Jump to content

Moto Zajednica

BIJELJINA 17.,18. i 19.VIII, 18. MOTO FEST-DANI GRMLJAVINE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

sluzba koja je bila zaduzena za brojanje upravo je saopstila da je skup posjetilo ili uslo u kamp nekoliko motora manje od  1.200 , sve je proteklo u redu cak nije bilo ni"pucaca"ili im je bilo zabavno pa su se bavili drugim aktivnostima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Svaka čast za 1200, svaka čast za gostoprimstvo i organizaciju! Muzikanti MUŠKI otprašili program, skidam im kapu. Ekipa ludila iz snova,(''gerijatrija'') još me dijafragma boli od smeha (i još koječega...) Atmosfera i domaćini za PRIMER!!! Vidimo se sledeće godine u Bijeljini :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Svaka cast za organizaciju i sve sto sed desavalo na moto skupu u Bijeljini!pozdrav Obelixu i Manci (zurka je bila extra)poszdrav svima i Naredne godine se dolazzi ali na vise dana!savrseno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Bravo za Obelixa i ekipu odlican skup dosta motora, dobre muzike, lepih zena, pa bik na raznju

a i vreme je posluzilo, ekipa iz Madjarske je dobro odradila posao  sve u svemu utisci su  fantasticni.

Evo malo fotosa da potkrepimo pricu.

IMG_0041-1.jpg

IMG_0023.jpg

IMG_0043.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

"MK КНЕЗ"  se ZAHVALJUJE SVIMA   koji su nas posjetili ovoga vikenda,nadam se da smo bili dobri domaćini,a ako i nismo...biće bolje. Još bih volio čuti i da ste svi uredno stigli kućama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Bravo za Bijeljinu!!!Obelixe svaka cast na organizaciji skupa,verovatno i ponajboljeg ove godine.Daci veliko hvala za ugoscavanje BJB zajednice.

Odlicno druzenje forumasa uz pice po sistemu"zvezdane staze"(viljemovka pa pivo i tako redom) u reziji Yoman-a.Yo veliko hvala za majcu!!!

Ko nije bio cist promasaj!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Dobro jutro ! Eto - mi stigli jučer navečer nakon dobre vožnje zadnjih 20 km u režiji Saše. Naime s nama ( automobilima i familijama ) su stigli i Urke i DiRRti. Svi smo dobro nakon nebrojenih vilijamovki i dunjevača. Inače moto susretu u Bijeljini čista 10 !!!! Vrhunsko druženje uz toliko ljubazne domaćine da nemogu to opisati. Tko je propustio može žaliti, jer tako dobro druženje se rijetko desi. Fotke slijede kada malo dođem k sebi. Moram još reći da je bila hrpa forumaša i baš je bilo lijepo sve ih upoznati. Obelixe još jednom - SVAKA TI DALA !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Organizacija za primer!

Sve je bilo odlično organizovano: doček, raspored bine, parkinga za motore, ograđeni deo za spavanje u šatorima..., vrlo dobra improvizacija "stolova" (koturovi za kablove) po celoj površini, dovoljno hladnog pića... i još dosta "sitnica" kojih ne mogu da se setim a zahtevale su trud da sve, baš sve bude na vrlo profesionalnom nivou.

Za mene najbolje organizovan moto skup. Sve čestitke "vođi parade" i celom klubu za trud. Vidimo se i dogodine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Pregrmeli  smo i ovaj skup, nadam se da su se svi ugodno osjecali. Veliki pozdrav za sve forumase koji su bili, narocito za Saleta i Maria iz Umaga (hvala za prisivke i privezak)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

SJAJAN skup !  Sve pohvale !

 

Zare sad odmori par dana  :) idi na more, sunchanje ... Fenomenalno si / ste odradili sve ! Organizacija 10+ !

 

Hvala i ostalim chlanovima MK Knez koji su bili s nama, druzili se, pili ;D [ dokupljivali onu viljamovku ;D ] , Hvala za majce koje smo dobili na poklon, za one bonove za vola ;D ukusan nema shta ;D  !

 

Bilo je jakno mnogo forumasha na skupu, zao mi je shto nisam upoznala sve, bitje prilike. Hvala Starim rokerima na druzenju u BG i u Bijeljini !

Mario kad pijemo sok od breskve ponovo ? ;D

 

Imamo mnogo slika, sve su kod Yomana na foto aparatu, tako da tje on to da okachi :) 

 

Vidimo se i sledetje godine obavezno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

Pozdrav za sve koji su bili i koje sam upoznao, sjajana ekipa.

Drago mi je da ste zadovoljni sa skupom, jedino mi je žao što nisam upoznao sve sa foruma koji su došli.

Nadam se da će biti i za to prilike. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Da, bilo je sjajno. Ugodjaj, organizacija i gostopromstvo. Zare i ostali HVALA VAM na tome. Daci posebno hvala jer je ustao radi mene u 10h u subotu. Ko je to rekao da nije rano? ;D. Takodje mnogo BJB ikera je bilo, sto mi je posebno drago. Knezevi, koji rekoste da je datum iduce godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Da, bilo je sjajno. Ugodjaj, organizacija i gostopromstvo. Zare i ostali HVALA VAM na tome. Daci posebno hvala jer je ustao radi mene u 10h u subotu. Ko je to rekao da nije rano? ;D. Takodje mnogo BJB ikera je bilo, sto mi je posebno drago. Knezevi, koji rekoste da je datum iduce godine?

 

Ha,ha..danas smo o tome razgovarali,ne šalim se. Ali prvo da članovima kluba i svima koji su nam pomogli podnesemo izvještaj,a potom uskladimo želje  i termine sa klubovima u okruženju.Mi smo i ovaj skup najavili u januaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Stvarno samo se mogu reci reci hvale za moto skup u Bijeljini. Nadam se da ce se i drugi ugledati na Vas... Vidimo se i sledece godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ekipa Trebinjaca koja je posjetila ovaj veseli skup sinoc se vratila i odusevljeno je izjavila da je ovo najbolji skup kod nas i obavezno dolaze i sljedece godine.

 

P.S.Sale hvala sa prisivku i nadam se da majica odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Sve pohvale za organizaciju!

Drago mi je da sam upoznao dosta forumasa i da ja druzenje bilo super.

 

p.s: Miko ne trazim vise kecap zbog tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ja sam puko sto nisam mogao da dodjem,a tek sad pucam,kad citam ovako lepe komentare,jebiga sledece godine cu ispraviti gresku,a posto nikad nisam bio u bjeljini,nadam se da cu uspeti do kraja godine da se provozam do vas,i da probam tu pici kod dace :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

osecam se ponosnim da sam mnoge ugostijo ali mi je zao da neke nisam uspijo ni vidjeti,recimo gordan je bio ali ga nisam ni vidjeo,beogradjani su me trazili u pizzeriji ali nisam bio i nismo se sreli svima se jako izvinjavam i svi su pozvani da svrate bez obzira koji dan i sat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Bilo je ludo i nezaboravno.. ;)

SAMO TAKO I NASTAVITE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Odlicna organizacija i sve ostalo ekstra. Veliki pozdrav i jako mi je krivo sto nisam uspeo mnoge da upoznam ,

ali bice jos prilika.Jos jednom sve pohvale i vidimo se sledece godine opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

zaboravio sam reci da tko ode u Bijeljinu pod OBAVEZNO na "bajkersku picu" kod Dace

pica je DO JAJA,vjerujte,ja sam blizu Italije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja