Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Postadoh deo klana!

 

to je lepo. samo ne zuri, a cini mi se da strpljiv bas i nisi sto je i normalno za tvoje godine ali ne ide bas dobro uz motore.;)

 

i da te dobro sluzi motorce

Po cemu si dosao do zakljucka da nisam strpjiv? hm 1moto3.gif

I da prijatelji gde se otvara ''gepek'' na keewayu trazio sam ali ne mogu da nadjem gde i kako kod sedista?

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

 

I da prijatelji gde se otvara ''gepek'' na keewayu trazio sam ali ne mogu da nadjem gde i kako kod sedista?

 

 

Imas sa leve strane pozadi bravicu koju otkljucas i pomeris na dole polugu koje se nalazi odmah iza bravice.

Valjda sam dobro objesnio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

 

Imas sa leve strane pozadi bravicu koju otkljucas i pomeris na dole polugu koje se nalazi odmah iza bravice.

Valjda sam dobro objesnio :)

 

i da se nadovežem, posle ovih radnji, povučeš sedište na gore, zadnji kraj, i to je to ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Da cujete ovaj trip, istocio sam svo gorivo iz rezervoara i cekao dok se nije motor ugasio. Spricem odmerio 100ml goriva i sipao u rezervoar. Nije hteo motor lepo da radi bez sauha, hoce da se ugasi dok sa sauhom ide i predjem 1km sa 100ml goriva. Sto dolazim do zakljucka da mi na 100km trosi 10litara!!! Hahaha

Inace znam kako neki mere potrosnju, sipaju pun rezervoar, predju 100km, opet sipaju pun i pogledaju na pumpi koliko su nasuli litara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: Honda NTV 650 Revere

Како стоје ствари са овлашћеним сервисерима и званичним дистрибутерима резервних делова за дотични мотоцикл?

Не бих да ми се за годину дана догоди да морам преко интернета да наручујем делове из иностранства или импровизујем...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Момци, да ли је неко скоро подешавао карбуратор и како сте то извели? Никако да успем да нађем онај прави положај оба шрафа (и за смешу и за лер) да би ми на леру радио на неких 1.500-1600 обртаја а опет да се не угуши и угаси кад крећем из места мало наглије?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Момци, да ли је неко скоро подешавао карбуратор и како сте то извели? Никако да успем да нађем онај прави положај оба шрафа (и за смешу и за лер) да би ми на леру радио на неких 1.500-1600 обртаја а опет да се не угуши и угаси кад крећем из места мало наглије?

 

Ima negde u temi detaljno objašnjeno kako se šteluje, sa sve slikama... ;)

 

metoda listaj listaj... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: keeway speed 150

Pozz iz Mostara. Vlasnik sam speeda 150 ccm vec 2g. . Od svih navedenih problemčića koje ste napisali u ovih 100 stranica nisam imo nijedan :)))))). Inače motor je 2008g. i platio ga novog 950 eura+90 eura registracija .Vidim vi stavljate druge auspuhe itd... ali najbolje su mu tvorničke postavke i tako ce vam vjerujem najdulje služit.Jedino sto bi mu možda stavljo bila bi 6. brzina , što bi mu dobro pasalo na ovih 15ks :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozz iz Mostara. Vlasnik sam speeda 150 ccm vec 2g. . Od svih navedenih problemčića koje ste napisali u ovih 100 stranica nisam imo nijedan :)))))). Inače motor je 2008g. i platio ga novog 950 eura+90 eura registracija .Vidim vi stavljate druge auspuhe itd... ali najbolje su mu tvorničke postavke i tako ce vam vjerujem najdulje služit.Jedino sto bi mu možda stavljo bila bi 6. brzina , što bi mu dobro pasalo na ovih 15ks :D

 

Pozdrav za Mostar ;)

Nemamo ni mi nekih problema sa ljutom masinom, ali i ako ih bude pomazemo se pa ih resimo ;)

Ja bih na njemu od fabrickih delova promenio far i gume, a mozda bih uradio udobnije sediste, sto se tice mehanike nista je tu ne bi dirao. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Keeway Speed 150

3 of a kind ;)

 

post-17096-0-87489600-1335213804_thumb.jpg post-17096-0-68954700-1335213837_thumb.jpg

 

Vlado jel tvoj ovaj crni speed?

Vidim da ti je pukla guma na blatobranu sto drzi sajlu brzinometra.

Meni je isto pukla pa me mrzelo da namestam i sada imam ostecen branik <_< !

Interesuje me kako si resio taj drzac sajle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

3 of a kind ;)

 

post-17096-0-87489600-1335213804_thumb.jpg post-17096-0-68954700-1335213837_thumb.jpg

 

Vlado jel tvoj ovaj crni speed?

Vidim da ti je pukla guma na blatobranu sto drzi sajlu brzinometra.

Meni je isto pukla pa me mrzelo da namestam i sada imam ostecen branik <_< !

Interesuje me kako si resio taj drzac sajle?

 

 

Da to je moj gvozdeni konj ;)

Sajla je vezana plasticnom vezicom za desni stap, nije neko najsrecnije resenje ali vrsi posao. Tako je bilo kad sam ga kupio polovnog, presao sam oko 6000km i nista mu ne fali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema on filter ulja.. 0namigivanje.gif

 

Ima filter ulja, u vidu male metalne mrezeice u obliku nekog valjkastog cepa, samo mislim da se taj filter ne menja nego se pere, bar sam ga ja oprao i produvao na kompresoru. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobro pitanje za iskusnije speedase sta mogu ja da uradim sam da nebi isao u servis ? a sta ne mogu :)

 

Mozes da zamenis ulje, osicstis filter ulja i vazduha. Za to ti treba da si bar malo vican sa alatom, nista poslebno ;)

Mozes i da ocistis ili zamenis filter goriva ako vidis da je prljav, ni to nije neki posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja