Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem naked 2005+

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Hocu da kupim nov, zdrav i dobar motor, ali da ga platim malo 1neznam.gif1moto3.gif .

 

Salu na stranu, interesuje me Suzuku GSR, Yamaha FZ6N, Kawasaki Z750, Yamaha XJ6. Molim vas javite mi ako imate, ili znate za neku dobru priliku. Kes kupovina, ne nudim nista u zamenu. Interesuju me samo zdravi, dobri primerci i naravno legalni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Evo ga jedan fantastičan, poznajem vlasnika i motocikl ... oba su za svaku preporuku :takoje:

 

P.S i cena je sklona korekciji , al nemoj da kažeš da si ovo od mene čuo :zvizduk:

 

 

Klikni na LUTKA

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Evo ga jedan fantastičan, poznajem vlasnika i motocikl ... oba su za svaku preporuku :takoje:

 

P.S i cena je sklona korekciji , al nemoj da kažeš da si ovo od mene čuo :zvizduk:

 

 

Klikni na LUTKA

 

Hvala za link! Video sam taj motor u oglasima i deluje odlicno, ali trazim malo moderniji dizajn.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

http://forum.bjbiker...08#entry1237508 kako se meni cini,ovo je mnogo dobar motor

 

Bio, vid'o... Motor odlican, gazda ostavio utisak coveka koji je korektan, posten, voli motore i zna kako da ih cuva - super lik. Ima u ponudi i Z750 koji je isto tako u odlicnom stanju 0takoje.gif. Ali, nismo uspeli da se dogovorimo 0tuzan.gif. Da je malko fleksibilniji, sutra bih krenuo po jedan od ta dva motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

 

Kad pogledas ostale oglase, i ova Yamaha i ER su vise nego korektne ponude, pa cak i da se plati cena iz oglasa bez korekcije. A, ti motori i dalje stoje 0stabre.gif. Za ovih 6 nedelja koliko pratim oglase, otisli su jedino (pratim samo naked-e, za ostale ne znam) GSR iz Kragujevca 2005 3,500 dogoor i Yamaha FZ6N iz temerina 2007 3,500 dogovor. Ne znam za koliko su prodate, ovo je info iz oglasa. Sa Temerincem sam se cuo i motor cak nije otisao za kes, nego u trampi. Prodat za nekih 5 dana od objavljivanja oglasa - pobeze mi za malo 0plac.gif. Ovako povoljnu ponudu ne bih odbio ni slucajno.

 

Hocu da kazem da me sve to tera na oprez oko cene. Love nigde nema - generalno. To nema veze samo sa trzistem motora, ljudi kupuju samo ono bez cega se ne moze, a ocekujem da ce tokom goidne biti samo jos gore. Da nije tako gixxer i ja bi vec nazdravljali za uspesno obavljenu trgovinu 1neznam.gif.

 

Ne znam, pratim ovo sve samo malo jace od mesec dana i mozda i gresim, ali to je moja trenutna procena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Aleksandar 063500250 Z750 2008, abs,...kao lutka motor u Kikindi

 

 

Druze, niko se ne javlja na telefon. Krecem za ZR poslom za satak vremena. Rado cu produziti do KI ako ima zasto. Zvacu jos koji put, a moj br. je 063 520 380.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

0640133333 Srdjan - papacito ima Z750 u extra stranju a nije neka jaka cena iz uvoza ocarinjen

 

Gde se nalazi motor? Je l' taj motor crne boje sa zelenim detaljima na boku i hladnjaku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

0640133333 Srdjan - papacito ima Z750 u extra stranju a nije neka jaka cena iz uvoza ocarinjen

 

Gde se nalazi motor? Je l' taj motor crne boje sa zelenim detaljima na boku i hladnjaku?

 

 

 

 

Jeste to je taj zec sa zelenim detaljima.

 

 

Jesi li gledao ovaj oglas http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-hornet-600-oglas-36784/

 

poprilicno je dobra cena za horneta model 2005-2006

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

0640133333 Srdjan - papacito ima Z750 u extra stranju a nije neka jaka cena iz uvoza ocarinjen

 

Gde se nalazi motor? Je l' taj motor crne boje sa zelenim detaljima na boku i hladnjaku?

 

 

 

 

Jeste to je taj zec sa zelenim detaljima.

 

 

Jesi li gledao ovaj oglas http://www.moto-berz...00-oglas-36784/

 

poprilicno je dobra cena za horneta model 2005-2006

 

 

 

Super je cena, ali mi se hornet ne svidja. Narocito novi model. Stari je imao lepsi rezervoar, a prednji far mi se ne svidja ni na straom ni na novom. Jedino sto mi je super kod Horneta je zadnji deo. Po mom misljenju, mozda cak i najlepsi zadnji deo u konkurenciji nakeda tih genereacija.

 

Ali, ko zna... Koliko vidim XJ6 iz Ade ode danas. Jedan od mojih favorita manje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Kako se mogu zahvaliti za post koji mi je pomogao? Vidim ono "odlicna poruka", ali primerenije onome sto hocu bi bilo "hvala", ili nesto slicno. Je l' ima tako nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Jesi se ti to nama ponovio kolega :moto3:

 

Ne nego hocu da se zahvalim ljudima koji se trude da mi pomognu. Je l' znas, je l' ima neka opcija za "hvala"?

 

Cestitam na prodaji 1Mina.gif!!! Ode motor koji je bio favorit ostatku clanova moje porodice 0tuzan.gif. Kako stoje stvari sa sivim? Je l' jos uvek tvrdo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Z-750

Sa sivim se nista nije promenulo,sto se tice "tvrdog" status qvo :moto3:

 

 

Cenim i postujem 0takoje.gif. Ako se stvari promene, ja sam u niskom startu... Stvar zavrsavamo u danu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja