opcija... Eto toliko.
  19. Ima opcije, mora da razmisli...
  20. Kaže ne zna još ništa
  21. Jedan kratak (53km) trek, kroz Peščaru. Trek je vožen po kišnom danu (dakle, pesak je bio mnogo lakši za vožnju nego normalno), pa smo napadali neke stvari koje ređe napadamo : Log2018-06-09 Exman, Sev.GPX Start/Cilj: pumpa u Mramorku. Fotografija nemamo, budući da je štrikala kiša veći deo vremena. Trek prilažemo kao još jednu ideju za Peščaru.
  22. Slika našeg mentaliteta... Velika paljevina, velika razočarenja. I tako 214 godina, u krug... Tiha voda breg roni. Samo tiha, ali uporna...
  23. Dobru si izabrao, gotovo najomiljenija mi
  24. I je l' imamo bar 'ladno pivo, što smo sredili vreme?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja