Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. Arrow soft http://www.arrow.rs/index.php?main_page=contact_us
  2. @zika56 Drago mi je da ces resiti problem...taj stari lancanik je ubijen do koske Ja sam malo eksperimentisao sa dodatnim osvetljenjem i evo rezultata... Posedujem maglenke koje imaju H3 55w sijalice sto je pretpostavljam malo previse opterecenja za regler i akumulator...mada mi i dalje nije jasno kako trandza isporucuje 310w na 5000obr a ne moze maglenke da podnese...bas bzvz Ne bitno krenuo sam u alternativu i na preporuku prodavca led sijalica kupim ova LED mogu reci CHUDA! Koriste se za rikverc svetlo na automobilima ali bogami mogu i kao dodatno osvetljenje...jedna ima 7W sto je ogromna razlika u odnosu na zarulje Evo te male...high power diode... H3 55W LED 7W Sad krecem u izradu kucista za ove lampice...nabavio sam sijalicna grla sad jos samo neko parce alu lima... Ko hoce da se upusti u iradu istih...na raspolaganju sam... P.s. Malo pre sam probao ove LED u mrklom mraku i svetle ODLICNO!! i da se stave 2 na jednu stranu..hmmm
  3. Što je služio..služio...sad 700cc
  4. Glup sam...ne kapiram
  5. Ko hoce da podigne prednji kraj Slika sa stranog foruma...
  6. Bravo momci Cestitam!
  7. A nisi probao na gurku? Ah da...skuter to ne može
  8. Centar S http://www.centars.rs/kontakt.html Sto se tice pinjona tj puza...ako se izbije osovinica i ispod nje postavi tanka podloska problem pinjona je 99% resen. Najveci razlog crkavanja pinjona jeste ne podmazanost sajle + sajla nije postavljena kako treba...tj mnogi majstori nakon skidanja tocka ne vrate sajlu da ide u blatobran vec je skarabudze i onda posle problem...
  9. Druženje vrhunsko Slike odlične! Sledeće godine nadam se u većem broju...da zabiberimo žabarima
  10. Vidimo se sutra u 10h
  11. Ima li neki strugar na forumu? Treba mi nesto napraviti :)

  12. Tebi ovo treba..takozvane carape http://mx1west.co.uk/acatalog/info_128.html
  13. Kako da najbezbolnije podignem zadnji deo (5cm)? Amortizer...dogbones(gde da nabavim iste)??
  14. Dizalica za motor..kao sto je bila u METRO-u...ima li gde da se kupi..?

    1. Stevan B.

      Stevan B.

      U Uradi sam je bilo onih platformi! Oko 35000 din

    2. Lonely Rider

      Lonely Rider

      ima kod mene, bas ta iz metroa.

  15. Ja sam uzeo te Hella sirene za 1800 din i nema bolje od toga...cuju se kao kamion...i vozaci automobila definitvno ostanu u cudu kad ih cuju...o sklanjanju da nepricam. Kontam te dve sirene se uzmu i pravac kod elektricara da poveze i napravi isti fazon kao ova banshee..
  16. Ja kontam da je najbolje da sednemo npr. u Restoran kod Tome i Nade...ali za svaki slucaj neka ponese svako sebi nesto da klopa...sendvichi i ostalo...
  17. Srećan ti rođendan
  18. 10h
  19. Krenes iz pravca Mladenovca ka Sopotu....tj. kod skretanja za Sopot mozemo da se nadjemo..
    1. sashac

      sashac

      auu ala smara stvar...ovo kad se covek naduva,pa da zamislja da leti...

  20. Ovo postaje ozbiljno Predlazem da se nadjemo (oni koji prolaze kroz BG do Kosmaja) na NIS pumpi autokomanda u recimo 10h pa da polako onda krenemo ka Kosmaju. Zanima me da li ste raspolozeni da mi nesto bacimo na rostilj kad stignemo?
  21. 1.Marre 2.kumche 3.Vuleta 4.Lad 5. Djordjino Jel ovako odgovara..
  22. Posto niko da datum baci na papir ajde neka bude npr. 29.septembar...to je sledeci vikend tacnije subota Predlazem da se okupimo na nekom lepom mestu...npr...Kosmaj...i bacimo nesto na rostilj 1. Marre 2. @scuba Sekta...sekta...nego sta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja