Jump to content

Moto Zajednica

Balkanezija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

nemam stvarno reci da opisem koliko mi je drago sto sam vam ovom pricom barem ulepsao dan.

citajuci komentare podsetim se na dogadjaje i planem u smeh :lol: :lol: :lol:

ne mozete da verujete da nam ni 90 evra nije trebalo za put. mislim, uskraceni smo za neke stvari (luksuz) ali zna se zasto se krece u avanturu ! :takoje:

 

Svaka cast momci, prelepo putovanje...hvala sto ste ga podelili sa nama...A sto se tice medveda imao sam istu situaciju na kampovanju pre jedno pet godina na Tari ispod Spajica jezera...pet motora, pet satora, deset neodgovornih ljudi koji ostavljaju hranu na sve strane...mogu ti reci da smo bili podjednako uplaseni kao vi(niko nije smeo da izadje iz satora) :) tako da ni mi sa sigurnoscu ne mozemo reci dal je to bio meda ili divlja svinja, danas se salimo da je to bio Karabaja...P.S. Dane - "Deda" je cale mog najboljeg druga takodje bajkera, cela nasa ekipa je bila na Zlatiboru, nas dvojica nismo isli zbog obaveza...sada mi je jos vise krivo jer nisam imao priliku da upoznam tako izvanredne ljude tj. vas dvojicu...Poz iz NS-a

 

pozdrav!

kada smo se vratili pitao sam jednog mog dedu u selu da mi objasni kako se cuje mecka.

deda polako prica ali prica iz iskustva...

objasnio je tacno ono sto smo mi culi ujutru pored jezera.

ma ko zna sta je :stabre::moto3:

 

sa Dedom ni sam ne znam kako sam se sa njim upoznao, mislim da sam bi u blizini sa drugom i samo zapoceo pricu.

Pozdravi ga puno ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Malecki off:

 

Pretprošle godine odemo Scuba i ja na jedno lepo putešestvije po Srbiji, takozvano Tihovanje 0a-smiley.gif i po prvi put u životu prespavamo u novom Konaku manastira Studenice...u stvari, nismo mogli da zaspemo od neke Jawe ili tako nečega što je skoro do ponoći zvrndalo pored manastira pa preko mosta uzbrdo u brdo, pa nizbrdo a mrak k'o u loncu...1lol.gif

Da to nije bio neko od vas dvojice? 0a-smiley.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

Malecki off:

 

Pretprošle godine odemo Scuba i ja na jedno lepo putešestvije po Srbiji, takozvano Tihovanje 0a-smiley.gif i po prvi put u životu prespavamo u novom Konaku manastira Studenice...u stvari, nismo mogli da zaspemo od neke Jawe ili tako nečega što je skoro do ponoći zvrndalo pored manastira pa preko mosta uzbrdo u brdo, pa nizbrdo a mrak k'o u loncu...1lol.gif

Da to nije bio neko od vas dvojice? 0a-smiley.gif

 

 

:lol: :lol: :lol:

nismo mi ali mislim da znam ko je.

od 2T imamo samo Tomosa :takoje:

 

u novom konaku je prelepo :takoje:

sada je i hotel u Studenici pod vlasnistvom manastira...

ja sam od Studenice 4 km, pa kome nije daleko moze i kod mene.

 

pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV

Nemoguci ste totalno!

Uzivao sam apsolutno.Malo pre ulazi zena u sobu da vidi sto se smejem ko ludak-sam.

Mecka je apsolutni hit svih putopisa koje sam procitao.

Svaka cast,vi ste PRAVI podmladak.

Veliki pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Jesu li svima nestale slike iz putopisa ili ih samo ja ne vidim?

Svima,trenutno je problem sa serverom za slike.Ne brini,radi Nordi na tome

pozz

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

izvinjavam se.

 

problem je u sajtu na koji izbacujem slike. :gaa:

radim na zameni istog. :rat2:

 

nadam se da ce kroz neki dan situacija biti bolja,

kada se tamo neki takozvani "bandwidth" smanji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Putopis je stvarno lijep sa dosta slika i komentarima.Kada sam počeo da čitam ovaj putopis skontao sam da se radi o ekipi o kojoj mi je "BRKI" pričao, za vašu informaciju ja sam se sa Brkijem upoznao nekad davno skrajem prošlog vijeka. Čitajući ovaj putopis i gledajući slike oživjeo sam i neke svoje uspomene sa klupske vožnje "MC IL PARADISO " 2009. jer smo prolazili tim istim putem kroz istočnu Crnu Goru preko Komova. Na onoj raskrsnici dva tri kilometra od Andrijevice prema Komovima koju ste uslikali ima jedna kafana u koju smo svratili sasvim slučajno, a toliko mi je ostavila pozitivan utisak da je i dan danas često spomenem u razgovoru sa prijateljima. Sviđa mi se i onaj dio puta koji ste prešli od Plužina preko Durmitora na Žabljak i mene je oduševio ove godine taj put, stim da sam ja došao iz suprotnog pravca. Ja sam razgovarao sa Brkijem da ove godine dođe do mene na Sokolac, sa "ekipom" da napravimo par dobrih tura po istočnoj Bosni. Samo se dogovorite sa njim i "puna vatra" čekam vas. Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Aco junacino,pa gde si mi ti?Davno bese kad smo pili vodku i pivu iz bidona, :cirka1: Boze zdravlja pa cemo odvozati zajedno djir po istocnoj Bosni i naravno piti pivo na skupu kod vas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Studenica
  • Motocikl: Gilera Nordwest 600 FB 93'

uh, evo su slicice :jee2:

Drustvo izvinite na zastoju, dok stane ne moze da krene... ili kako vec :lol:

 

 

 

Bravo Marko i Milose uskoro vas zenimo a za poklon dva BMWea .Divan putopis . Vidimo se na leto u Studenici

 

Dane,pozdrav.

"iz tvojih usta u Bozjie usi".

nasa vrata uvek otvorena.

 

 

Putopis je stvarno lijep sa dosta slika i komentarima.Kada sam počeo da čitam ovaj putopis skontao sam da se radi o ekipi o kojoj mi je "BRKI" pričao, za vašu informaciju ja sam se sa Brkijem upoznao nekad davno skrajem prošlog vijeka. Čitajući ovaj putopis i gledajući slike oživjeo sam i neke svoje uspomene sa klupske vožnje "MC IL PARADISO " 2009. jer smo prolazili tim istim putem kroz istočnu Crnu Goru preko Komova. Na onoj raskrsnici dva tri kilometra od Andrijevice prema Komovima koju ste uslikali ima jedna kafana u koju smo svratili sasvim slučajno, a toliko mi je ostavila pozitivan utisak da je i dan danas često spomenem u razgovoru sa prijateljima. Sviđa mi se i onaj dio puta koji ste prešli od Plužina preko Durmitora na Žabljak i mene je oduševio ove godine taj put, stim da sam ja došao iz suprotnog pravca. Ja sam razgovarao sa Brkijem da ove godine dođe do mene na Sokolac, sa "ekipom" da napravimo par dobrih tura po istočnoj Bosni. Samo se dogovorite sa njim i "puna vatra" čekam vas. Pozdrav.

 

Aco, samo da sve bude po planu i imacemo u planu istocnu Bosnu i zajednicko druzenje.

iskreno se nadam.

 

cudo je koliko ovaj Balkan ima svojih kutaka. drustvo, sve ce mo ih otkriti !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Aco junacino,pa gde si mi ti?Davno bese kad smo pili vodku i pivu iz bidona, :cirka1: Boze zdravlja pa cemo odvozati zajedno djir po istocnoj Bosni i naravno piti pivo na skupu kod vas!

 

Ako bog da jarane. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja