Jump to content

Moto Zajednica

Danas mi se desilo dobro/loše na putu- iskustva, gestovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Aj da pokrenem ja jednu po meni interesantnu temu, ako je već nema, mada nisam našao.

Ideja mi je da se upisuju lepi/loši dogadjaji sa puta, dobro/lošo iskustvo.

Pa da započnem:

Put Jagodina-Svilajnac-Požarevac

-LOŠE

Posle Glogovca prema Svilajncu po onoj predivnoj prirodi lik ispred mene uredno iz kamiona na svaki km puta baca po 2 lista novina iz kamiona(naravno ne zguzvane)! samo sam cekao kad ce neka strana koja leti oko mene da mi se zalepi za kacigu!

-DOBRO

Ispred Svilajnca sam se smrzo i setio da nisam stavio zastitu na kolena. Stanem da se utoplim kad pored mene staje crni R, JA teblice i lik pita dal mi treba neka pomoć! Izvanredan gest, ujedno i jedini put da mi je neko stao da mi pomogne!

 

Za sad toliko jer je ovo jedno od retkih pozitivnih iskustava, a i oba su od danas. Kad bih pisao bivša iskustva bila bi uglavnom loša, pogotovo s obzirom na motor koji vozim i omalovažavanje drugih učesnika u saobraćaju! Ono izletanje autom, kombijem sa gledanjem u oči i posmatranjem moje rekcije mi se danas na sreću nije desilo, mada smišljam reakciju kad se desi sledeći put jer mi stvarno nije jasno kakvi sve ‚‚ ljudi‚‚ učestvuju u saobraćaju!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

cek cek cek, ja sam nesto propustio...lik je bacao listove novina na tebe?? daj bre ovo je direktan napad i diskriminacija! cime taj covek razmislja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

ne znam dal je bacao bas na mene ali sam skapirao da nije slucajno da neko baca neguzvane listove novina kroz prozor na sred puta na svakih par minuta, ili je jednostavno tako vaspitan, ali kad god sam se priblizio novina, tako da nisam smeo ni da pokusam da ga obidjem mojim prdavcem!

jedno od losih iskustava, pa mi pade na pamet da pokrenem temu gde ce ljudi iznositi budalastine na koje naidju uz put da bi znali sta sve moze da nas snadje, a nisam hteo da off-ujem temu o ljubaznosti na pumpi i slicne ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

eh, moje "najlepse" iskustvo je kada mi neko ISTRCI, ali bukvalno istrci na pesacki dok mu je crveno, prosli put sam tako zabo prednju kocnicu (znam, kreten sam ali to je bio reflex) pa mi je malo proklizao tocak, na svu srecu nisam pao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Pazite na taksiste ciji putnici otvaraju vrata da izadju iz vozila gde god stignu. Danas sam imao kontakt sa upravo takvim. Sva sreca pa sam isao 3km/h pa kada sam udario u vrata samo sam pustio motor da padne. Sva sreca na mom kinezu se sve manje vise pomera pa je bilo pitanje samo vratiti sve na mest i zategnuti opet srafove. Da i malo mi je guvernala otisla u stranu, ali mislim da moze da se ispravi. Sada jel se ovo racuna kao pad ili ne? da znam da li sam razbio maler :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

pa motor je pao a ti nisi? ali u svakom slucaju +1 bambi za pad, opet imas iskustva.

Ja sam isao 10km/h i zaleti mi se kuce sa 20m ,protrci pored mene i pravo pred prednji tocak, smotam da ga ne pregazim ( mali rotvajler od mesec dana), bacim ga pored puta a ja na put. Sreca te nisam skidao one kufere i sipke pa sam se na njima klizao mozda i 15-ak metara, polomim drzac za noge i iskrivim menjac, a kucetu nista, a da i malo izgulim nogu jer sam bio u cizmama.... sve u svemu nista, scena za slikanje i za nauk! sad kad vidim kuce pored puta samo u njega gledam! Kad je za drugarom koji je vozio ispred mene pojurio vepar od minimum 300kg uhvatila me frka sta da radim ako mi on istrci jer je tezi od mene i motora zajedno!

A da ako neko ima jacu masinu cuo sam da od kuceta kad naletis na njega sa 160km/h mogu noge i glava da odlete dosta visoko i daleko i ne mora da se padne, ali se to retko desava! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa pustio sam motor da ne bi meni pao na nogu, lakse cu njega da popravim nego nogu. Dobro je i to sto nije visok pa sam lako ostao na nogama i uspeo da se sklonim.

Savet koji sam dobio od ortaka koji vec dugo vozi motore je da kada ti izleti kuce, mace, jare, zec, lisica, stene gas i gazi. Ne vredi da padas i da pokusavas da izbegavas samo ces je jos vise sjebati. Ako si zacrtao putanju drzi je se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

Ovo nije jedna od onih stvari koje se, kao i " umro mi je bogati teča iz...svejedno" uvek dešavaju nekom drugom, već dve i to u istom danu.

 

 

Taman sam izašao iz noćne smene, zove drugar, inače motokros zalludjenik, kaže, ja u Novom Sadu na kontroli kod lekara, pa završavam za sat-dva, ako imaš vremena i volje, hajde......

 

Naravno, nema ni ceo mesec kako sem sebi ulepšao život, jedva dočekah poziv za uživanciju, popakujem krpice i ajd polako na obilaznicu oko Beograda, pa na zagrebački. Vozim tako, fino i ne brzo, pun utisaka....kad,pa nekih dva ili tri km pre isključenja za Šimanovce, kaže makina štuc, štuc. O.K....sad ćemo lepo da prebacimo obe polugice u položaj "reserve" pa onda negde u Pazovi na tankštelu...kad,polugice već u gorepomenutom položaju.bravo genije!!!!...opletem ja tu po sebi, onako, sve redom, i kud kupih i pa ne treba ti ni trotinet dati, pa pričali ti ljudi lepo da paziš na to, nije ti to lada niva, etc...ali, guram polako ka "Lukoilu" pred naplatnu rampu.

 

I u tim mojim razmišljanima o univerzumu i konačnoj kazni, staje ispred mene šlep služba, nekih desetak metara, pali se rikverc svetlo , na šlepu Mahindra...

...Dooobroo....izadjoše dva momka, jedan malo iskusniji (bez uvrede :) )  , "dobar dan"-"dobar dan","pa sad koliko je tebi dobar ne znamo :):) " , a gledam sve u desno, neki se crni oblaci skupljaju, rekoh, još i da pokisnem i imaću štošta da napišem na BJB-u kad se vratim u gnezdašce. Kažu ljudi: Pa ti na BJB" , ja,  rekoh od pre, nećete mi verovati, dva dana..."Kako da ti pomognemo? vidish i sam, mahindra na šlepu pa bar da imamo nešto goriva, ali..ček, ček, daj tu gurtnu, zakačiše za ram, ajd kaže polako , bar do isključenja da te odšlepamo..." Tako i bi.. tih 2-3 km, svašta mi je prolazilo kroz glavu, a jedino čega nisam mogao tačno da se setim je nešto o šlepanju motora bez prikolice auto-putem . I dodjosmo do odvajanja, kažu ljudi, mi ćemo desno , odguraj još ovih dvesta trista meteri ....

Šta sam dužan, dobri ljudi, pa spasili ste me onoliko?...ma ni da čuju......mi smo isto na BJB, nick je "Rubber duck", eto sreća te naidjosmo....OOo, ljudi , samo Vas je Nebo poslalo...

Još jednom Hvala Vam puno i nadam se da ćemo se sresti negde opet , pa makar morali i da zalijemo :):)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Malopre sam cuo pricu na skupu u pancevu da mozes naci pomoc u poslednjem selu u srbiji, ali u Bg, tesko

Sa pricom sta mi se danas izdesavalo i kako smo slali skinsa kod cigana po alat.... kad malo odmorim.. sve u svemu lose iskustva i dosta dobrih ljudi, osim onih vozaca automobila, kamiona.... kojih sam preko 100 stopirao pod punom opremom i niko da me poveze.... i na kraju poveze me Biba struja, hahaha stigli smo cas i evo me  rucao sam, sedim za kompom i odo da odmorim, a voz mi krece za 10 minuta....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Malopre sam cuo pricu na skupu u pancevu da mozes naci pomoc u poslednjem selu u srbiji, ali u Bg, tesko

Sa pricom sta mi se danas izdesavalo i kako smo slali skinsa kod cigana po alat.... kad malo odmorim.. sve u svemu lose iskustva i dosta dobrih ljudi, osim onih vozaca automobila, kamiona.... kojih sam preko 100 stopirao pod punom opremom i niko da me poveze.... i na kraju poveze me Biba struja, hahaha stigli smo cas i evo me  rucao sam, sedim za kompom i odo da odmorim, a voz mi krece za 10 minuta....

 

Hmmm, zanimljiva najava...cekam da odmoris pa da procitam :) A sto se tice teze iz tvoje recenice to je opste poznata stvar. U Beogradu je odavno covek coveku vuk.  Za tebe i bilo koga ko cita ovu temu a zatreba mu...moj broj je 063203156.

 

Doduse ja licno ne znam da popravim na motoru nista vise nego sto zna bilo koji prosecan vozac motora  :( ali znam u po' noci ako zazvoni da se javim sednem u kola/motor i dodjem de treba ako je to od pomoci. Imam dosta alata, imam garazu, imam mesta da te primim da prespavas pojedes i popijes, znam grad, servise, prodavnice delova, znam ljude koji znaju, mogu i hoce...

 

Ono sto pomaze je imati par telefonskih brojeva ljudi sa foruma a dobar BJB "telefonski imenik" mozes naci na ovoj temi http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7497.0.

 

Siguran sam da bi se i beogradjani iz tog imenika odazvali molbi za pomoc 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Ma snasao bi se ja i u BG, mada mozda malo lakse u pustinji ali ok, mada se sad vec posle par godina ne zivljenja u istom sve svodi na likove sa foruma i par drugara koji su tamo.....

E pa da krenem sa interesantnom danasnjom pricicom posto vidim da ljudi ne vide ili ne zele da podele iskustva sa drugima.

Krenemo jutros iz panceva put jagodine ali ne na auto put nego sve kroz sela jer smo sve pojeli i popili pa nema za putarinu, a drugari sa nama do smedereva pa tu na auto put. Kod sartida motor poce da gubi snagu, moze da odrzi brzinu nekako ali da ubrza nikako, dam zmigavac i stanem pored puta. Stanem u naselje "sedam sekretara SKOJ-a", dal su izbeglice sa kosova sta li  ne znam ali dosta su crni i sve imaju dzabe i parno grejanje i sve, tako nam rece jedan klinja. Zovnemo ove drugare da se vrate da pogledaju jer su oni taj motor vozili godinama pre. Ja i devojka po pivo a skins po alat, hahaha romska muzika tresti na sve strane, kao da nismo u srbiji... donese on alat, pa drugi alat, pa maticu koja nam je trebala i eto ti ga dolazi jedan debeli ciga, prolazi pored gomile dece koja se skupila oko motora i donosi nam flasu zaledjene vode da se razladimo.... sredimo motor i krenemo dalje.

E to dalje je trajalo do skobalja i opet isto, opet zovnemo ljude da se vrate po nas i dok su nas trazili vide radionicu koja radi odmah ispod petlje za izlaz na auto put iz pozarevca. vratimo se i ostavimo tu motor, oni odu put jagodine uz pomoc likova iz cuprije koji su stali da sacekaju nasu odluku jer imaju jedno mesto. Majstor i par ljudi tamo su clanovi mk četnici i ostavili smo komplet natovaren motor kod njih pa da vidimo sta i kako sutra, tako da prica sa motorom tek pocinje!

Znaci do tad sve pozitivno, a da devojka se ispekla na auspuh u petak i danas pa smo resili da potrazimo medicinsku pomoc u kovinu i covek nas sprovede do hitne od pumpe gde smo tocili gorivo, jos jedan lep gest

Vracam se na Krsnu, idem na voz ali voz ide tek za 2h, znaci aj da stopiram prvi put u zivotu! Nije bas prvi ali prosli put sam pre 10 godina za 10km promenio 4 prevoza i vise od pola puta isao peske.

Stanem ja da stopiram na izlazu sa auto puta za po i vozila samo prolaze ali niko da stane,( u rukama debela kozna jakna, prsluk i pojas) oni prepuni slezu ramenima, a tamo gde ima mesta ne konstatuju me! Prodjose neki stranci biciklama i kao ono povezli bi me ali nemaju gde... stane lik kinezom, ali ja poslao kacigu za jagodinu! On zapeo da me vozi ali sigurno ima policije... pitam ga ja odakle je, on iz majdanpeka, vozi kineza, bla,bla,bla kad ono znamo se sa fejsa, nesto se raspravljali koji motor da uzme i trebali u mailovcu da se upoznamo..... nista oteram ga nekako da me ne poveze i nastavim dalje da stopiram. taman kad sam poceo da gubim nadu i razmisljao da zovnem nekog drugara da dodje po mene nailazi Biba struja i staje... stigli smo veoma brzo do pozarevca i upoznao sam zvezdu i coveka koji je mislim vise puta upisan u ginisovu knjigu.....

Znaci sve pozitivno, pomogli nam ljudi u kovinu, smederevu i maloj krsni.

Negativno-svi ostali ucesnici u saobracaju, pa se pitam sta je ispravno i kako da radim u buduce jer sam uvek stao da povezem stopera-ku a ja na +40 sam morao da sacekam Bibu da ispadne covek i poveze nepoznatog stopera... a da odmah me je pitao gde mi je motor, hahaha on je nekad davno vozio Harlija.....

Ima ljudi ali sve duze moras da cekas da naidjes na iste. Ili ljudi imaju losa iskustva ili ne zele da razmisljaju kakva ce iskustva imati. Biba mi rece da su mu par puta i trazili pare i svasta.... ali opet staje!

Toliko od mene za sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja ne znam da li su ljudi postali kulturniji, ili ih je zbunio ovaj novi zakon, ali mi se nekoliko puta (u prilicno malim razmacima) u skorije vreme desilo da se neko kolima ukopa zbog pesaka koji jos nije ustao iz kreveta, oprao zube, smislio da izadje iz kuce, a kamoli da stane na pesacki! Neki dan sam mogao jako da nahebem. Idemo sta znam, 60-ak na sat, i zena stane toliko naglo da nisam stigao ni da razmislim o eventualnoj upotrebi kocnice, a neka tetka "prelazi ulicu", doslovno nije jos presla ni biciklisticku stazu, samo brza reakcija na kormanu me je spasla... Pazite se ljudi, posebno vi (tu naravno mislim i na sebe) sa slabijim mogucnostima kocenja... Sto je najbitnije, drzao sam, koliko mi se cinilo, dovoljno rastojanje.

I onda dolazimo do drugog problema.... potrebno rastojanje! Kad god sam stvarno drzao dovoljno rastojanja da ako ovaj ispred stisne kocnicu do kraja, i ja mogu da zakocim, obavezno mi se neki nervozni lik ubaci izmedju, i sta smo onda uradili? Nista...

 

Naravoucenije, idem negde da nadjem kamionsku sirenu i da saznam sta mi treba da je nabudzim na motor, pa ako mi se i ne skloni, bar ce propisno da se uplasi pa da razmisli da li ce sledeci put tako naglo reagovati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Idem kroz grad jedno 50 kmh, kad ispred mene na jedno 10ak m staje beli pasat, a signalizacija mu ne radi, ni stop svetlo, a ni desni pokazivac!!! Naglo kocim, medjutim asfalt gladak a guma sa velikim kramponima tako da je zadnji tocak samo poceo da kliza. Kad sam video da ne mogu stati, naglo sam skrenuo, i sva sreca zakacio ga samo stitnikom za ruke, tako da se srecom sve dobro zavrsilo... Je*o sam mu i oca i mater kad sam se vratio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Resio ja da se provozam sa devojkom malo po vojvodini, tacnije prema Selenci. Nocna voznja, nema guzve, ide neki manijak, ne gasi duga svetla, ja duga, on JOS DUZA!!! Tek onda ukapiram da su mu farovi toliko rastelovani da sa kratkim svetlom umesto da snop "pada", on "raste". I ajde jedan, nego od npr. 30-40 kola koje sam sreo, sigurno 10 ima kratka svetla koja su "duza" nego sto bi i duga smela biti. Kaze neko "gledaj u kontra stranu", ali covece zaslepi me, ne vidim posle krivinu, moram da usporim skroz. A jako volim nocnu voznju, odnosno voleo sam dok je bilo mnogo manje bilmeza sa rastelovanim farovima i onih jos gorih sto nece da spuste... a ne mozes mu nista, ako ne uspes blicanjem da ga ubedis da spusti, sta da mu radis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Skoro sam bio u Srbiji zbog carinjenja motora i sad ta jurnjava vamo tamo da nedavim  ;D Palim za BG izlazim na naplatnu iz Sr.Mitrovice i vidim da nisam dobro stavio pojas.Stanem da namestim pojas i da nastavim put.Za to kratko vreme dvojica motorista su stali da pitaju jel treba pomoc.Jedan je bio na Hornet sa devojkom,a drugi je HR table pr.bracni par?Motor crni neznam koje marke stariji model.

Svaka cast momci bas ste me odusevili.

A za Bg-ne nemojte tako, ima i njih ok.Isti dan na ulasku u BG trebao mi je jedan put, gazela zatvorena.guzva do 00 a ja hitno zurim moram da stignem na obecano mesto da isporucim motor.U onoj guzvi vidim neke motore,pozurim stignem ih medjutim momci skrenuse pre gazele.Kad vidim iza ledja prilazi mi  motor crveni TA .Usporim malo, covek me stize,podizem vizir on ima otvorenu kacigu i pitam coveka kako da stignem tamo gde treba da idem.Onako uz laganu voznju covek mi obajsni gde i kako,usput pita koji je to motor sto vozim i td.Pozdravljam se sa covekom zahvaljujem se,on mi pozeli srecan put i ja po gasu.Pa evo ovim putem zahvaljujem se i njemu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Danas odjezdio od Kraljeva do Leskovca i nazad;

 

Bogu hvala sve glatko i fino bez ijednog incidenta, naglog kocenja iliti ispada svekolikih likova po putu.

 

Lose: boleo vrat od ranca, bilo hladno i autoput od Pojata do iza Nisa je vrlo los, Suza je skakutala kao jare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

pa motor je pao a ti nisi? ali u svakom slucaju +1 bambi za pad, opet imas iskustva.

Ja sam isao 10km/h i zaleti mi se kuce sa 20m ,protrci pored mene i pravo pred prednji tocak, smotam da ga ne pregazim ( mali rotvajler od mesec dana), bacim ga pored puta a ja na put. Sreca te nisam skidao one kufere i sipke pa sam se na njima klizao mozda i 15-ak metara, polomim drzac za noge i iskrivim menjac, a kucetu nista, a da i malo izgulim nogu jer sam bio u cizmama.... sve u svemu nista, scena za slikanje i za nauk! sad kad vidim kuce pored puta samo u njega gledam! Kad je za drugarom koji je vozio ispred mene pojurio vepar od minimum 300kg uhvatila me frka sta da radim ako mi on istrci jer je tezi od mene i motora zajedno!

A da ako neko ima jacu masinu cuo sam da od kuceta kad naletis na njega sa 160km/h mogu noge i glava da odlete dosta visoko i daleko i ne mora da se padne, ali se to retko desava! ;D

 

A sta bi sa onim pistaljkama, jel to iko koristi ovde?

Cini mi se da sam ovde na forumu videla tu temu...

deer-and-animal-whistle.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7088 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Resio ja da se provozam sa devojkom malo po vojvodini, tacnije prema Selenci. Nocna voznja, nema guzve, ide neki manijak, ne gasi duga svetla, ja duga, on JOS DUZA!!! Tek onda ukapiram da su mu farovi toliko rastelovani da sa kratkim svetlom umesto da snop "pada", on "raste". I ajde jedan, nego od npr. 30-40 kola koje sam sreo, sigurno 10 ima kratka svetla koja su "duza" nego sto bi i duga smela biti. Kaze neko "gledaj u kontra stranu", ali covece zaslepi me, ne vidim posle krivinu, moram da usporim skroz. A jako volim nocnu voznju, odnosno voleo sam dok je bilo mnogo manje bilmeza sa rastelovanim farovima i onih jos gorih sto nece da spuste... a ne mozes mu nista, ako ne uspes blicanjem da ga ubedis da spusti, sta da mu radis...

I meni se slicna stvar desila samo sto sam aj bio jedan od tih sa rastelovanim farom, nesto sam cacakao motor i skidao prednji far i kad sam ga vratio bio je dan i nisam ga dobro namestio, i navece tog dana kad sam se vracao iz grada nocu, skontam da mi ljudi uporno blicaju iako mi je kratko svetlo  bilo upaljeno, i naravno to je znacilo da treba da  nastelujem far i to sam i uradio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Ono izletanje autom, kombijem sa gledanjem u oči i posmatranjem moje rekcije mi se danas na sreću nije desilo, mada smišljam reakciju kad se desi sledeći put jer mi stvarno nije jasno kakvi sve ‚‚ ljudi‚‚ učestvuju u saobraćaju!

 

 

Vidiš, gledam i ja njih u oči i vozim... nemaju oni 00 za to što rade, na kraju skrenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Ono izletanje autom, kombijem sa gledanjem u oči i posmatranjem moje rekcije mi se danas na sreću nije desilo, mada smišljam reakciju kad se desi sledeći put jer mi stvarno nije jasno kakvi sve ‚‚ ljudi‚‚ učestvuju u saobraćaju!

 

 

Vidiš, gledam i ja njih u oči i vozim... nemaju oni 00 za to što rade, na kraju skrenu.

 

Imas opasniji pogled, hahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Opet lose iskustvo. Idem danas u Sr.Kamenici, spustam se tamo u pravcu Ledinaca kad se prodje centar, ispred mene neki BMW dzip, kad odjednom, iz sporedne ulice izleti plavi "Kadet", kao sumanut, nije ni pomislio da pogleda!!!  >:(

Ovaj u BMW-u sedne na kocnicu i ukopa se 'fala bogu (ABS, ESP, SPS, SBB, CNN), ja bukvalno nigde da pobegnem, opasna nizbrdica, i sta cu, kocnice, plesi levo-desno, na kraju se skoro poprecim, samo sto nisam preko kormana, i jedva nekako zaustavim (nemam pojma kako, bio sam ubedjen da cu udariti). I sad ajd, desava se, ovaj lik iz BMW-a se izvinjava, jbg, nije on kriv, sta ces mu, nego stignem ovog majmuna u Kadetu, i u preticanju ga pogledam, ne bi li video lice idiota, cisto da znam kako izgleda totalna budaletina, a on peder nece ni da me pogleda! ja masem, on nista, ni izvini, ni da odmahne rukom!!! on je nesto ljut, gleda pravo. I sta da mu covek radi, pozeleo sam da mogu da mu na daljinski ugasim auto, da ga izvadim napolje i da ga ugazim pred decom i zenom! Da on covek uopste ne kapira da je mogao da napravi tesko sranje!!! sta da je iza mene bio neki matori kamion sa kilavim kocnicama i prepunjen!!! uh, srce mi je stalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja