Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Qingqi gy200ccm JAPANAC

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Kao sto pise u naslovu prodajem pomenuti motor. Motor je u stvarno ok stanju kupio sam ga pre 2 meseca al sam svatio da mi je slab i da mi treba nesto jace. Putijem sa njim svaki vikend Beograd - Novi Sad bez problema. Bio sam u labosu oni mogu da vam potvrde kakva je masina. Skuba merio kompresiju 12, kazu da je ekstra. Presao 11500km tu i tamo neka ogrebotina Brembo kocnice na prednjem disku pozadi dobos kocnica odlicna. Lanac i lancanici jos 2 sezone bez razmusljanja. Troskari uljje iz razloga sto su nacete neke gumice pa troskari al ne ekstremno... Zivim u Beogradu motor se moze videti samo vikendom i probati na moje oci nikako gasiranje i isprobavanja krajnih granica itd dok se ne postane vlasnik,nadam se da me necete pogresno razumeti. Zamenjeni su semerinyi i ulje u vilama pre 500km Od opreme ima bi xnenon i tri kofrera dva bocna i glavi. Slike ce reci ostatak.... Vlasnik je moj drugar iz Stare payove nikakav problem za prenos... kad god odgovara.0takoje.gif Stavljena polovna zadnja hvalitetna odlicna guma novig datuma. Cena 850 moze zamena za jaci motor nebitno godiste samo da je u stanju kao moj motor da mogu snjim bez razmusljanja na krace puteve... Za kes dogovor. Cena je naravno sa sve opremom ,koferi,ksenon moze i kaciga :) slaze se uz motor a da registrovan do kraja juna 2013.

post-21421-0-35467900-1349564611_thumb.jpg

post-21421-0-71172500-1349564675_thumb.jpg

post-21421-0-15160000-1349564691_thumb.jpg

post-21421-0-78679900-1349564709_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

nadalina sa foruma ima pomenuti motor cinimi se skoro 30.000km je nagurala bez problema...

 

Nisam ja nagurala, ali jeste motor (ja sam 3. vlasnik), i nije 30k vec oko 24. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Nova cena malo da osvezimo 750 eur zamena za nesto jace a da nije ispod 86 god bar

MORA DA NEKOG ZANIMA. DOBRE SAM VOLJE MOZDA SPUSTIM JOS MALO :takoje::takoje::takoje: Hotno mi. PREDLOZITE MI CENU

NA YOUTUBE=u SNIMAK MOTORA SAMO UKUCAJTE RADE KOENIG I PRVI SNIMAK SA NARANDJASTIM MOTOROM JE MOJ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ajmo ljudi da ga prodam pa da kupim nesto drugo ili da ofarbam auto :) Moze i zamena al na rate da mi date da placam tu doplatu ne bas neku veliku... 697eur hiiiiiitnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Bar reci te nesto nije moguce da niko nece a stvarno dobar motoric samo zelim nesto jace :moto3::moto3::moto3::moto3::moto3::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja