Jump to content

Moto Zajednica

7,8,9 septembar , XIX Moto skup MK " Free Wheels" Velika Plana

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

 

Evo snimka kako je bilo prosle godine . U radovanjskom lugu je idealno za kampovanje ,za kampere obezbedjena klopa , put ce biti obelezen , mada je vecini poznato mesto , Ipak je ovo 19-ti moto skup ... :) Kao sto rekoh vise informacija o programu skupa uskoro .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

-Pozdrav braco bajkeri , ovim putem se izvinjavam u ime svih nas , sto malo kasnije stavljamo neke osnovne karakteristike o skupu , pa ovako :

-Cena ulaza na skupu bice 400 Dinara

-Za kampere u petak Klopa besplatna

-U subotu rucak kazan , najverovatnije pasulj

-Nedelja dorucak , kafa

-Pripadnicama zenskog pola kafa expreso tokom skupa besplatna

-Bice defile Ulicama grada uz zadrzavanje oko 1h

-TRiciklima ulaz Besplatan !!!

- Sto se muzickog programa tice , petak , lokalni bendovi , plus grupa iz Panceva "Rezervni Plan" i na kraju rock Dj . U subotu Svirace Planjaski blues band " HH BLUES BAND " , nakon njih Bili King ( bivsi clan Nevernih beba ) sa Bendom i josh jedan bend koji cemo malo kasnije otkriti .

- Sto se samog kampa tice , mesta ima dovoljno , Wc Obezbedjeni , Voda , cesme takodje . Sve u svemu potrudicemo se da vas docekamo kako to i treba da bude , domacinski ! Ipak je ovo Devetnaesti moto skup u Organizaciji Moto Kluba Free Wheels .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Evo malo snimaka od grupa koje ce svirati na moto skupu :

-- "Rezervni Plan" Pancevo : http://www.youtube.com/watch?v=bAsLZ2Oja7Y

 

-- HH Blues bend :

 

-- A Billy King ,(Punisa Zeljkovic) , smatra se za jedan od najboljih vokala kod nas . Nastupa sa bendom i sviraju sve .

-Ostali bendovi su nasi Planjani , momci isto super , tako da sto se tice muzickog programa bice za svakog po nesto . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750
  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Sto se organizacije moto sdkupa tice , mi smo spremni !Pice se hladi , vreme najavljuju lepo ,tako da bajkeri izvolite rado cemo vas ugostiti i dokazati kakvi smo domacini . Dobrodosli ! Mk Free wheels !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Bio, ali me yacudilo, da je vise motora bilo u centru grada nego na moto skupu? Neki bojkot ili cena karte? :zbunjen:

Koja cena?Petak besplatne kafe,večera roštilj.Subota,besplatne kafe ručak pasulj.Nedelja,kafa doručak viršle.Bilo je u kampu motora i videli su oni koji su bili :neznam:

post-16993-0-91577400-1347188286_thumb.jpg

post-16993-0-32920300-1347188311_thumb.jpg

post-16993-0-30940000-1347188390_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Problem je u tome,sto vecina bajkera dolazi na susret u subotu popodne ili predvece, pa od te silne klope ne vide nista ,a treba da plate 500 dinara za upad.Ocigledno je da sve manji broj ljudi ima para da ceo vikend provede na susretu.Po meni je resenje ukinuti ulaznice za bajkere ili naplacivati ulaznice po danu ,jer na kraju svega ce biti na moto susretu, samo bajkera nece biti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Problem je u tome,sto vecina bajkera dolazi na susret u subotu popodne ili predvece, pa od te silne klope ne vide nista ,a treba da plate 500 dinara za upad.Ocigledno je da sve manji broj ljudi ima para da ceo vikend provede na susretu.Po meni je resenje ukinuti ulaznice za bajkere ili naplacivati ulaznice po danu ,jer na kraju svega ce biti na moto susretu, samo bajkera nece biti.

Što pišeš u ovoj temi kad nisi bio na skupu,imaš temu o skupovima pa tamo pametuj :zvizduk:Skup je dobro organizovan sa obzirom da je svuda nestašica para,mesto,doček i organizacija :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Problem je u tome,sto vecina bajkera dolazi na susret u subotu popodne ili predvece, pa od te silne klope ne vide nista ,a treba da plate 500 dinara za upad.Ocigledno je da sve manji broj ljudi ima para da ceo vikend provede na susretu.Po meni je resenje ukinuti ulaznice za bajkere ili naplacivati ulaznice po danu ,jer na kraju svega ce biti na moto susretu, samo bajkera nece biti.

Što pišeš u ovoj temi kad nisi bio na skupu,imaš temu o skupovima pa tamo pametuj :zvizduk:Skup je dobro organizovan sa obzirom da je svuda nestašica para,mesto,doček i organizacija :care:

Izgleda da ti imas exclusivno pravo da pises o ovoj temi ,posto si bio na moto skupu u Plani ,i pojeo si sve te virsle i pasulje i popio sve besplatne kafe.U stvari mogao bi da zastitis ovu temu http://www.zis.gov.rs/pocetna.1.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Ja sam bio!!! Ulaz nije 500 nego 400 Bio sam sa sestrom i klincima jeli smo svi pasulj niko nije pitao dal smo platili ili nismo ulaz!!!Kafa je bila gratis!!!Produzeni s mlekom!!! Ostavio sam 100kinti toliko bi platio i u gradu.Pice svo 100kinti.Bili smo tri sata.

Rezime pojeli tri pasulja dve kafe dva soka i dva piva 900din.Mislim da nije mnogo.Deca se provela super mi odmorili mozak videli neke drage ljude.

Sta sad tu fali????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Evo da se zahvalim U ime moto kluba Free Wheels svim ljudima koji su dosli ispostovali nas , i oni koji su prvi put nasi gosti ! Potrudili smo se maximalno da sve bude u savrsenom redu , naravno niko nije zavrsen , ima par nedostataka , tako da cemo to sve sl god ispraviti , a i vi kazite ako nesto nije bilo ok, i unapred se izvinjavamo ! Sto se tice cene ulaza , ona je bila 400 din , i u subotu se samo to 20h naplacivao ulas , sve dok je bilo rucka , posle toga ulaz je bio free . Detaljnije cemo objaviti , malo slike , neki komentar i tako to ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Pozdravljam ovim putem u svoje ime kao predsednika kluba i svih clanova kluba, sve one koji su bili na pravom moto skupu. Pozdravljam i one koji i nisu bili ali zato dobro komentarisu. Neka dodju i neka vide kako se pravi PRAVI moto skup za razliku od nekih vasara. Pozdrav i vidimo se na zimskoj moto zurci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja