Jump to content

Moto Zajednica

Сделано в СССР - мотоцикли ИЖ, ЗиД, ММВЗ

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Dnjepar koji se prodaje u Bačkom Petrovcu,zagubljeni papiri ali poznato poreklo za 1000 eur

 

post-2772-0-73033900-1328550274_thumb.jpgpost-2772-0-73033900-1328550274_thumb.jpg

Da li je to onaj sto je bio kod Cirkusa, pa kod Lea ? Kod koga je sada ? kod Charlija ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Da to sam zaboravio,onda nece sigurno samo prikolicu da proda,znaci to je isto kao Ural jer i on ima pogon na prikolici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja sam ovaj motor palio pre nekih 6 - 7 godina, nisam bas siguran, al cini mi se da nije imao pogon i na prikolici .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Једна мој другар је им'о Тулу. Каже да ју је "највише волијо" од свих совјетских које је возио.

post-3975-0-17240100-1328804571_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Igore nisi mi odgovorio za klip za cz 250 enduro

Izvinjavam se za off

Mada mi nik nije Igor , pretpostavljam da je na moju adresu !? Vec sam pisao J=DZ , Dzigoro Kano = Jigoro Cano !!!

Sto se tice tog klipa , za sada nista ali se nadam da ce biti mogucnosti za realizaciju .

E , sad ono zbog cega se u ovoj temi javljam :

TULA 175 je bila na tapeti , pa tim povodom setih se jos da su mi jos poodavno trazili set dihtunga za ovaj motorcikl. Nabavio a oni odustali od popravke . Pa ako nekome bude trebalo , da zna da imam na lageru .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ali to je Ruja , neki plastikaner bi se razleteo na sve strane :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Zamislite samo sta bi ostalo od kineskog skutera da ovako raspali u metalnu kapiju ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Mozda sam trebao da ovo napisem u rubrici : kupujem-prodajem !?! ali u pitanju je RUS pa neka ga ovde .

Radi se o ponudi jednog mog starog klijenta (preko 20 godina) on vozi svog IZ 350 Planetu . Sada bi zeleo da ga proda .

U ispravnom i registrovanom stanju , njegova cena je 250 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Није директно за ову тему, али и јесте.

 

Још педесетих година један руски фотограф смислио је како да мали двотактни мотор накалеми на бицикле и лаке мопеде, а убрзо после тога је тај мотор штанцован пуном паром и добро се продавао.

 

1300004609.jpg

 

Лаки мопед Рига Д8

 

После распада СССР, фабрика престаје да производи те моторе, а онда се у неко време сетили Кинези тих мотора, ископирали их и почели да производе и продају широм света.

 

Е сад, једна комбинација кинеског мотора и бицикла - "моторбицикл" мог ујака ми је дошао на сређивање. Пошто сам видео нашао неке ћитабе на Нету и скапирао свих седамнаест и по делова, и видео шта приоритетно треба урадити, интересује ме да ли неко зна где бих код нас могао да потражим предњи ланчаник, онај који је на машини?

post-3975-0-41289900-1331651408_thumb.jpg

post-3975-0-67779900-1331651419_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja