Jump to content

Moto Zajednica

XVII MOTO SUSRET MC SREM SREMSKA MITROVICA

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Bilo je ok, mi nismo platili ulaz, tj. niko nam nije tražio pare...............bilo je par "divljaka", par pijanih klinaca na ivici svesti, ali jebi ga :D zabole me baš za njih............muzika je bila super, dobra atmosfera.............

 

Jedino me začudilo otkud gixer i pandur u civilu u SM sa nekom klinkom pozadi, bez kacige, vozika se 10x oko centra................sav namrgođen..............eeeeeeeeeeee SRBIJA! :D:takoje::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Krecemo kroz sat-dva...

Vracamo se isti dan zbog posla ali bar da popijemo pivo sa Sremcima :)

Javi se.

 

Druze,bio sam kratko na skupu..koliko da umlatimo po vesalicu i po pljesku,koje smo zalili sa po jednim pivom... :)

Popili NES u gradu...nagledali se prelijepih djevojcica i vratili se kuci zbog posla.

Nisam se javio jer sam svog androida(XPERIA ARC,ko zna kojeg po redu :) ),prvo savio "lucno" pa "svrdlasto",izvadio karticu i uredno bacio u smece na sred skupa. JBMTI telefon koji "radi sve" osim da sluzi za telefoniranje...kao svajcarski nozic :)

To je razlog mog ne javljanja :)

 

Cuo sam od Novosadjanja da je prethodna noc bila ludilo...zao mi je sto nisam bio kompletan skup...ali ispravicemo sledece godine... Nek je vrijeme posluzilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Ipak svake godine vam je izlet naj jaca karta i drugaciji, kako na drugim skupovima nema, ostalog ima boljeg i goreg...

1020.jpg

1024.jpg

...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: b.n.s.

U Sremskoj Mitrovici na skupu 05.05.2012, kada sam krenuo kuci negde pred Beogradom sam shvatio da sam, dok sam se raspakivao izgubio torbicu sa SVIM dokumentima i rezervnim kljucem od auta. Ako neko zna nekoga ko zna nekoga ko je nasao torbu, molim da mi javi na 063 867 4045 Mirko. Nagrada, pice i klopa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Moto skup Srem u Sremskoj Mitrovici.....nikada veci,poseceniji i bolji....ali sa funkcionerima kluba "Srem" koji nisu dorasli zadatku i prevazilazenju lokalnog moto skupa gde im dolaze lichna i komsijska deca sa skuterima(kikirikijima) na racun gostiju koji su punoletni vise puta i presli vise stotina kilometara da bi pozdravili njihov skup....Lokalni "baja" za koga se culo da je predsenik kluba....isteruje goste sa parkirane povrsine ne bi li oslobodio mesta za lokalne skutere...kada neko kao sto sam ja ima 51 godinu i preveze neku "kolicinu" kilometara da dodje NJEMU u goste ne ocekuje da ga niko vuce za rukav i..."kome se ne svidja neka izadje JA vracam pare"..meni pare doticnog gospodina ne trebaju,ali njemu treba da propadne skup ne bi li se nauchio kulturi ponasanja....moj bajk je izasao napolje....bio parkiran van prostora skupa i posle par sati smo otisli kuci....pare za ulaz smo ostavili njemu za skolovanje i obrazovanje o lepom vaspitanju.....zahvaljujemo se gdinu Djurdjevicu i njegovoj sarmantnoj supruzi zbog kojih nismo napustili moto skup odmah a mozda i dobili batine od lokalnih batinasa....Bili smo nekoliko puta...hvala..necemo vise....

 

 

 

Evo ja cu da ti odgovorim...taj "lokalni baja" nije lokalni baja nego covek koji ima preko 1.000.000 km na motoru i kojeg svi u moto svetu znaju i postuju i to od Triglava do Djevdjelije,zove se Milenko a ceo moto svet ga zna kao Krkelju,prostor koji smo namenili parkingu za motore je bio obelezen a onda je neko pomerio ogradu i motori su poceli da ulaze u taj deo o kojem ti pricas i zato je Krkelja pokusao da skloni motore ali su tada poceli da ulaze svi u taj deo pa je tebi mozda izgledalo da neko zeli da ostavi mesto za skutere...veruj mi da nije tako,pomerio je i moj motor jer sam i ja stao gde ne treba!

Ja ti se sad izvinjavam u ime MC Srem ali i ti treba da shvatis da mi u organizaciju skupa ulazemo mnogo vremena,truda ali i zivaca pa je i normalno da bude malo nervoze.

Pozdrav!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: novi becej
  • Motocikl: fz1n,fzs600,shineray 200,kreidler80

road runersi bili,muzika dobra a ozvucenje ni za k....,mogu samo da kazem nikad vise necu piti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Moto skup Srem u Sremskoj Mitrovici.....nikada veci,poseceniji i bolji....ali sa funkcionerima kluba "Srem" koji nisu dorasli zadatku i prevazilazenju lokalnog moto skupa gde im dolaze lichna i komsijska deca sa skuterima(kikirikijima) na racun gostiju koji su punoletni vise puta i presli vise stotina kilometara da bi pozdravili njihov skup....Lokalni "baja" za koga se culo da je predsenik kluba....isteruje goste sa parkirane povrsine ne bi li oslobodio mesta za lokalne skutere...kada neko kao sto sam ja ima 51 godinu i preveze neku "kolicinu" kilometara da dodje NJEMU u goste ne ocekuje da ga niko vuce za rukav i..."kome se ne svidja neka izadje JA vracam pare"..meni pare doticnog gospodina ne trebaju,ali njemu treba da propadne skup ne bi li se nauchio kulturi ponasanja....moj bajk je izasao napolje....bio parkiran van prostora skupa i posle par sati smo otisli kuci....pare za ulaz smo ostavili njemu za skolovanje i obrazovanje o lepom vaspitanju.....zahvaljujemo se gdinu Djurdjevicu i njegovoj sarmantnoj supruzi zbog kojih nismo napustili moto skup odmah a mozda i dobili batine od lokalnih batinasa....Bili smo nekoliko puta...hvala..necemo vise....

 

 

 

Evo ja cu da ti odgovorim...taj "lokalni baja" nije lokalni baja nego covek koji ima preko 1.000.000 km na motoru i kojeg svi u moto svetu znaju i postuju i to od Triglava do Djevdjelije,zove se Milenko a ceo moto svet ga zna kao Krkelju,prostor koji smo namenili parkingu za motore je bio obelezen a onda je neko pomerio ogradu i motori su poceli da ulaze u taj deo o kojem ti pricas i zato je Krkelja pokusao da skloni motore ali su tada poceli da ulaze svi u taj deo pa je tebi mozda izgledalo da neko zeli da ostavi mesto za skutere...veruj mi da nije tako,pomerio je i moj motor jer sam i ja stao gde ne treba!

Ja ti se sad izvinjavam u ime MC Srem ali i ti treba da shvatis da mi u organizaciju skupa ulazemo mnogo vremena,truda ali i zivaca pa je i normalno da bude malo nervoze.

Pozdrav!

 

Predsjednik kluba "MC Srem" je Milenko Kolibar - Krkelja,alias "lokalni baja" do 00. :moto3:

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Bili videli i slikali.

1cg-IMG-07.jpg

 

79l-IMG-07.jpg

 

hqk-IMG-07.jpg

 

qzh-IMG-07.jpg

 

z89-IMG-07.jpg

 

85-IMG-07.jpg

 

hu6-IMG-07.jpg

 

a2u-IMG-07.jpg

 

r1g-IMG-07.jpg

 

ndw-IMG-07.jpg

 

ety-IMG-07.jpg

 

3nk-IMG-07.jpg

 

i33-IMG-07.jpg

 

189-IMG-07.jpg

 

61n-IMG-08.jpg

 

qld-IMG-08.jpg

 

1rz-IMG-08.jpg

 

y5o-IMG-08.jpg

 

lbo-IMG-08.jpg

 

u8b-IMG-08.jpg

 

qti-IMG-08.jpg

 

9zz-IMG-08.jpg

 

nd2-IMG-08.jpg

 

qai-IMG-08.jpg

 

4ys-IMG-08.jpg

 

mxv-IMG-08.jpg

 

r64-IMG-08.jpg

 

2yy-IMG-08.jpg

 

gpl-IMG-08.jpg

 

5jk-IMG-08.jpg

 

u1r-IMG-08.jpg

 

htc-IMG-08.jpg

 

9i1-IMG-08.jpg

 

nrq-IMG-08.jpg

 

huo-IMG-08.jpg

 

wqk-IMG-08.jpg

 

g5j-IMG-08.jpg

 

67t-IMG-08.jpg

 

m8t-IMG-08.jpg

 

16p-IMG-08.jpg

 

yeh-IMG-08.jpg

 

nox-IMG-08.jpg

 

j6-IMG-09.jpg

 

el6-IMG-09.jpg

 

pp9-IMG-09.jpg

 

7g1-IMG-09.jpg

 

8ms-IMG-09.jpg

 

fb3-IMG-09.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: Harley Davidson Fat Boy

Po meni je sve bilo OK,ali nije mi jasno kako je dozvoljeno da se ogradi prostor za vlasnike Harlija kao da su oni nesto iznad svih ostalih bajkera.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Po meni je sve bilo OK,ali nije mi jasno kako je dozvoljeno da se ogradi prostor za vlasnike Harlija kao da su oni nesto iznad svih ostalih bajkera.

Ne ogradjuju se samo oni "iznad" vlasnik sam jednog ali sigurno ne bih pristao da sedim u oboru :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Sve pohvale za organizatore.Krkelja,Mire,Stolar,Mića i svi ostali su se potrudili i uspeli u tome da se odlično provedemo.Hvala momci BILO JE ODLIČNO! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

...

th3-IMG-09.jpg

 

ftm-IMG-09.jpg

 

wk8-IMG-09.jpg

 

Sada malo i sa senfom

 

75c-IMG-09.jpg

 

2k3-IMG-09.jpg

 

5rr-IMG-09.jpg

 

qfb-IMG-09.jpg

 

smt-IMG-09.jpg

 

zoq-IMG-09.jpg

 

zoq-IMG-09.jpg

 

nj1-IMG-09.jpg

 

b2r-IMG-09.jpg

 

Presretaci

 

fs-IMG-09.jpg

 

fs-IMG-09.jpg

 

2l4-IMG-09.jpg

 

ehz-IMG-09.jpg

 

lvy-IMG-09.jpg

 

2dy-IMG-09.jpg

 

lsy-IMG-09.jpg

 

g19-IMG-09.jpg

 

6q5-IMG-09.jpg

 

8n6-IMG-09.jpg

 

4f9-IMG-09.jpg

 

67z-IMG-09.jpg

 

8rs-IMG-09.jpg

 

pe5-IMG-09.jpg

 

w1p-IMG-09.jpg

 

2q8-IMG-09.jpg

 

sfw-IMG-10.jpg

 

8lr-IMG-10.jpg

 

2ex-IMG-10.jpg

 

5bk-IMG-10.jpg

 

1mg-IMG-10.jpg

 

zej-IMG-10.jpg

 

5bo-IMG-10.jpg

 

fq-IMG-10.jpg

 

tfw-IMG-10.jpg

 

44q-IMG-10.jpg

 

1r6-IMG-10.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Bio danas sa momcima iz MC SREMA po kumovu torbicu koja je izgubljena u subotu sa sve kljucevima od kola, ispricali se pojeli dobar srneci gulas u lovackom domu i bratski rastali momci svaka cast najbolji ste samo tako i dalje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Moto skup Srem u Sremskoj Mitrovici.....nikada veci,poseceniji i bolji....ali sa funkcionerima kluba "Srem" koji nisu dorasli zadatku i prevazilazenju lokalnog moto skupa gde im dolaze lichna i komsijska deca sa skuterima(kikirikijima) na racun gostiju koji su punoletni vise puta i presli vise stotina kilometara da bi pozdravili njihov skup....Lokalni "baja" za koga se culo da je predsenik kluba....isteruje goste sa parkirane povrsine ne bi li oslobodio mesta za lokalne skutere...kada neko kao sto sam ja ima 51 godinu i preveze neku "kolicinu" kilometara da dodje NJEMU u goste ne ocekuje da ga niko vuce za rukav i..."kome se ne svidja neka izadje JA vracam pare"..meni pare doticnog gospodina ne trebaju,ali njemu treba da propadne skup ne bi li se nauchio kulturi ponasanja....moj bajk je izasao napolje....bio parkiran van prostora skupa i posle par sati smo otisli kuci....pare za ulaz smo ostavili njemu za skolovanje i obrazovanje o lepom vaspitanju.....zahvaljujemo se gdinu Djurdjevicu i njegovoj sarmantnoj supruzi zbog kojih nismo napustili moto skup odmah a mozda i dobili batine od lokalnih batinasa....Bili smo nekoliko puta...hvala..necemo vise....

 

 

 

Evo ja cu da ti odgovorim...taj "lokalni baja" nije lokalni baja nego covek koji ima preko 1.000.000 km na motoru i kojeg svi u moto svetu znaju i postuju i to od Triglava do Djevdjelije,zove se Milenko a ceo moto svet ga zna kao Krkelju,prostor koji smo namenili parkingu za motore je bio obelezen a onda je neko pomerio ogradu i motori su poceli da ulaze u taj deo o kojem ti pricas i zato je Krkelja pokusao da skloni motore ali su tada poceli da ulaze svi u taj deo pa je tebi mozda izgledalo da neko zeli da ostavi mesto za skutere...veruj mi da nije tako,pomerio je i moj motor jer sam i ja stao gde ne treba!

Ja ti se sad izvinjavam u ime MC Srem ali i ti treba da shvatis da mi u organizaciju skupa ulazemo mnogo vremena,truda ali i zivaca pa je i normalno da bude malo nervoze.

Pozdrav!

Ja sam shvatio nervozu(bila je obostrana)...izvinjenje je prihvaceno....i u ime MC Srem a pogotovo ako je bilo i u licno ime....mi matori bajkeri ne treba da se svadjamo i polemisemo vec da dajemo dobar primer mladima koji dolaze da zauzmu nase mesto...nas dvojica nismo bili dobar primer....Krkelja ima moju pruzenu ruku prijateljstva i uvek i naravno piva koliko moze da "ponese"..svako dobro Sremci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: honda vtx 1300r

Po meni je sve bilo OK,ali nije mi jasno kako je dozvoljeno da se ogradi prostor za vlasnike Harlija kao da su oni nesto iznad svih ostalih bajkera.

genije... trebalo bi cesce da dolazis u mitrovicu i da znas da grk dolazi godinama(harley sa prilolicom) za moj pojam komentar ti je u najmanju ruku glup, da ne kazem nesto konkretnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: honda vtx 1300r

sve pohvale organizatorima... bilo ocekivano dobro kao i svake godine... jedina zamerka: ustadoh jutros oko 09h a ono nema kafe.. ili sam ja kasno ustao ili ste malo kafe kupili... :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Po meni je sve bilo OK,ali nije mi jasno kako je dozvoljeno da se ogradi prostor za vlasnike Harlija kao da su oni nesto iznad svih ostalih bajkera.

 

 

Niko nije ogradio prostor za Harlije nego za naseg prijatelja iz GR tj posto im treba vise mesta samo ogradimo trakom prostor "rezervisemo",a to radimo i svima onima koji se najave da ce doci u grupi i zele da budu jedni do drugih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

momci (i devojke) svaka cast na organizaciji,ja bio u petak i vec bilo dobro,a za subotu cujem da je bilo "na`pako"0takoje.gif!!!!!

cuo sam i nesto da je bilo i nekih neprijatnih,odnosno tragicnih dogadjaja a niko nista ne spominje.....???? zna li se sta je bilo ili je dezinformacija(neki momak iz komsiluka od mesta odrzavanja moto skupa da se skuterom slupao u automobil koji nije stao na raskrsnici,i kod Rumske malte da je neko poginuo) ponavljam da je ovo mozda dezinformacija pa ako neko nesto zna bilo bi lepo da kaze.... Jos jednom sve pohvale za MC Srem i vidimo se kod nas u Sidu1zdravo.gif,poziv vazi i za sve ostale 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Osijek
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000, BMW R80RT

svaka čast domaćini :) bilo sve 5 pozdrav "mršavom" Krkelji i ekipi MC Srem. Ako ne prije vidimo se dogodine :)

dio mješane ekipe iz Osijeka

nažalost , zbog posla sam morao ranije otići

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja