Jump to content

Moto Zajednica

Skuteri u METRO-u

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Dva Skutera u METRO-u bas jeftino. A i ne izgledaju lose... Sta mislite o njima?

 

 

Prvi je Sprint Falcon i kosta 520 eura 2T, vazdusara, 2.8kW na 7500 obrtaja. Kurbla i starter. 87 kila.

 

 

Drugi je Sprint Fvision i kosta 540 eura 125 4T vazdusara, 5.6kW na 8000 obrtaja. kurbla i starter. 120 kila.

 

 

 

Oba su poprilicno jeftina a ovaj od 125 sasvim solidno IZLGEDA... Pa jel imate neka misljenja. Kakav je koji? Jel ga ima neko od vas? Ne zalazim mnogo u ove vaze "zute" vode pa ne znam  ;D

 

 

 

OFFTOPIC ZANIMLJIVOST:

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.oglasibeograd.com/user_media/logo/images/2588.jpg&imgrefurl=http://www.oglasibeograd.com/Sprint-Falcon.html&h=333&w=250&sz=20&tbnid=JltEFLv77XY1wM:&tbnh=119&tbnw=89&prev=/images%3Fq%3Dsprint%2Bfalcon&hl=en&usg=__JKw3u6lf-HBWn6VLZIWgm_6-J8M=&ei=wMfmS6vUKpehOJ33wKoH&sa=X&oi=image_result&resnum=1&ct=image&ved=0CBsQ9QEwAA

Neki kreten prodaje ovog od 2T za 900 eura polovnog 2 godine! Cuvajte se trulih oglasa >:(

post-3966-12879074603955_thumb.jpg

post-3966-12879074604405_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

pa fvision je ok , kinez kao i svaki drugi od 125 , po meni cena je bash povoljna ... kome treba tako neshto ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

@ bigbad86

 

 

Malo mi ta cijena nije jasna... ??? :o

 

http://www.sprintscooters.com/bih/Fvision.html

 

 

 

Sad sam proverio pamflet jeste cena je ok 54.268 dinara sa PDV-om. Jedino ako je stamparska greska mada sumnjam da bi na naslovnoj strani pogresili tako nesto... Zbog ovog Fvisiona sam i postavio skoro svaki 125ccm koji sam gledao je bio preko 100 000 din a ovo je stvarno dzabe. Pa da ti traje bar 20 000km pa posle da ga bacis, boli te uvo...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Moj ujak je pre 4 godine kupio FVISION bukvalno samo da premosti mesec dana između dva Malagutija (IMALO SE ,MOGLO SE).U ono vreme je bio plaćen 900€ ,nešto ga je zezao karburator na početku ali pošto je u garanciji rešil isu to i od onda je prešao 9000km,pre neki dan je promenuo fabrički akumulator.Možda se tako potrefilo ali stvano nije imao nikakav problem sa njim, tako da mu se za grad svarno isplatio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Pitaću ujaka koliko troši ,a ide sa njim 90km/h (190cm;110kg) išao sam uporedo pored njega sa mojim motorom tako da mislim da je otprilike tačno.Kao i svaka 125ccm gubi snagu na usponu ali bez problema se penje na Frušku goru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@ bigbad86

Malo mi ta cijena nije jasna... ??? :o

http://www.sprintscooters.com/bih/Fvision.html

Sad sam proverio pamflet jeste cena je ok 54.268 dinara sa PDV-om. Jedino ako je stamparska greska mada sumnjam da bi na naslovnoj strani pogresili tako nesto... Zbog ovog Fvisiona sam i postavio skoro svaki 125ccm koji sam gledao je bio preko 100 000 din a ovo je stvarno dzabe. Pa da ti traje bar 20 000km pa posle da ga bacis, boli te uvo...  :)

 

Jbt-e onda je to bash cijena Cool. :o Da ga za te novce mogu kupiti ovdje u RS BiH, uzeo bih ga da mi stoji u sobi. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Pa to je super cena za fvision,samo dal znas u kom metrou?ili se to odnosi na sve?sad cu otici da vidim u metrou posle galenike na novosadskom putu pa javljam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ajde javi. Ja sam dobio onaj Pamflet sto ti stize na kucnu adresu. E sad dal je stamparska greska ili nije nemam pojma ne bi valjda toliku gresku napravili jer jer reklama na naslovnoj strani. Bio sam u nasem KG METRO-u i nisam ga video. Pise da ponuda vazi od 6 do 19 Maja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Mislim da tu postoji jedna caka iliti zajebancija oko registracije, a ogleda se u tome da mislim da mora da se ragistruje na firmu kada ga kupis-tj da bude reg na ime one firme koja je i vlasnik metro kartice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Moguce da je tako, znam da sam se nesto oko toga ubedjivao sa drugarom, a nisam se setio da ako pazaris sa normalnim PDV da onda moze klasicna registracija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja sam hteo da kupim Falcon-a pre dve godine na sajmu i tad je bio ~1000e.

 

Dopalo mi se to sto je dosta veliki skuter a ima 50ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam hteo da kupim Falcon-a pre dve godine na sajmu i tad je bio ~1000e.

 

Dopalo mi se to sto je dosta veliki skuter a ima 50ccm.

 

Pa kako je moguce da je upola cene?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Evo sad bio sa drugarom do metroa,imaju samo falcona a ne fvisiona,koga smo i isli da pogledamo,sa pdv-om kosta 51000 i uopste nije los,da je ranije bila ova akcija uzeo bi ga umesto mog sigurno,dobro moj je malo lepsi!!  ;) ;) e sad kazu da nemaju fvisiona,kao mozda ima neki drugi metro,al imaju akcije na svakih 2 nedelje,ako se ne varam cetvrtkom,i da oglasavaju te akcije u tom nekom pamfletu a i na njihovom sajtu moze da se vidi!tako da drugar(dejan zemunac) gleda gde da pozajmi pare!a realno dobra je cena za to sto nudi tako da....pravac metro  :o ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Cek Falcon je onaj mali scuter... nije kao Fvision... MAXI...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Cek Falcon je onaj mali scuter... nije kao Fvision... MAXI...?

Falkon je po velicini tockova i medjuosovinskom rastojanju poput FVision-a, samo je FVision malo masovniji i naravno ima 125ccm, za razliku od 2T 50ccm na Falkonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Cena je dosta mala zato sto su to stari modeli i na rasprodaji. Cuo sam i da pocinje od skoro neki novi zakon o zastiti potrosaca i dvogodisnjoj garanciji a na ove modele ne bi mogli da daju toliku garanciju (tako sam cuo od konkurencije  :)). Inace Fvision je stvarno fino skuterce osrednjeg kvaliteta, obicno ima po koji mali problem sa sitnicama koje su normalne za vecinu kineza. Za ove pare je stvarno vrh ponuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Samo je pitanje toga dal mora da se registruje na firmu ili ne?!nesto je pisalo pored skutera da se registruju na pravno lice al i se spominjalo nesto i oko fizickih lica....zaboravih da pitam za to  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja