Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.     

1. Today
  2. micko39814

HONDA CBR 125R PROBLEMM

Problem je motor kad radi na leru davi se i dam mu gas on ne reaguje radi na malim obrtajima samo promeni zvuk i za 5-10sekundi protera i ide u obrtaje, i kad se malo zagreje i ugasi se ne moze da se upali a daje znake kao da prima mnogoo goriva
  3. Yesterday
  4. mali_veseljak

Zdravo društvo!

Nije ni meni na Tracer 700. Cisto sam napisao da znas. Ne vidim poentu pisanja velikim slovima. Eto ti si pravi bajker a ja se bojim makadama...
  5. Tesla86

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Tako sam i mislio, ali rekoh, daj da pitam mozda ima i dobrih vidim da ih 80% ljudi koristi
  6. Pirotehnicar

Pozdrav iz Prijedora

Pozdrav zemo! Welcome ovdje i sad
  7. abarth_maniac

Gpz 305 cepovi ventila

Hm, sad vidim da onaj jedan (dalji) nije original? Verovatno taj curi. Ako sam dobro video na fotki... Probaj da vidis sa @Havarisan da li ima original cep.
  8. abarth_maniac

Gpz 305 cepovi ventila

Nije ti odgovarajuci O ring. O Ring i silikon nikada ne idu zajedno. Ako je sve kako treba, silikon je nepotreban, a cak i nepozeljan.
  9. qwerty12345

Plastificiranje metala....

Nema potrebe za ovakvim razgovorom. Kinez je solidan motor, nije kao Japanac ali je dobar. Metal je metal bez obzira koje nacionalnosti bio. Ako se plastificira zbog čega bi trulio ispod? Meni se ovaj motor dopada, velik je, ima dobre performanse za moje potrebe i pošto sam ga kupio novog želim da ga sačuvam. To podrazumeva ulaganja. Za polovnog Japanca starog 20-30 godina ne želim da dajem pare, a za novog nemam pare.
  10. bdada

TDM Srbija

Plava majica @Milan Stankovic?
  11. ZoraNS

MotoGP Brno 2019

Pozdrav svima, kum i ja planiramo na moto GP u Brno u petak 02.04. Preskačemo prve treninge ali ne možemo odvojiti vise slobodnih dana. Plan se otkazuje u slučaju lošeg vremena, a povremena kiša ili pljusak su prihvatljivi. Polazak je znači u petak ujutro iz NS. Tamo bi se išlo sporednim putem preko Sekešfehervara (to je ujedno i najkraći put, ali traje nešto duže) a povratak bi bio u nedelju nakon trke, autoputem zbog bržeg povratka i delom noćne vožnje. Ulaznice bi kupili na licu mesta, a smeštaj neposredno pred polazak (kada budemo 100% sigurni da idemo). Ako je još neko ZA, neka se javi radi dogovora. Možemo samo putovati zajedno, a ostali aranžmani svima po volji...
  12. Radepd

Pozdrav iz Prijedora

Hvala druže Moguće. Poznata oba prezimena, Dragojeviće neke znam i lično.
  13. Hitmanle016

TDM Srbija

Moto skup Vucje.
  14. Darko Floyd

Možeš sve da isplastificiraš na kinezu i da ga mumificiraš on će ti istruliti ispod toga. Pomiri se sa tim da voziš kineza i uživaj, ne troši pare i živce na ulaganja koja ne vode nigde, bolje štekaj te pare pa kupi pravi motor.
  15. steva012

Honda Hornet - CB600F / CB900F

To stvarno ne bih znao, razne neke papire sam dobio uz nju ali ne znam gde to da proverim ako mi verujes.. Uvezena je iz Austrije i 2002 je godiste..
  16. Štef

Kacige

Sivi šlem je rezervisan za kolegu [mention=3973]Djomla_[/mention] . Neka se javi na Viber [emoji4] Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
  17. Štef

Kacige

Došlo vreme da se rasčisti što šta pa se naišlo na neke stare kacige koje meni ne služe, ali će nekome od kolega možda zatrebati. Dakle, POKLANjAM dve kacige i dva šlema. Nisu u sjajnom stanju, vizir na jednoj (crnoj) je zakačen šrafčićima jer su držači otpali i izgreban je, a veličine je L. Druga (siva) je isto L ali čini mi se da možda i kao XL može da prođe. Na njoj je je isto vizir izgreban i ne može da se do kraja orvori jer je osigurač misteriozno nestao kada je rasklapana da bi se oprala. Sivom šlemu ne znam šta sve fali, ali može da prođe kao gradska varijanta, dok crveni nema kopču za bradu i takođe mu nešto fali... Tako da. Ako je nekome potrebno da se voza po lokalu ili gde već i ne smetaju mu falinke može da se javi viber porukom na 064/1275731 da se dogovorimo oko slanja... Ime mi je Nebojša...
  18. pronto

Mislim da carinu to ne interesuje. Znaš li možda gde je sklopljena? Ako je italijanska ima nekih olakšica oko dažbina...i ne poznajem proceduru u detalje.
  19. steva012

Imam sve original delove sem nosaca tablice. Inace za topove imam atest ili kako se vec zove to.. Da li mi i za carinu treba sve to ilimoze i ovako da prodje? Hvala
  20. pronto

Mašina je sjajna...ali potencijalno imaš problem sa migavcima, nosačem tablice i topovima prilikom teh. pregleda. Ako je u pazar uključen i original svega pobrojanog, napravio si pravi posao.
  21. Alexey

Kakav je put?

Kakav je put preko Cera, isao bih do Trsica preko Sapca i Loznice a vratio preko Cera ako je put ok?
  22. qwerty12345

Izvinjavam se što dižem staru temu ali bolje nego da otvaram novu. Imam kineski čoper. Kupljen je nov. Pošto je kvalitet materijala slabiji, želim da ga sačuvam od korozije. Da li može da se uradi plastifikacija rama, felni, kormana i svih metalnih delova osim agregata? Da li bi to funkcionisalo zbog visokih temperatura motora? Hvala unapred.
  23. zemunac72

Suzuki V-Strom Srbija

Ma ne zekim,imam pravo da vozim i suzuki? Sta moze da peva,lanac nije pretegut?
  24. baneBP

Suzuki V-Strom Srbija

Bio danas popodne, tebe nisam video ali sam ti motor snimio, obisao krug oko njega, bacio pogled (naravno bez pipanja) Pivo definitivno placam. Kad budes silazio ovamo do Dunava ti se obavezno javi a na putevima cemo se svakako sretati samo da zavrsim ovu pricu oko promene motora.
  25. steva012

Pozdrav svima drugari, ja pazario masinu pa da se pohvalim.. :-) Sta kazete?
  26. debeljan

Pozdrav iz Prijedora

1. Učitaj više novosti

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja