Jump to content

Moto Zajednica

Promo materijal Maxi Scooter Cluba

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Има ли заинтересованих за женску црну поло мајцу МСЦ-а?Величина Л, јбг председник ми грешком дао женску а није сигуран да има мушку па до следеће туре носим моју црвену.

Позз1zdravo.gif

Ima zainteresovanih.. Ja cu je uzeti za Milenu.. Cucemo se da mi poneses na neku voznju kad budem dolazio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

@alexanto

Sefe kada mozemo ocekivati nalepnice? (izvini sto smaram, verujem da te mnogi pitaju isto)

 

Prati maxi temu,lepo covek rekao da se prave na marsu, ima vremena, ja promeni 3 motora od kad porucih i vise nisam maxi ali cu sa ponosom da je zalepim :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Eto vidiš, Rade sve zna. Rade zna i da proziva javno ali Rade zna i da se izvinjava na PP kad poruči majice pa otkaže. OndaK nije tako duhovit i kurobecljiv...

 

E pa Rade evo ti potankog obaveštenja: Nalepnice će biti poručene SUTRA, jer ne stižem da se sastavim sa samim sobom. Po ceo Božji dan sam na terenu i nemam vremena da sastavim sve želje koje dobijam na PP, SMS, u temi, preko telefona i slično... Sutra ću Rade konačno, pošto nemam teren da to sve sastavim i da se čujem sa čovekom pa da javim, Rade, kada će sve biti gotovo. Otkazao sam put na Hilandar, otkazao sam vožnju do Kraljeva, nisam išao na vodopad, jer prosto NEMAM VREMENA. Motor mi čeka na servis skoro mesec dana, montažni bazen mi je raširen na dvorištu 20 dana ,čeka da ga operem i sklopim... Ja od svega ovoga imam samo čistog troška a ni dinara interesa. Nikad nikoga nisam prozvao što mi je otkazao porudžbinu, nije je platio pa nemoj ni ti mene prozivati. Pošto kao što rekoh, sutra nemam teren, odmah ujutro ću ti uplatiti iznos tvoje porudžbine, uvećan za 20 % kamate za tvoju pretrpljenu bol zbog moje neodgovornosti i nemarnosti. Ako ne nađem podatke, pare ću poslati Alexi pa će on da ti ih uruči lično! Ako je još neko duševno i emotivno povređen, neka mi pošalje PP (ko ne zna kako da se obrati, nek' pita Radeta) i dobiće svoj novac nazad uvećan za pomenutu kamatu.

 

Za one ostale, koji mogu da se strpe još malo, uz moje veliko izvinjenje, više informacija će dobiti sutra.

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Rade nikad nije porucio majce! Rade je porucio samo nalepnice sa imenom pa je svatio da u tom momentu nije imao dovoljno novca za iste pa je porucio samo one maxi skuter club . I ne prozivam vas, sto ste svi tako sujetni,dokle vise 1hmm.gif

 

Nevredjam-salim se... velika razlika.

 

Kapiram da ti imas posla preko glava i dabogda ga imao jos vise i da se isplati!!! Al ako nemozes da stignes npr. kazes i ja sredim nalepnice za par dana :takoje: ili svako drugi jer ima firmi koje to prave koliko hoces...

 

Ne zelim pare i ne zelim 20% odozgo nisam klosar (to vredja) zelim nalepnice :takoje: i samo sam naporan i dosadan i bas me briga :P

Promenio član Rade koenig
vikanje na Forumu-velika-boldovana slova
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Раде...претерао си и сад пссст!!! Боље ћути да не изађе на големо!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

 

 

uvećan za 20 % kamate za tvoju pretrpljenu bol zbog moje neodgovornosti i nemarnosti. Ako ne nađem podatke, pare ću poslati Alexi pa će on da ti ih uruči lično! Ako je još neko duševno i emotivno povređen, neka mi pošalje PP

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

 

Ako placate kamatu od 20 % ja bih odmah u ponedeljak uplatio neke novce a kamata kad stigne ne pravim pitanje ,moze i za Maxi skuter u Zablju :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol

Prvo da Vas sve pozdravim :zdravo:

od skora sam ovde tako reci nov ;)

Zelim da pohvalim inicijativu (okupljanje,druzenje )sam ovaj sajt pa i materijal koji je zaista i pozeljan i potreban :aha:

Evo ja vozim sa mladjim klincem i za nas molim Vas dve crne majice u M/L velicini :Mina:

Do 23.i okupljanja ..veliki pozdrav :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1370507593[/url]' post='1505879']

imamo li kontakt??? ima li nade da te majice porucimo i dobijemo ???

 

Poz Gagi.....majce su skoro radjene pa u skorije vreme nece biti.....da bi dobio majcu obicno je pravilo da dodjes na neke voznje upoznamo se i onda na sledecoj turi bacis se na spisak i dobijes.....Alexanto je glavni, ali covek je u poslu preko glave pa ne stize svima da odgovori....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol

Pozdrav druze,

pa evo kao sto napisah vec nov sam ovde,a mislio sam da se sa tim majicama pojavimo na skupu 23.06....i nalepnicama naravno :moto3: e sada ako nema mogucnosti da to ovako obavimo i porucimo platimo i dobijemo...onda se vidimo svakako 23. na toj voznjici:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Пошто је колега Румба покренуо тему са пришивцима ја би опет започео списак за мајце.

Прошле године сам уредно поручио мајцу,црна поло са крагном,једва чекао да је добијем.

После неког времена и заједничког обиласка сајма мотора у Београду и дружењу у ресторану Марина мајцу сам и добио1jee1.gif.

Али на мије велико разочарење мајца је била прави број али ЖЕНСКА 1staa.gif што сам на жалост видео кад сам дошао кући0ljut2.gif

Тако да ја започињем списак па ко се придружи1neznam.gif

 

1.bracabgd- поло мајца црна са крагном 1ком-L

2.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Postovani kolega, pravilo je da se ime, znak i sve vezano za forum resava od strane vlasnika koji postoji, ili lica koje imenuje vlasnik i urednistvo foruma. To vazi i za majice sa znakom, nalepnice, stikere, ili bilo sta sa znakom ili imenom ovog foruma. Niko neovlascen nesme prodavati, proizvoditi ili ciniti bilo sta bez dozvole. Verujem kao clan foruma da ce biti novih promo aktivnosti, koje ce urednistvo objaviti, a na koje cemo se kao clanovi odazvati u primernom broju. :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Postovani kolega, pravilo je da se ime, znak i sve vezano za forum resava od strane vlasnika koji postoji, ili lica koje imenuje vlasnik i urednistvo foruma. To vazi i za majice sa znakom, nalepnice, stikere, ili bilo sta sa znakom ili imenom ovog foruma. Niko neovlascen nesme prodavati, proizvoditi ili ciniti bilo sta bez dozvole. Verujem kao clan foruma da ce biti novih promo aktivnosti, koje ce urednistvo objaviti, a na koje cemo se kao clanovi odazvati u primernom broju. :aha:

Друже ај молим те прелистај мало ову тему,ја мајцу МСЦ-а имам и поносно носим већ више од 2 год.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Postovani kolega, pravilo je da se ime, znak i sve vezano za forum resava od strane vlasnika koji postoji, ili lica koje imenuje vlasnik i urednistvo foruma. To vazi i za majice sa znakom, nalepnice, stikere, ili bilo sta sa znakom ili imenom ovog foruma. Niko neovlascen nesme prodavati, proizvoditi ili ciniti bilo sta bez dozvole. Verujem kao clan foruma da ce biti novih promo aktivnosti, koje ce urednistvo objaviti, a na koje cemo se kao clanovi odazvati u primernom broju. :aha:

 

 

Momče, MSC je za promociju ovog foruma uradio više nego 99,9% članova istog od njegovog postanka, tako da biti veći katolik od Pape .... :jok:

:zdravo:

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Razmatra li se pravljenje majica za ovogodišnje okupljanje MSC-a 29.06.

Vrlo sam zainteresovan za bilo koju varijantu ( XXL naravno ) i to za nekoliko primeraka ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ја сам још у Фебруару започео списак али тад није било заинтересованих1neznam.gif

Можда их сад буде више па да почнем поново

 

1.bracabgd-поло мајца црна са крагном Л-величина ком 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja