Jump to content

Moto Zajednica

udes u kumodraskoj kod instituta za puteve

Recommended Posts

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Devojka mi kaže da im stigao neki motociklista na klinički,treba da mu rade by pass noge,tako nešto.Možda je taj isti možda i nije... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

E jeste to je taj 21 godina.

 

Sve u svemu razbucao je koleno i butinu,ali srećom nije povredio veće krvne sudove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Ja sam bio sinoc u urgentnom sa ortakom (zbog njegove keve) i uneli su decka pored mene u neku salu... posle mi je rekao ortak, posto sam ja bio napolju, da je vozio motor i da ga je isekao neki lik kolima i da ima otvoreni prelom... strasne stvari, mnogo treba da se pazi jer ima ludaka Boze sacuvaj, mora covek da razmislja i za sebe i za drugog, samo sto to nije uvek tako lako. Srecom, nije strasno, mada nije ni naivno. Nadam se da ce brzo da se oporavi...

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: BG

jeste to je taj.uh dobro je da je prosao samo a prelomom.Ninja7 nije slucaj sa ludakom u ovoj situaciji.dok nisu poceli d grade ovo novo naselje moga si da ga vozis do max od transporta do kum,ali sad ne moze vise.put je unisten ima dosta rupa + non stop izlecu kamioni i kola iz gradilista.on ga je isekao na mestu gde on ne vidi ko dolazi iz pravca kum a ovaj je isao sigurno 100+ ja sa mojoj pu nabijem 120 a kamali neki r.sva sreca ok je nije nesto teze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Lazar se zove decko, stanje mu je za sad stabilno al noga je jedino problematicna jer ga je krilo od auta dosta iseklo,

Vozio je zx6r 95' god, lik sa autom je stajao u desnoj traci, i u poslednjem trenutku krenuo da radi polukruzno i doslo je do direktnog sudara,

motor je odleteo 20ak metara u zbunje od njega nista nije ostalo, Laza je po recima saboracajaca odleteo oko 45m od mesta udesa,

posto sam ja potpisao zapisnik tamo stoji da krivica pripada vozacu automobila, mislim da je i priveden

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Lazar se zove decko, stanje mu je za sad stabilno al noga je jedino problematicna jer ga je krilo od auta dosta iseklo,

Vozio je zx6r 95' god, lik sa autom je stajao u desnoj traci, i u poslednjem trenutku krenuo da radi polukruzno i doslo je do direktnog sudara,

motor je odleteo 20ak metara u zbunje od njega nista nije ostalo, Laza je po recima saboracajaca odleteo oko 45m od mesta udesa,

posto sam ja potpisao zapisnik tamo stoji da krivica pripada vozacu automobila, mislim da je i priveden

 

Lazaru iskreno zelim brz oporavak i, ako smem da se nasalim, bar mu se desilo na kraju sezone :)

Dobro je prosao ako je bio takav udarac.

 

Nego, koliko je vozio ako je leteo 45 metara!

Cisto da stvorite sliku koliko je to: fudbalski teren, stanes na gol liniju pa pokusas rukom da dobacis loptu do pola terena. Mnogi ne mogu ni nogom da dobace. E, pola terena je 50m. Dakle, covek od 80ak kg je leteo duplo duze nego sto mi mozemo loptu od 200-300ak grama da bacimo rukom!

 

Kada je auto krenuo u polukruzno, on je verovatno tek stavljao kacigu. I onda je neko kriv sto ga nije video?

 

Da, istina je: vozaci auta grese, nemaju pojma, ne gledaju.... ali ne treba na sve to sami da dodajemo rizik i opasnost. U svakoj losoj situaciji najvise najebu pesaci pa vozaci motora (ako nose opremu, inace su na prvom mestu za bolnicu). Cija god je krivica, nevinima kosti ne zarastaju brze.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Sinoć je neko muški vozio svoju trku mojom Borskom ulicom. Strahota jedna od brzine.To neće na dobro da izadje...Lazar je po svemu sudeći dobro i prošao ako je toliko leteo. Brz oporavak Lazaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

jbt ljudi, o kojim bre vi brzinama pricate, pa nije ni cudo sto malo malo pa nego ne stigne da odreaguje. pa ja 60 vozim i drzim rastojanje 4-5m, i jos uvek nisam siguran da bih dobro odreagovao a ne 100+. pa toliko samo na autoputu, i to nocu na NBG kad nema nikoga.

 

sweet jesus on a bicycle

 

Ako ćemo realno, nije ti ni to dovoljno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Savremenom automobilu sa 4 točka i maksimalnim prianjanjem je potrebno oko 40 metara da se zaustavi sa 100 km/h. Tako da bi klizao 45m dovoljno je ići 80-90 km/h.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd, Dusanovac
  • Motocikl: Kawasaki ZX 10R 2006

Stvar nije za sprdnju, ni za smajlije. Decka znam preko devojkine drugarice, kaze drugarica da ce najverovatnije morati da mu amputiraju nogu. A i sasvim slucajno sam bio u urgentnom kad su njega izvezli iz sale za reanimaciju, i nije izgledalo uopste veselo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Auuuu,ako je to istina za amputaciju tuga za jedan mlad život.

Ne znam za taj deo puta i koliki je to pravac tj kolika je vidljivost ali moguće je da je vozač kola pogledao i video da nema nikog i krenuo u polukružno a motor se za čas stvorio ili je možda i video svetlo motora u daljini i smatrajući da ovaj dolazi propisanom brzinom ima vremena za ovaj manevar.

A moguće je i da ga nije ni video već krenuo u polukružno i ovaj nije imao šanse da ga izbegne.

Ako je vozač odleteo 45m bila je to velika brzina.Još jednom se pokazalo da je vožnja po BGD velikom brzinom ruski rulet i samo je pitanje ko u toj igri ima sreće a ko ne.

Još jednom jako tužno da se ostane bez noge u najboljim godinama života.Daj bože da do toga ne dođe i da se izvuče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pricali smo sa glavnim hirurgom nakon operacije rekao je da je za sada sve proslo kako treba, i da ce stanje povredjenog morati da se prati 15ak dana pa ce tek onda moci nesto vise da kazu. Za sada mu je stanje stabilno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: beograd

Potez od Transporta prema Kumodrazu je od kada rade novo naselje jako opasna deonica,kamioni voze kontra smerom, automobili se ukljucuju u Kumodrasku i bukvalno iz desne trake idu u polukruzno itd... Mora da se vozi krajnje obazrivo i sada dok traju radovi i kada bude gotovo jer su se promenili uslovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: BG
Potez od Transporta prema Kumodrazu je od kada rade novo naselje jako opasna deonica,kamioni voze kontra smerom, automobili se ukljucuju u Kumodrasku i bukvalno iz desne trake idu u polukruzno itd... Mora da se vozi krajnje obazrivo i sada dok traju radovi i kada bude gotovo jer su se promenili uslovi.

To sam ja upravo i rekao + je i put dosta u rupama,ima dosta zemlje jel ove sto voze kamio boli uvo da paze.Nekad se tu moglo malo brze voziti,ali sad NIKAKO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja