Jump to content

Moto Zajednica

BICIKLOM NA MORE U GRCKU 2013

Recommended Posts

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Stendovac hvala na ponudjenoj pomoci!!Ko zna,mozda jednog dana opet tuda prodjemo1oda.gif

Sad sam se cuo sa Stevom,nazalost neseca se kako se zvao taj frizer sto ga je sisao u Vranju, ali nam je tamo govori je taj Deki profesionalni fudbaler malog fudbala koliko se secam!!Ispravi me ako gresim!

Idemo dalje!!!

Posto smo u Kumanovu pronasli taj objekat sa malim bazenom,pocelo je kupanje a sva masa u basti bazena nas zacudjeno gleda kako skacemo i zezamo se!!Kad smo se iskupali sledilo je tusiranje pod tusom iz kojeg je bila toliko hladna voda da me je mozak boleo dok sam prao kosu1oda.gif!!!

 

AD5F797C-1F79-4F47-AA88-BF021BF95ADF_thumb.jpg

Zatim smo cepali bilijar uz pivo naravno!!!!Steva je otisao da upita gazdu objekta dali u krugu mozemo da spavamo!Nije nam dao jer je rekao da su vrata za ulaz-izlaz zakljucana do podne posle fajronta,ali nam je pokazao da pored objekta u nekom dvoristu ispod nekog orasa mozemo slobodno da rasirimo vrece i mirno spavamo!!!Tako smo i uradili!!Raspakovali vrece u susednom dvoristu ispod nekog velikog orasa i pored nekog auta uvukli se u vrece i zaspali ko bebe.................

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

4.DAN

Budjenje opet u 06:00h ali ovaj put nas Steva budi!!Ja otvaram oci a on ludak sedi pored mene0zbunjen.gif

 

CF58BD4F-576C-D046-911E-7894E8B6445F_thumb.jpg

Njih trojica su obrzo pocela da se pakuju a ja nisam hteo da se izvucem iz vrece!!Bilo mi je mnogo lepo u njoj1oda.gif!!!Svi su spakovani a jos nisam ni usto,i onda idu teranja "Ajde Djubre majmune dizi se,ajde konju" itd....1oda.gif

Ajde nekako izvuku oni mene iz vrece,spakovo se ,istego malo misice na nogama i teraj dalje.....

 

5899BFB5-5DBA-A044-BD0D-5FAC72777A66_thumb.jpg

Ponovo se vracamo u istu pekaru od sinoc,i uz burek i jogurt se dogovaramo sta cemo dalje!!!

Pitanje je bilo da li da idemo kroz celu Makedoniju autoputem sto je dosta lakse i brze ili da idemo magistralnim okolnim putem kroz razna sela i prevoje?Jednoglasno smo se dogovorili da predjemo celu Makedoniju autoputem nemaruci za policiju na njemu posto svi dobro znamo da je biciklistima zabranjena voznja autoputem!!!Izlazimo iz Kumanova i ukljucujemo se na autoput......

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Stajemo oko 08:00h na prvoj benzinskoj pumpi da odemo u wc i da kupimo vlazne maramice i nastavljamo....

E8BE22B8-AE17-6F4A-AD80-A18671ED9CC6_thumb.jpg

Posle nepunih sat vremena voznje havarija br.1 kod Dace!Probusila mu se zadnja guma,i pauza za menjanje iste....

25A2B10F-0F23-7143-B1D5-B8EA69D97BDF_thumb.jpg

Na brzinu sve odradjeno i capaj dalje...!Nakon samo 10-tak minuta voznje opet havarija kod Dace :stabre:!!Opet mu se probusila zadnja guma :zbunjen:!!!Kad je skinuo spoljnu gumu nasao je parce zice koja se u nju zabola i ona je probusila obe unutrasnje.....

E3A5DA08-4B3B-6D42-AE87-E762BBD11387_thumb.jpg

Nista,zamenio je,i cepaj dalje a kod sebe nije imao ni jednu rezervnu vise :D...

 

Sutra nastavljam pisanje......vidimo se sutra :zdravo:

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: RI
  • Motocikl: DR,TA

Ha... autoputom?? Tu kod nas bi vas jako brzo skinuli sa njega... bezbrojne su tu kamere,ophodnje ...i još vam masno to naplatili.

 

A kacige ... kacige služe za - prelazak granica?? :lol:

 

Kraljevi! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@Darmar sve je to nama bilo jasno,ali nismo marili za zakon i bezbednost,vec smo opusteno terali nasom politikom i nije nam bilo lose...1lol.gif

Idemo dalje!

Posto smo nastavili dalje autoputem primetili smo da nas je narod u autima poceo pozdravljati svirajuci par puta zaredom...!Valjda su i oni skontali gde idemo,a jos su verovatno videli Srpsku zastavicu pa su nas neprestano pozdravljali!!!Nije bila guzva tolika na putu,a mi smo se zalepili uz desnu ivicu puta i samo gas prolazivsi pored Skoplja......

 

911EF4F6-B73A-2D49-AE09-52F22C72CF99_thumb.jpg

Pauze smo pravili na benzinskim pumpama za vodu i ostalo,a i jedino smo tamo mogli malo da nadjemo lada jer je sunce peklo sve vise i vise....

7BA9F084-6FD4-1446-916C-60FD2A7D27A5_thumb.jpg

 

EE5A98BC-AB48-2B4F-823A-29348F7E48BD_thumb.jpg

 

6FD060BB-1E0D-0B40-95F0-B422AB04898B_thumb.jpg

 

22F9F225-D026-5D45-8D92-535D3147125A_thumb.jpg

Bilo je zanimljivih deonica na Makedonskom autoputu!!Ima i uzbrdica moram priznati a i nizbrdica!nije put samo ravan!!!Ustvari najmanje je ravan,ali to se moze najbolje biciklom osetiti.....

Lep je prizor okolo nas uglavnom neke planine i prevoji...

7D126507-0ED4-9749-AC65-805E4383DD52_thumb.jpg

 

2090FFCD-0F4B-F549-8052-5D1A50BE5442_thumb.jpg

 

50F16999-8771-4946-9DB9-8B29BB4CDCA6_thumb.jpg

 

DA3DFC70-311E-1A4A-BACC-0B69DFB538D5_thumb.jpg

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

I dok smo se tako vozikali autoputem oko podneva odjednom se desava havarija Br.1 kod kuma!!!

Naime probusila mu se zadnja guma,i onda pod nekim malim drvecem sledi pauza i menjanje iste....

 

92E560C7-05A0-A74D-986E-EB015BB56C25_thumb.jpg

Zamenjena je ista i teraj,ali posle samo par minuta opet havarija kod Kuma Br.2!!Opet se probusila zadnja guma0stabre.gif!Ista scena kao i kod Dace sto je bila!Malo parcence zice mu se zabolo i spoljnu i probusila 2 unutrasnje gume u roku od 10-tak minuta!!!Kad je to sredjeno krenuli smo uz dogovor gde cemo da napravimo pauzu za klopu i odmor,i odluka je pala na grad Negotino koji se nalazi blizu autoputa!Negde posle 14:00h smo se uskljucili sa autoputa i usli u gore pomeniti grad!!!Dok smo vozili kroz njega trazeci nesto za klopu spazili smo mali parkic koji je imao vodene prskalice za navodnjavanje trave istog!Odma smo odlucili da cemo tu klopati,odmarati se i kupati....1lol.gif!!!Tako smo i uradili!Kad smo kupili klopu pravac park da se jede i sve ostalo.....

 

429CDDF9-8C50-9D4B-93D2-A0B79D66BF10_thumb.jpg

 

1958795C-8CE1-6949-9908-3BAC893D062C_thumb.jpg

a posle kupanja i klope sledi spavanje ......

 

F15A8D35-1552-0543-BAD3-94CCDABF39FE_thumb.jpg

 

C114D1D4-04D3-6F42-A22A-60AF4F31319C_thumb.jpg

 

0951E862-204F-1C45-BD66-EED1B7975177_thumb.jpg

 

11ED9216-B6EB-2F47-9BEB-E174296AFD31_thumb.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

U ovom parkicu je nastala jedna vrlo sexy slika1oda.gif,pogledajte Kuma sto ima lepe sare na sebi....1lol.gif

 

BB22667F-B91F-4B4C-8B46-E8808A45DFD3_thumb.jpg

Posle dobre pauze,siti,okupani i slabo odmoreni spakovali smo se,uklucili se na autoput i krenuli dalje ka granici....!Opet gore-dole,levo-desno ali u granicama izdrzljivosti i onda je na jugu Makedonije vetar poceo da nam otezava putovanje tako sto nam je duvao direktno u nas,ali nismo puno marili za njega te smo nastavili odlucno dalje prolazivsi pored prelepih Makedonskih planina....

 

F4633A83-32A6-884F-BF80-8D51AA3D8BCB_thumb.jpg

 

52C12C74-66BE-F54F-A023-0CE979CF612B_thumb.jpg

 

6AAAC372-F203-0545-BA71-56FF0CE382F3_thumb.jpg

Sunce polako zalazi,vetar neprestaje da duva u nas,a mi se lagano priblizavamo granicnom prelazu Gevgelija i usput svracamo na benzinsku pumpu gde pravimo manju pauzu!Na toj pumpi dok smo sedeli kum je zapazio da se na televiziji pusta na moju zalost a njegovu srecu kanal DM Sat!Bog te vido od nasih narodnjaka nemozes pobeci gde god da se nalazis0plac.gif

 

F6EBFCEA-218C-F84A-9B7F-75F3744A75E7_thumb.jpg

Kad se kum posteno ispevo i nauzivao krenuli smo dalje i na putu ka granici srecemo tablu sa zanimljiv nazivom jednog grada u kojem garant lepo mirise......1lol.gif

 

141DA1A6-7641-4242-8C3D-C8A70A8D8B5F_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A da i ja pitam nešto povodom ove slike:

 

92E560C7-05A0-A74D-986E-EB015BB56C25.jpg

 

 

...ti i kum jedna gay a jedna normalna patika? :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Mrak nas je totalno uhvatio a mi smo samo na par kilometara od granice...

 

50C1AAFD-7739-B241-A11D-7C1E3CD80CEA_thumb.jpg

I onda negde oko 20.30h konacno dolazimo na granicni prelaz Gevgelija uz predjenih do tada 720 km.....

Na prelazu opusteno,nema velike guzve!!Dolazimo do rampe,dajemo pasose cariniku,pusta nas jednog po jednog i kad mi je vraco pasos upitao me je gde idemo!Na moj odgovor u "U Grcku na more" zabezekno se1oda.gif!!!

Zatim sledi pitanje "Gde ste spavali usput"???"U vrecama za spavanje"ogovorih mu i pokaza mu rukom na istu!!!"Svaka vam cast,sretan put",bile su njegove zadnje reci dok mi je vracao pasos i gledao me sa osmehom!!!!I njihov prelaz je isto opusteno prosao bez problema,i konacno smo usli u Grcku!!!

Stali smo odma da se umijemo posle granice u neki wc!!Mislio sam da imaju i tuseve u istim,ipak su oni u EU,ali kad smo usli u isti mislili smo da smo u poljskom wc-u koliko je u losem i zapustenom stanju bio!!!

Jedva da su slavine za vodu bile u funkciji,a o tusevima ni govora da postoje...

Mali predah uz dogovor gde cemo spavati nastaje,i onda odlucujemo da idemo dalje autoputem i da se na prvom iskljucenju sa istog iskljucimo i odemo negde da spavamo....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@Arakis 1lol.gif to smo namerno uradili iz fazona1lol.gif!!!On je njegove pre puta ofarbo u tu pedersku boju namerno i dosli smo na ideju da do Grcke idemo tako!!!!Sto da ne,nama je to bila zabavna ideja1lol.gif

Idemo dalje!

Posle pola sata voznje po mraku iskljucujemo se sa autoputa i nakon nekih 200 m nailazimo na neku napustenu benzinsku pumpu koja nije u funkciji,a iza nje se nalazio kao neki restoran sa velikim parkingom!!!!

Tu smo stali,seli na neke klupe da odmorimo i da vidimo gde cemo da se ugnjezdimo!!!!

Kum i ja zatim odlazimo do restorana da vidimo oce li nas pustiti u wc da se malo umijemo i osvezimo,i dok smo se priblizavali basti restorana konobar dolazi ispred nas,i na nase pitanje dali mozemo da udjemo u wc da se malo umijemo odgovara neprijatno da nemoze,i pokazuje nam rukom da mozemo da se umijemo iza restorana na cesmi!!!Moze i to pomislih i tako smo i uradili!!Dosli do cesme,a na cesmi crevo!!!Odlicno pomislih i dade kumu ono crevo da me dobro ispska i obrnuto1lol.gif!!!Kad smo se izbanjali,uzeli vrece,rasirili iste ispred ulaznnih vrata pumpe,malo se zezali a i zatim zaspali....

I onda u sred noci jedna zanimljiva scena!!Naime neki covek se niotkud pojavljuje kod nas,i pocinje da mi se neprijatnim tonom obraca na grckom!!Pogledo sam ga izgubljeno,a zatim laktom cimnuo kuma uz reci "Kume ajmo odavde da nepravimo problem",i odma sam zatim zaspo i nisam vise imao pojma niocemu do jutra...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

5.DAN

Budjenje u 06:00h...

 

9F8BA0A8-390A-B242-83C8-A976B5423F4A_thumb.jpg

Cim sam otvorio oci poceo da sam pricam kako sam u sred noci video nekog coveka kako se vrti oko nas i nesto verovatno psuje na grckom,i na moje pitanje ostaku ekipe da li su videli i culi istog samo je Daca odgovorio da jeste,a Steva i Kum su rekli kako nista nisu culi...

Da je i Daca rekao da ga nije video pomislio bih da sam haluciniro od umora,ili na srecu nisam1lol.gif...

Sledi polako budjenje i pakovanje,a zatim i osecaj kod svih da su nam zadnjice vec dobro nagrabusile1oda.gif...Da znate da osecaj nije bio ni malo prijatan...no sta da se radi,cepaj dalje....

Uz dogovor da nastavimo dalje autoputem do Soluna krenuli smo opusteno ka istom....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ukljucujemo se zatim na autoput i pomocu table skrecemo na pravu stranu.....

 

023A3C48-6BC9-C44A-A18D-31233D04F345_thumb.jpg

Ovaj deo puta ka Solunu je bio dobar za voznju,bilo je i uzbrdica i nizbrdica,ali i ravnog puta!Pauze smo pravili uglavnom ispod nekoliko nadvoznjaka posto je jedino tamo bilo lada,a vreme sve toplije i toplije!!!

I onda dozazimo do table koja nam govori da to trazenog grada imamo jos samo 30km.....

A62B9B45-CF4E-FF44-910A-B8F42FF18A99_thumb.jpg

Sretni ko mali majmuni priblizavamo se lagano ka njemu,i konacno negde pre podneva ulazimo u Solun!!Prelep grad sa dosta uskim i gustim ulicama za obavljanje saobracaja!Konacno dolazimo do trga...

 

4E290A9C-B08C-2144-9F58-787936DE8DE3_thumb.jpg

 

C33DAA8E-FDF5-F141-BF88-CAB7597EB37C_thumb.jpg

 

7AEC9ADA-1833-6E49-ADF8-75564AACA0EF_thumb.jpg

 

70CEED60-FE61-E946-BA73-BAEEC087B510_thumb.jpg

I onda eureka!!!!konacno dolazimo do okeana i duz obale krecemo na bajseve i trazimo neku plazu da se banjamo ko ljudi....

 

47F4A364-4D5A-4948-929F-C6A22468D26F_thumb.jpg

 

434B2C33-B184-DD4B-A5A6-31907D629847_thumb.jpg

 

48EDF3E8-2BB7-4C40-92DB-583F9BE44395_thumb.jpg

 

27B4DE76-FA26-CC48-80D3-4146D7E4DE95_thumb.jpg

i posle jedno 10- tak min prva plaza,ostavljanje svari i pravac voda!!Mnogo je bila topla voda,nismo se vadili iz nje prvih pola sata!!!!

 

DE8E90E7-1BC5-704C-97E8-B051DA2A2019_thumb.jpg

I odjednom primecujemo da Steva nije u vodi vise,vec da je zapoceo razgovor sa jednim bracnim parom!

Ubrzo i mi dolazimo i ispostavlja se da je par iz Beograda,i saznajemo kroz pricu sa njima da je taj covek nekad vozio biciklo profesionalno1oda.gif!!!Da bi razgovor bio zanimljiviji uzeli smo piva i seli svi skupa da razmenjujemo iskustva....

 

3E2786F8-351C-C943-A1D2-B2255C6F44A4_thumb.jpg

Bilo mi je u pocetku zanimljiva njihova prica,ali onda su poceli puno da se hvale i drze neka nepotrebna predavanja o zivotu a ja to bas i nevolim1oda.gif,zatim sam odlucio da je za mene i moje pivo najbolje da se sami druzimo u okeanu1oda.gif!Moram da napomenem da sam tad ucinio jedno dobro delo!!Naime jedno malo cigance je plakalo ko ludo,i kad sam skontao da joj je dusek u obliku delfina odneo okean podalje od nas,poceo sam da plivam za njim i da vam kazem nisam imao snage da ga stignem,pa sam izasao na obalu,i setajuci uz nju uhvatio sam delfina koji je skoro stao kod obale u obliku banane na nekih 100m od nas!!Kad sam vratio detetu delfina dobio sam i aplauz od nje,Majke i brata1oda.gif!!Nakon nekih sat vremena,bracni par je krenuo posle dobrih 2 sata druzenja sa nekim od nas1oda.gif,ostali smo sami da se banjamo i odmaramo!

 

Sutra sledi nastavak avanture....1zdravo.gif

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

E BRACO , DRUGOVI I SABORCI !!!! Sramota me posle ovoga da pisem bilo kakav putopis pa makar putovao oko sveta .

Legende ste samo takve da ja nemam reci. Odkad pises putopis prva stvar koju uradim kad dodjem s posla je da sednem i da pricitam sta je napisano .

Veliki pozdrav !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Hvala na pohvalama od srca!!!Upravo sam se razisao sa gore pomenutom ekipom!Idemo dalje sa avanturom!!!

Kao sto rekoh,banjali smo se i odmarali,i onda negde oko 17:00h smo krenuli dalje...

Malo smo se gubili po Solunu,nista strasno taman malo da ga upoznamo1oda.gif i kad smo nasli izlaz krenuli smo ka jugu prvog poluostrva!!Na izlazu iz grada smo bili mali zalutali na nekoj raskrsnici,ali smo se brzo vratili na pravi put!!!Nismo hteli da idemo autoputem nego magistralom kako bi nam put bio sto zanimljiviji!!E tu smo ga malo posle Soluna otegli sa putovanjem jer smo bili svesni da smo blizu ciljne tacke,pa smo malo tempo usporili!!!

I dok nas je polako mrak hvatao mi nismo jos razmisljali gde cmo nociti!!!I onda negde oko 21:00h nailazimo na tablu Paralija!!!Uz dogovor,brzo smo odlucili da ce ovo biti nase sledece mesto za prenociste!!Odma posle table na ulazu u grad skrenuli smo desno kao moru pored nekog parka,i laganim korakom gurajuci bisiklove pored nas otisli smo do plaze!!!Usput smo pokupovali pivo i klopu,i dok smo tako setali setalistem sa nasim biciklovima i zastavicom Srbije zakacenoj na vreci,masa ljudi nas je gledala i okretala se za nama.....ali sta mi da im radimo,nismo mi krivi sto smo blesavi1oda.gif!!!

Stali smo na plazu,parkirali bajseve,seli na pesak i uz pivo se lagano upustali i zezali,a narod nije prestajao da zuri u nas!!!!Mi u sorcevima,golisavi,bosi....a oni svi namontirani ko da idu na modnu reviju1oda.gif

Kad smo svo pivo popili Daca i Steva su se bacili na vrece da spavaju

 

5A7C0428-C14D-0A48-8FB3-47C4DBB413AC_thumb.jpg

,a ja i Kum smo nastavili setalistem da blejimo u potrazi za jos piva...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Kad smo pronasli pivo malo smo blejali na nekom doku...

 

EE496DF3-E4C0-1C4D-A303-70F211ED25E2_thumb.jpg

I onda u povratku kum uspeva da zabelezi jednu zanimljivu sliku kako se Steva budi iz sna neznajuci gde se nalazi1lol.gif...

 

21A7258A-659E-5D4E-BE35-1B33FA3DF73A_thumb.jpg

Upravo sam zaplako od smeha dok sam prebacivao ovu sliku,kad se samo setim te scene,to se nemoze opisati1lol.gif....

Posle ove zanimljive scene,ja i kum razvlacimo nase vrece za spavanje,i sa ostatkom ekipe odlazimo na spavanje....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

6.DAN

Budjenje opet u 06:00h uz standardno moje vucaranje po vreci!!!Svako jutro sam se zadnji izvlacio iz vrece i pakovo1lol.gif...sta da radim nisam ja kriv1lol.gif...

Krecemo lagano posle dobrih sat vremena mog razbudjivanja i pakovanja,i ubrzo zatim svratili smo u prvi market da kupimo dorucak koji smo obavili u nekom parkicu pored glavnog puta!!!Kad smo se fino naklopali na raskrsnici sledila je dilema da li da kremo pravo glavnim putem ili gore uz brdo pa de izadjemo!!!

Odluka je pala da idemo gore na brdo tezim putem uz zelje da ce to biti zanimljiviji put!!!

Nista,krenuli smo kako se ispostavilo zobilaznim, tezim i zanimljivijim putem!!!

 

46AA8143-63CE-AD4B-9956-582E1927582F_thumb.jpg

Prolazili smo kroz razna sela a put je konstantno isao gore-dole....

 

D8ACFF55-324C-3345-92A8-8544961CB916_thumb.jpg

 

BAD509DA-A013-8A4B-A2B1-569679000499_thumb.jpg

Zatim opet prolazimo pored mora..

 

4EDDE91D-66AF-BC46-8B07-8D9B2AD13FD7_thumb.jpg

 

01B6175B-1014-A547-8F35-35F1328860E8_thumb.jpg

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Krenuli ste na jug prvog poluostrva u Pefkohori, a noćili u Paralii :stabre: . Pogrešili izlaz iz Soluna ili ste baš tako hteli :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

@B@ne 1lol.gif pogresili smo bili izlaz iz Soluna!!Umesto da skrenemo levo i odemo za Epanomi,mi smo samo isli pravo i zavrsili u Paraliji1lol.gif....

Kasnija ispravka Paralija beach se zove mesto, ne Paralija!!Sorry zbog greske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Da nastavim pricu!!!!

I tako smo se vozili po raznim selima,koja su totalno neravna i zanimljiva za voznju,pa se onda opet malo nadjemo kraj mora i tako u krug.....

 

2B34CC9D-E3FB-6D41-8B29-F1B7E7C804A7_thumb.jpg

 

ED006136-E7DD-964A-87AF-8E8BDFB0E49B_thumb.jpg

 

A57D2CD1-D496-F741-8D8F-C07161695F1B_thumb.jpg

Moram da napomenem da smo se jednog trenutka poceli vracati u nazad ali drugim putem(kraj mora)!Vecina sela kroz koja smo prolazili imaju jako zamrsene ulice,nepregledne raskrnice i table na istim!!1Bilo je malo gubljenja i vracanja u rikverc moram priznati!!Cak nam ni karta ni Gprs na nekim mestima nisu bili od velike pomoci,pa smo uz pomoc prolaznika pronalazili mesta do kojih smo trebali da dodjemo....

 

 

 

14522522-274D-A24B-8F47-AE1AB7E34CB4_thumb.jpg

 

14B89412-CE5C-EA4C-AAE3-431D1AD3BFE8_thumb.jpg

 

1114F132-3E68-C04A-82C8-5998B88E0CD8_thumb.jpg

 

21E19844-4D95-A044-81AF-57A4500F20CD_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

U nekim popodnevnim satima svracamo do neke prodavnice,koja ima neku drvenu nastresicu i tu nastaje pauza za rucak....

Dok smo ulazili u radnju zapazili smo jednu bakicu u poznim godinama kako sedi pod tom drvenom nastresicom,usli smo unutra,uzeli klopu,malo pricali sa radnikom i seli da jedemo!!Zatim je radnik izasao za nama i poceo na grckom da prica nasto sa tom babom a mi nismo puno marili za njima i poceli smo da jedemo!!Nekoliko trenutaka kasnije ista ta baba pocinje na prijatan nacin svima nesto da nam prica na grckom i uporno nesto pokusava da nam objasni a mi neznamo o cemu se radi!!I tako ona prica i prica nedavsi nam da jedemo na miru,a ja i Steva videvsi koliko ima sati odlazimo za drugi sto da jedemo na miru ostavivsi Dacu i kuma na milost i nemilost toj babi koja nije zaklapala na grckom1lol.gif...

 

55C62435-9822-5948-93A6-F68D392529B3_thumb.jpg

i tako dok smo klopali kum je otvorio kartu grcke i pokusavao je da joj objasni gde idemo i odakle dolazimo!

U par navrata baba je izgovarala "Yugoslavija" i "Tito" i to je sve sto je znala na srpskom.....1lol.gif

Posle klope u kumovog prijatnog dijaloga sa ovom prijatnom ali dosadnom staricom krenuli smo ka bajsevima spremni za pokret,i taman da krenemo desava se scena dana!!

Naime kum vadi iz svoje torbe neki cips koji ko zna gde smo kupili,dolazi do babe,daje joj cips,rukuje se sa njom i ljubi je 3 puta1lol.gif1lol.gif1lol.gif.......

Ja sam vristo od smeha kad sam to video!!Mora da je baba ostavila pozitivan utisak na njega dok su pokusavali da se sporazumeju na ko zna kom jeziku......1lol.gif1lol.gif

Krenuli smo zatim dalje uz mahanje tada sretne starice.....

 

Sutra sledi nastavak1zdravo.gif

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja