Jump to content

Moto Zajednica

ПОДРШКА СРПСКОМ НАРОДУ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ 31.7.2011 15:00

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

ma ljudi,,,ako bi se ja pitao...ja bi da mi osnujemo STRANKU BAJKERA pa da vidis kad se pojavi na nekom nitingu i 100 motora kako ce to jako da deluje na ove p...e u vladi,pa i treba naroda da se plase,a ne tamo nekih amera,francuza,nemaca......koji su hiljadama km daleko....JA SAM ZA STRANKU>>>>>>>>. >:( >:(>:( >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Ma nisu oni p....i oni su gejevi. Mislim ako hoćeš da osnujemo stranku onda moramo politički korektno da se izražavamo :D:jee::D

 

Nego ja sam za to da se ta akcija ponovi. Ja sam se izvinio što sam bio neobavešten i nisam otišao tamo. Da sam znao na vreme za ovu akciju sigurno bih išao.

 

Ajmo ponovo dok je još lepo vreme! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

ma ljudi,,,ako bi se ja pitao...ja bi da mi osnujemo STRANKU BAJKERA pa da vidis kad se pojavi na nekom nitingu i 100 motora kako ce to jako da deluje na ove p...e u vladi,pa i treba naroda da se plase,a ne tamo nekih amera,francuza,nemaca......koji su hiljadama km daleko....JA SAM ZA STRANKU>>>>>>>>. >:( >:(>:( >:(

 

i stranka pirata je usla u NEMACKI parlament!!! Dakle...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

ja se stvarno nebih salio,nas ima sa svih strana i raznih zanimanja,,,nama donacije netrebaju,,,,jedina bi cista stranka to bila,,,i tad bi se i mi pitali nesto u skupstini i za saobracaj i za sigurnos ,,,ma jednostavno za sve ono za sta nas nikad niko nista nije pitao,a uvek nas OSUDJIVAO >:( >:(>:( ja sam za..+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

ja se stvarno nebih salio,nas ima sa svih strana i raznih zanimanja,,,nama donacije netrebaju,,,,jedina bi cista stranka to bila,,,i tad bi se i mi pitali nesto u skupstini i za saobracaj i za sigurnos ,,,ma jednostavno za sve ono za sta nas nikad niko nista nije pitao,a uvek nas OSUDJIVAO >:( >:(>:( ja sam za..+1

 

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15398114,00.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

ja se stvarno nebih salio,nas ima sa svih strana i raznih zanimanja,,,nama donacije netrebaju,,,,jedina bi cista stranka to bila,,,i tad bi se i mi pitali nesto u skupstini i za saobracaj i za sigurnos ,,,ma jednostavno za sve ono za sta nas nikad niko nista nije pitao,a uvek nas OSUDJIVAO >:( >:(>:( ja sam za..+1

 

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15398114,00.html

e,zato ja to kazem.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Samo mi to fali....da se spustim na nivo političara. Previše su oni pokvareni , da bi ih dobili na njihovom terenu...na njih samo sila utiče.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

mapaslika1.jpg

 

Драги бајкери,

 

По трећи пут ове године, организованом вожњом, пружамо подршку нашем народу на КиМ.

 

ПОЛАЗАК У СУБОТУ (15/10/2011)

# БЕОГРАД 10:00ч ИЗ ЧОРБА КАФЕА

(Браће Крсмановића бр. 3 - испод Бранковог моста с' београдске стране, обавезно доћи са пуним резерваром)

 

# КРАГУЈЕВАЦ 12:00ч

(Нис пумпа - код Метроа)

 

# КРАЉЕВО 14:00ч

(ОМW - пумпа/на излазу из Краљева)

 

#РАШКА 15:30ч

(На раскрсници К. Митровица - Нови Пазар)

 

Даље у организованој колони Бајк Рок Мисије, долазимо у К. Митровицу око 18:00ч

 

У 20ч концерт, изненађење

 

Полазак кући сутра дан (недеља 16/10/2011) у 11 часова

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

meni ovo što spremate kao podršku djeluje nekako nedoreceno, nedovršeno ili slicno tome. neznam dali ste vašim sunarodnjacima kroz taj treci posjet prikupili nešto tople robe i pokrivaca za vrjeme hladnih noci na barikadama ili koji kombi hrane i pica koja bi im dobro došla na istom mjestu? dali ste možda organizirali susret sa predstavnicima i tjelina UN.a a tako i media koji djeluju na podrucju Kosova kojima bi iznjeli vaše stavove i razloge vašeg dolaska. ovako iz daljine ( moje i nekih drugih ) izgleda da je ovo podrška vašim sunarodnjacima ali i odlazak na koncert uz usputno vozikanje do tamo i nazad. iskreno želim da se Kosovo vrati Srbiji jer tamo i pripada stoljecima a i dosta se krvi izlilo za njega pa nemože tek tako neko odluciti i prisvojiti nešto tuđe. vama podrška u nastojanjima samo pripazite na nacin jer nešto napretek može iziritirati obje strane tamo dolje.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha V-star

У потпуности се слажем са овим што је Миле написао!!! Мада, и једна запаљена свећа је боље него бити у мрклом мраку...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

У потпуности се слажем са овим што је Миле написао!!! Мада, и једна запаљена свећа је боље него бити у мрклом мраку...

slažem se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

meni ovo što spremate kao podršku djeluje nekako nedoreceno, nedovršeno ili slicno tome. neznam dali ste vašim sunarodnjacima kroz taj treci posjet prikupili nešto tople robe i pokrivaca za vrjeme hladnih noci na barikadama ili koji kombi hrane i pica koja bi im dobro došla na istom mjestu? dali ste možda organizirali susret sa predstavnicima i tjelina UN.a a tako i media koji djeluju na podrucju Kosova kojima bi iznjeli vaše stavove i razloge vašeg dolaska. ovako iz daljine ( moje i nekih drugih ) izgleda da je ovo podrška vašim sunarodnjacima ali i odlazak na koncert uz usputno vozikanje do tamo i nazad. iskreno želim da se Kosovo vrati Srbiji jer tamo i pripada stoljecima a i dosta se krvi izlilo za njega pa nemože tek tako neko odluciti i prisvojiti nešto tuđe. vama podrška u nastojanjima samo pripazite na nacin jer nešto napretek može iziritirati obje strane tamo dolje.

 

Juče sam razgovrao sa prijateljima iz KM, i iz Raške, podeljena su mišljenja o riziku putovanja. Naravno junaci iz KM imaju stav da su srećni što dolazimo, i da nema bezbedonosnog rizika. Dok Bezbednjaci iz BIA, misle da može da se napravi incident da bi se prikupili politički poeni. Čak da nas i naši ugroze (da ne kažem kamenuju) da bi se napravio incident i okrivili šiptari :(. Smatram da si Mile u pravu, ovo može biti protumačeno i kao vožnja Beogradski šiljok..ana, i glumatanje srpstva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Da li se bilo ko od vas setio bilo šta od toga............

hmmmmm

mislim da nije, da li je bilo ko od vas dao bilo kakvi podršku ljudima dole, mislim da nije, naj lakše je sedeti u fotelji za kompom i kritijkovati a ko je od vas bilo šta uradio, NIKO.........

Mi idemo dole da zajedno sda tim ljudima podelimo još jedan dan. Da li nosimo nešto ili ne , to mi znamo, nosili smo, pomagali smo koliko imamo i mozemo. krenite i vi sa nama pa ponesite po jedno ćebe. Ne lakse je koristiti tastaturu , zar ne...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Da li se bilo ko od vas setio bilo šta od toga............

hmmmmm

mislim da nije, da li je bilo ko od vas dao bilo kakvi podršku ljudima dole, mislim da nije, naj lakše je sedeti u fotelji za kompom i kritijkovati a ko je od vas bilo šta uradio, NIKO.........

Mi idemo dole da zajedno sda tim ljudima podelimo još jedan dan. Da li nosimo nešto ili ne , to mi znamo, nosili smo, pomagali smo koliko imamo i mozemo. krenite i vi sa nama pa ponesite po jedno ćebe. Ne lakse je koristiti tastaturu , zar ne...

:takoje::care: :care: :care: :care: kome se svidja neka ide,a kome ne neka ostane...ionako je ova drzava uvek bila podeljena po stavovima,partizan ili zvezda,cetnik ili partizan,americki ili ruski placenici ,itd....jbg,ima i nas koji bi isli,ali nisu u situaciji :'(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

meni ovo što spremate kao podršku djeluje nekako nedoreceno, nedovršeno ili slicno tome. neznam dali ste vašim sunarodnjacima kroz taj treci posjet prikupili nešto tople robe i pokrivaca za vrjeme hladnih noci na barikadama ili koji kombi hrane i pica koja bi im dobro došla na istom mjestu? dali ste možda organizirali susret sa predstavnicima i tjelina UN.a a tako i media koji djeluju na podrucju Kosova kojima bi iznjeli vaše stavove i razloge vašeg dolaska. ovako iz daljine ( moje i nekih drugih ) izgleda da je ovo podrška vašim sunarodnjacima ali i odlazak na koncert uz usputno vozikanje do tamo i nazad. iskreno želim da se Kosovo vrati Srbiji jer tamo i pripada stoljecima a i dosta se krvi izlilo za njega pa nemože tek tako neko odluciti i prisvojiti nešto tuđe. vama podrška u nastojanjima samo pripazite na nacin jer nešto napretek može iziritirati obje strane tamo dolje.

 

Juče sam razgovrao sa prijateljima iz KM, i iz Raške, podeljena su mišljenja o riziku putovanja. Naravno junaci iz KM imaju stav da su srećni što dolazimo, i da nema bezbedonosnog rizika. Dok Bezbednjaci iz BIA, misle da može da se napravi incident da bi se prikupili politički poeni. Čak da nas i naši ugroze (da ne kažem kamenuju) da bi se napravio incident i okrivili šiptari :(. Smatram da si Mile u pravu, ovo može biti protumačeno i kao vožnja Beogradski šiljok..ana, i glumatanje srpstva.

Ja svakako idem, kao i ostala 3 puta ove godine. Ili jesi, ili nisi :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Prijatelji, pošao bih svakako ali sam u prilično lošoj novčanoj situaciji (vezano za gorivo). Zna li neko kakva je situacija sa tim, odnosno ima li besplatnog goriva? U svakom slučaju potrudiću se da se pridružim u Kraljevu. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Свака част сбима којису били и нека су вам срећни и безбеднисви путеви којим икада кренете.

А радост коју сте донели доле не може да се пореди нисачим...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Свака част сбима којису били и нека су вам срећни и безбеднисви путеви којим икада кренете.

А радост коју сте донели доле не може да се пореди нисачим...

O čemu pričaš? Jeste da su bili 60-tak, i njima svaka čast što su došli po onoj hladnoći. Ali ljudi su isprozivali bajkere, evo nekih ironičnih komentara...

Postavili su sliku sa naslovom "Косовска Митровица Велико изненађење од концерта"

316244_223746411022988_100001628928829_640515_387206835_n.jpg

Ivan Jovanovic bend "Nevidljivi"

17 hours ago · Like · 19 people

 

Алекса Милић Веома смо захвални на оваквој подршци... :)

17 hours ago · Like · 28 people

 

Стефан Вељковић Спектакл!

17 hours ago · Like

 

Стефан Вељковић Сви видели, само се праве!

17 hours ago · Like

 

Aleksa Aleksic kako je extra bilo pre sam doso kuci nisam mogao da prodjem od silnih bajkera

16 hours ago · Like · 3 people

 

Borjan Timotijevic ljudi bio je koncert sta se tripujete !!! :D

15 hours ago · Like · 3 people

 

Ivan Linkovic Kakav koncert?O cemu je rec?

15 hours ago · Like · 1 person

 

Стефан Вујовић sta je ovo,jel ovo neka zajebancija

10 hours ago · Like · 1 person

 

Aleksandar Cole Petrović Vidi koja je to masa na ploci, ne moze da se prodje :P

9 hours ago · Like · 1 person

 

Miroslav Lazarevic Ja lepo napisa juce ali vidim da se moj komentar skinuo odmah!Eto toliko o famoznom koncertu iznenadjenja na kome je trebao nastupiti Bora Corba,Srbin po partijskoj knjizici!Rec Kosovo se kod njega placa i to je cinjenica!Harley Davidson klubu svaka cast na svemu sto rade za nas ovde!

8 hours ago · Like · 4 people

 

Natasa Bulatovic-Mitrovic jel pevala baba joka

8 hours ago · Like · 2 people

 

Sandra Petkovic Nikad se vise nismo iznenadili :pppp

6 hours ago · Like · 3 people

 

Александар Мркић koncert je imao ''veliku posetu'', vecu nego na Guci i Exit-u, sto se tice bajkera nisam mogao da zaspem od pucanja auspuha i prdenja motora.

6 hours ago · Like · 2 people

 

Bogunovic Jelena U jBt K0LiKa P0sEcEn0sT........!!! :D

6 hours ago · Like

 

Natasa Bulatovic-Mitrovic od najave do propalog koncerta,

4 hours ago · Like

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=223746411022988&set=a.110359175695046.14661.100001628928829&type=3&theater

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Bio sam ja. Lepo druženje sa HD ekipom i sa građanima KM.

 

Na Kosovo smo ušli sa strane Gazivode jer su Jarinje zatvorili. Malo makadamomom i šumicom, al smo našli put. :takoje:

 

Slike jbg. nemam jer nisam nosio aparat. Nadam se da će ih biti na FB pa ću da ih naknadno prebacim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja