Jump to content

Moto Zajednica

Ostrvica (01.11.2008)

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12085 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prosle godine smo pravili ovu turu, pa cemo se potruditi da postane tradiconalna. Zmicici su se do sada povukli u rupe, snega nema, pa je trenutak idealan!

 

Mesto sastanka Lazarevac, kafic Ginko, trzni centar Milenijum, preko puta autobuske stanice, subota 10h.

 

DSCF0317.jpgDSCF0336.jpg

 

Ko bude zeleo ovo da napusti, imace ispred sebe najkracom linijom 44km krivina, a ako ste raspolozeni, mozemo neznatno produziti put pa proci pored Garskog jezera. Putevi su brdski, sa puno krivina.

 

tcYhI_mapa2ac1.jpg

 

E sad, sto se samo Ostrvice tice, ceka nas bar dva sata uspona. Poslednjih 200 metara su cak prilicno strmi i pomalo opasni. Zato, gore jako pazljivo! Obavezno: ponesite udobnu garderobu i patike za uspon. U povratku cemo sigurno biti popuno mokri od znoja i treba se presvuci. Ponesite Bonzite, Eurokremove i slicne poslastice, sa obnavljanje energije! :) Pozeljno je poneti i neku flasu sa vodom.

 

5w7Ih_ostrovica5qq1.jpg

 

Sto se tice klope, na ovom celom potezu postoje samo uobicajene seoske kafane. Mesta za dobru klopu su na Ibarskoj magistrali ili u Arandjelovcu. U slucaju Arandjelovca, beogradski deo ekipe moze da se vrati preko Mladenovca i Avale, a Joska ce na Lajkovac i Sabac :)

 

Gu6LY_picture0931024x768fx8.jpg

 

Vidimo se u subotu!!

 

Ostrvica:

http://togm.org.yu/rudnik/ostrvica.htm#top

http://www.planeta.org.yu/10/vulkan.htm

 

Voznja u grupi:

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=14598.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Vidimo se u subotu u 10  ;D

Evo da predlozim da se mi iz Beograda nadjemo 9 - 9,15 na OMV pumpi na Vidikovcu ( ibarska magistrala) i onda svi spicimo do LA.

To vazi i za one koji nisu iz BG-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Moze OMV,ali treba sacekati do veceras jer negde najavljuju pljuskove i kisu sutra...,pa ako bude lose vreme razmislite za pomeranje termina za nedelju

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12085 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma ako bude kise uvece, ne znaci da ce i jotro biti kisovito. Evo sinoc je pljustalo a sad sija sunce. :) Ameri kazu da ce biti lep dan, nasi kazu da ce biti promenljivo oblacno. I jedni i drugi kazu da ce biti toplo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Onda sutra u 9 - 9.15h skupljanje na omv-u na Vidikovcu(ibarska)..pa nastavljamo ka Lazarevcu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Voleo bih da se sutra provozam sa vama i malo pesacim ali ne vredi grip me je ipak smlatio ma koliko sam se ja borio. Zelim Vam lep provod i dobro vreme a posebno za Laljka: Obrati paznju na copu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Jel se može tamo R-čićem, ili idu sve enduraši koliko vidim, verovatno bih i ja krenuo. Ostavite neki telefon, ako zatreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12085 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jel se može tamo R-čićem, ili idu sve enduraši koliko vidim, verovatno bih i ja krenuo. Ostavite neki telefon, ako zatreba.

 

Naravno da moze sa R-om, nigde se ne silazi sa asfalta. Moj broj je 064/1129246 i cekam vas na Ibarskoj magistrali, na skretanju za Lazarevac.

 

Valjda su svi stavili baterije iz fotoaparata na punjenje? Ispraznili memorijske kartice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja