Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Napiši gde je tačno maznut, daj broj tablice, neku osobenost, bilo šta može pomoći u potrazi... Majku im lopovsku! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: honda foresight 250

:( :( :( :( :( :( :( :(

 

nikad ne davati skuter... videcete slike uskoro...

 

Kakve su prognoze? ima li nade da se popravi?

 

prednji deo plastika vise ne postoji vile krive srce kormana krivo.... 120km/h Ispravljena krivina. direkt u jarak....vozacu NA SVU SRECU!!!! nije nista ( niko ne zna kako ) ali moja igracka je unistena... jos supruga i ja taj dan zrenjanin-fruska Gora-zabalj-becej(susret) pa kuci zrenjanin 220km predjenih... i drugar pita da mu dam da ide za becej oko 21h na susret, ja reko ajd...ali preko one stvari.... ujutro me budi telefonski poziv.... SLOG!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Bogu hvala pa drugaru nije ništa a ako je pravi drugar, kao što si bio ti kad si mu dao skut, neka lepo prelista oglase pa zajedno lagano izaberite drugi skut, približnog godišta i stanja a on neka se zgrči za lovu. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

... smor je pricha ali moram da vam kazem ...danas na novom beogradu izmedju 11 i 12 mi je ukraden kymco xciting 500 .. u sred bela dana .. zakljuchan volan i zakljuchana brava .. moja predpostavka da je pomocu kombija odnet .. SMOR DO JAJA

 

Citam i ne verujem sta citam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

:( :( :( :( :( :( :( :(

 

nikad ne davati skuter... videcete slike uskoro...

 

Kakve su prognoze? ima li nade da se popravi?

 

prednji deo plastika vise ne postoji vile krive srce kormana krivo.... 120km/h Ispravljena krivina. direkt u jarak....vozacu NA SVU SRECU!!!! nije nista ( niko ne zna kako ) ali moja igracka je unistena... jos supruga i ja taj dan zrenjanin-fruska Gora-zabalj-becej(susret) pa kuci zrenjanin 220km predjenih... i drugar pita da mu dam da ide za becej oko 21h na susret, ja reko ajd...ali preko one stvari.... ujutro me budi telefonski poziv.... SLOG!

 

Dobro da drugaru nista ne fali pri toj brzini...

A kao sto rece predsednik ako je pravi drugar oglase u ruke...

 

Satelis sve najbolje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

... smor je pricha ali moram da vam kazem ...danas na novom beogradu izmedju 11 i 12 mi je ukraden kymco xciting 500 .. u sred bela dana .. zakljuchan volan i zakljuchana brava .. moja predpostavka da je pomocu kombija odnet .. SMOR DO JAJA

 

Bas pre neko vece pricam sa nekim drugarima kako kradu motore taj fazon dvojica kombi i stura...

A njegov komentar je bio da to je neka ekipa sa novog beograda cuo sam da su ih sve pohapsili e sada ili nisu sve ili je to neka nova "druzina"

u svakom slucaju mozda momci u plavom imaju vise informacija sobizirom da su vec hapsili slicne..

Slike i opis sto detaljniji pa da otvorimo cetvore oci ako moze da se pomogne nekako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ortače iskreno saučešće zbog ne milog događaja. Sama pomisao da neko stavlja svoje šape na nešto moje, budi u meni nagon za životinjskim ponašanjem. >:(

 

p.s sve najbolje mladoženja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: nis.srbija

ljudi najsigurniji nacin da pronadjete ukraden skuter je montiranje nekog krs mobilnog u motor,pa onda povezivanje punjaca na akumulator.naravno mob je stalno ukljucen ime,i broj moba znate samo vi.u sucaju kradje iako se iskljuci akumulator na motoru tel moze da se locira u supu a samim tim i motor.upravo se to desilo mom komsiji ali mu je uzet auto ,u kaseti mu je ostao mob i tako ga je nasao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Kako bih voleo da uhvatim tako neke likove da mi se muvaju oko motora, ruke i noge bi im slomio!!! Vec su rekli pre mene da das detalje za motor. Boja, god, gde stoje retrovizori, jel ima neku nalepnicu, kontakt telefon... ? >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Jujuju majku im lopovsku...ne mogu da verujem...Uh kako bi im i ruke i noge polomio da ne mogu više žvaku da ukradu u životu!!!

 

možda stvarno ta fora sa mobilnim nije loša...ne znam...stvarno bedak!!! 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hvala kolege na cestitkama :aha:

rusovortak@ obavezno pogledaj da nemas neku zgradu u blizini koja ima sigurnosnu kameru, mozda je snimljeno nesto sto ce pomoci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Kako su to strasne stvari!!! Prvo toliko zelis da kupis motor,pa toliko stedis i odvajas ,zatim kad ga dobijes sredjujes ga lickas volis uzivas i ondas neka stoka dodje ili ti ga slupa ili ti ga ukrade!!!! Meni su to strasne stvari!!! Momci cuvajte se i drzite!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kymco xciting 500

... xciting je crne boje ima bjbikers nalepnicu na viziru i ima ogrebotine sa desne strane .. na njemu je bio i kofer kapa 46 isto crne boje sa belim shtopaljkama ...obishao sam sve coshkove da nadjem bar neku kameru .. nema ni jedne ..retrovizori su na volanu .. moj mob 066 916 3316 ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Samo da prijavim, usred tunela na obilaznici sam ostao bez svetala, pa ... živ sam, i dobro ugruvan. Sad više nema dilemu, meda će ići na farbanje. ostalo je sve ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

samo prekid, proradio posle m*jku mu njegovu. pozabaviće se time za koji dan, kad me malo popusti zadnja loža desne noge, biće da sam istegao ligament

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Nadam se da se nisi mLogo izbubao i da nije velika šteta na motoru. Da mi budeš tip-top za Žabalj! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

inace, danas sam naleteo na nekoliko saobracajaca sa paucima...pa dok su pravili kruzok, odlucih se da popricam sa njima....kazu da se generalno motori ne nose paukom sem u dve situacije:

-Prva je kad bas, ali bas smeta-tipa pesacki, hidrant, poprecno na trotoaru....kaze ako stavimo motor da ne smeta nece nas dirati....

-Druga je kad nas neko prijavi, i na prijavu moraju da odreaguju.....

 

za komunalnu policiju ne znaju sta rade...ali kad iste navatam pitacu ih.....

dakle ovo je info za beograd....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

a kad se motor veže lancOm, jel i onda nose, u saradnji sa vatrogascima? Videh da je nečiji kymco dobio noge pre neki dan, tako da ne vidim zašto pod obavezno ne bih vezivao skut za neku nepokretnost?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Moramo da ti nabavimo neke helanke, kupace gace i neki plast drecavih boja, maska prekoociju se podrazumeva! :)

 

Tako si, prosle godine, iscimao i onog iz sekreterijata za saobracaj oko prve pomoci! :takoje:

 

Svaka cast na trudu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Samo da prijavim, usred tunela na obilaznici sam ostao bez svetala, pa ... živ sam, i dobro ugruvan. Sad više nema dilemu, meda će ići na farbanje. ostalo je sve ok

 

Brz oporavak. A za farbanje i krpljenje cemo lako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja