Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

Sto se tice prodavnice ok su, ali servis im je kretenski... Jako su neodgovorni... A i navodno su "zagubili" moj auspuh(yoshimuru tri-oval) koji sam odneo na poliranje... U mojim ocima su jako nisko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Sto se tice prodavnice ok su, ali servis im je kretenski... Jako su neodgovorni... A i navodno su "zagubili" moj auspuh(yoshimuru tri-oval) koji sam odneo na poliranje... U mojim ocima su jako nisko...

 

Čitajući komentare, a i iz neposrednog iskustva... izgleda da je sve do prodavaca.

 

Mislim da je korisno reći da li je prodavnica u BG ili NS... čisto da procenimo dal da idemo ili ne... a i da pohvalimo konkretnog prodavca koji je ljubazan pa da mu napravimo veći promet (ako ima procenat od prodaje).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Moje iskustvo sa Markosom u Beogradu i Novom Sadu je prilicno lose.Strasno su neljubazni.

Cene manje-vise i nisu bitne,ali bar kad mi neko uzima pare neka to uradi pristojno.

Medjutim,ovi iz Kikinde su me vrlo prijatno iznenadili.Ljubazni,hoce da pomognu,salju postom,

nisu skupi...Kao da nisu jedna firma.Mozda ovi u Bg i NS imaju mnogo posla,pa malo na ivici sa zivcima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki rmz 450 i drz 400

ako ste vi ljubazni s mjima,i oni ce biti ljubazni s vama.

ok desi se nekad da nisu u elementu...to se svakome desava.

znam ih sve tamo jako dobro,i uvek su spremni za saradnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Pa s obzirom da smo mi kupci a oni prodavci onda onaj deo sa "ako ste vi ljubazni s mjima,i oni ce biti ljubazni s vama" nikako ne pije vodu. Kupac nije uvek u pravu, ali brate ja svaki put kad sam otisao tamo imao sam osecaj kao da ih smaram.

Prvi put kad sam bio tamo sam kupio zadnju gumu za Suzukija i bio sam ubedjen da sam dosao u samouslugu jer mi se "fini" decko obratio tek kad sam prisao kasi i rekao sta zelim. Bio je jako fin kad sam mu davao pare  :D

Drugi put sam samo razgledao pa sam posle par minuta izasao iz radnje a isti taj tip mi se nije ni obratio (osim onog zdravo kad sam usao)

Treci put sam kupio dve kacige i isti taj tip se ponasao kao i kad sam kupovao gumu  >:(

Moram jedino da pohvalim drugog prodavca koji se jadan izlomio od finoce kad sam bio sa drugaricom da ona kupi kacigu. neznam jedino da li se izlomio zato sto je ona bila kupac ili je i i nace takav  :D

E kad sam pre par nedelja bio da kupim kacigu, tu sam zakljucio da sam imao i previse zivaca za njih jer se opet taj isti konj ponasao opet na isti nacin  >:( . Pa koji ja onda k*** da im ostavljam pare tamo? Jel oni zive od para svojih musterija ili mozda ide suprotno? E lepo ja necu kupiti kod njih kacigu nego cu ako treba otici i do Beograda ili gde god treba a znam dosta ljudi koji tamo vise ne zele ni da pridju. Takvo poslovanje im je bas pametno, pa nek teraju tako i dalje...gomila prodavnica se zatvara svaki cas a kod njih je vidim vecito "guzva" pa mogu tako da se ponasaju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ni kod nas (u Bg-u)  neces bolje proci sto se prodavaca tice.Najbolje da menjas firmu tj. sto dalje od Markosa.

 

Ne znam o cemu ljudi pricate ??? Ja sam kod njih letos kupio kacigu, ljudi se polomise dok nisu nasli ono sto meni odgovara. Jos par puta sam svracao da kupujem neke sitnice i tad su biil korektni. Danas sam se castio jaknom IXON, covek krajnje korektan, cak je danas bio i popust 10%.  ;D ;D ;D

 

Dal sam ja imao srece ili ste vi naisli na jedan od onih dana, ne zanam.  ??? U svakom slucaju po meni su OK.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Samo ti dođi. Pa kad vidiš šta te čeka... ;)

 

Masa ljudi koja sa lovom u ruci ceka na otvaranje novog ducana? :D

 

Možda...ali ima i čika koji ima da ti zavrću jajca za te pare... al to je tek na kraju. Ako ti ostane nešto od čika na granici, u bankama poreske uprave, lokaldžija, tržišne inspekcije.

Ajde... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

jbg cesto idem u markos u bg-u.za sad sve pozitivno,jednom sam preko dva sata probao skoro sve sto sam mogao,isao u wc...dobio neki reklamni materijal i tri okvira za tablicu,raspricao se sa prodavcem.....jbg ne znam za vasa iskustva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Slavonski Brod, HR

Samo ti dođi. Pa kad vidiš šta te čeka... ;)

 

Masa ljudi koja sa lovom u ruci ceka na otvaranje novog ducana? :D

 

Možda...ali ima i čika koji ima da ti zavrću jajca za te pare... al to je tek na kraju. Ako ti ostane nešto od čika na granici, u bankama poreske uprave, lokaldžija, tržišne inspekcije.

Ajde... ;)

 

Ajde, kod vas bar znas tko sto hoce :) Ovdje nemas pojma kako to da na kraju nemas novaca  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

juce  sam  kupio  jasknu  u  markosu  ekstra sam prosao    DIABLO  kratka  sa  postavom  10 000  imao  sam  popust  16  %  za  taj  dan  bili  su  ok  prema  meni  sigurno  zato  sto  nije  sezona  a  i  gazda  je  bio  u  radnji  sve  u  svemu  opet  cu  kupovati  kod  njih  cena kvalitet  srazmerno  ocekivanju 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ja uzeo kod njih pre par dana IXON-ovu tank torbu i potkapu.Prvo sam ih jedva nasao,utrcao u radnju onako nervozan oko 10 do 6, (a inace,oni rade do 6),gde me je ljubazno docekao neki lik kratko osisan,od nekih 30 i kusur god.,a ja ga onako besan s vrata pitao da li su mogli na nekom splavu na Dunavu da otvore radnju?On tu kao tuc,muc,izvolite,ja kazem sta mi treba,on skine 1 od 2 modela torbi koje su imali u ponudi (je*em ti takvu ponudu),poce da mi objasnjava,chita etiketu,otvara zatvara,sve krajnje ljubazno.I,poshto mi je dotichni proizvod odgovarao,nisam hteo da muchim sebe i da gledam ostale modelE  ;D,i reshih da uzmem...Onda mi je dao i katalog,objashnjavao mi je neshto oko kishnih odela koja imaju,enduro jakni,doshli na temu potkape,pa sam i to pazario,smarao sam ga nesto za GSX-R 1000 K7 oko koga sam balavio,moj kum je ishao u krug mobilnim i slikao kacige,a lik je i dalje ostao krajnje prijatan i fin,iako mu je isteklo radno vreme...Znaci,zasad su u kategoriji "OK".Sto ne znaci da ce vecno tu i ostati  ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

jbg cesto idem u markos u bg-u.za sad sve pozitivno,jednom sam preko dva sata probao skoro sve sto sam mogao,isao u wc...dobio neki reklamni materijal i tri okvira za tablicu,raspricao se sa prodavcem.....jbg ne znam za vasa iskustva

Ja sam kod njih u NS kupio par stvari. Sprej za lanac, kaciga .... i poslednje sto sam kupio je okvir za tablicu letos 08.08.2007. mi je prodat zadnji artikal koji cu ikada kupiti u Markosu pre cu motor zapaliti nakon sto mi je prodavac prodao okvir za tablicu. Kada mi je rekao da ima i da kosta e sad vise nemogu da se setim negde izmedju 100 i 200din. Pomsilih e dobro je imacu okvir bez reklame kad baja vadi njihov reklamni ram ja kad se nisam slogirao i jos mi ga naplacuje, davao mi i racun al ga po obicaju nisam uzeo i sad mi je krivo sto ga nisam uzeo i skenirao da vam ga svima ovde pokazem. Mene u markusu mogu da vide jedinoi ako mi poklone GSX-R 600 i obezbede besplatan servis, sto znaci NIKAD VISE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Bio ponovo u Markosu (brat me naterao  ::) ) ali ovaj put moram priznati da je bilo pozitivno ali sam ovaj put upao kod prodavca kod kog je drugarica kupila kacigu i koji je bio OK. Kupio sam okvir za tablicu za 120dinara i na njemu pise SUZUKI i manjim slovima MARKOS ali je ok, nije upadljiva reklama. Kupio i sprej za lanac...

Nego, gledao sam pantalone i jakne...brat je probao skoro sve jakne  :D a prodavac je svo vreme bio OK i pomagao nam je i vise nego sto sam ocekivao. Ovaj put im dajem dobru ocenu  :)

 

Ovaj prodavaci je sasvim OK i nemam zamerke.

Definitivno imaju problem sa onim drugim porodavcem, decko je uzasan i neznam otkud uopste radi takav posao sa takvim stavom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 650A DragStar

Kada sam prvi put usao u tu radnju, rekao sam sebi NIKAD VISE! Usao sam i drugi put i sada vise ne moram sebe da ubedjujem da nemam razloga da zaboravim da ta firma postoji.  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Beogradska radnja skroz ok, korektni, ne smetaju previse dok gledas, hoce da pomognu i popricaju o opremi.

 

Dali mi i popust na jaknu, skroz sam zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

Beogradska radnja skroz ok, korektni, ne smetaju previse dok gledas, hoce da pomognu i popricaju o opremi.

 

Dali mi i popust na jaknu, skroz sam zadovoljan.

Da ti nisi bio u subotu u Markos-u u bg-u?

Ishli dva drugara i ja gledali gume!

Imaju zimsko snizzenje

I Dunlop Qualifier im je oko 9k dinara.

Sasvim ok cena.

Pogledali josh neke delove za skutere i motore.

Malo razocharani nekim kineskim lamelicam za GSXR-a.

I rolnicama marke RMS.

Ali dobro barem ih imaju.

Ocena: dobar 3. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Beogradska radnja skroz ok, korektni, ne smetaju previse dok gledas, hoce da pomognu i popricaju o opremi.

 

Dali mi i popust na jaknu, skroz sam zadovoljan.

Da ti nisi bio u subotu u Markos-u u bg-u?

 

Ne, neki radni dan bese, utorak ili tako sta. Normalno su se ponasali, momak je bio voljan da mi doda svaku jaknu da probam, patalone takodje, kratko se ispricali za sta jakna jeste a za sta nije. Nisam ni ocekivao previse, mozda mi je i zato ok. Izvolite-hvala, cena je XXX  dacemo vam popust pa cete platiti YYY primaju karticu, sto me je ustedelo setnje do bankomata ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja