imas uvek opciju sport-touring , one ce biti nijansu jednu jeftinije i odradice 20-tak hiljada ako budes normalno vozio i drzao ih propisno naduvane...
tvoj motor ima malu kilometrazu koliko se secam - ja bih isao na neku od ove dve standardne... p.s siguran sam da ce raditi na bilo koje svecice iz tabele...
covek koji je voleo da vozi , popravlja i pise o motorima - zaista voleo! iako se mnogi ovde povremeno nismo u potpunosti slagali sa njegovim pisanjem - neosporna je cinjenica da je bio institucija na ovom forumu. pokoj mu dusi... R.I.P.
extra! jevto kad si mi prvi put spomenuo ideju priznajem da sam bio poluskeptican - evo javno povlacim rec! potpuno je autentican, verujem da ce uzivo delovati jos bolje (nekoliko puta sam se vracao da ponovo vidim sliku ) jedva cekam da ga vidim uzivo!
ta masina je kostruisana tako da ne mora da ide ful-sintetika , to znam sigurno - ali ima ovde iskusnih stromdzija pa nek kazu sad , il nek zauvek cute!
Rumunija mi u ovom trenutku deluje realno isto koliko i da sa Gabikom vozim Pariz-Dakar...! Stupnicu od 2 dana cemo nekako nabudziti i ove godine - i u povratku pravo motorom na rochiste (za razvod braka-normalno). voznje ranom zorom , a i pre nje (dok familija spava) su mi kao sto znate poznate - sta cu kad mi je mlada malo stroza